שרשור הכוונה ומודיעין 17/3

מצב
הנושא נעול.

טיפ_טיפ

New member
שאלה לגבי קו 61 ואונ' בר אילן.

הבנתי שאפשר לקחת קו 61 מת"א עד התחנה האחרונה שלו במסוף עמידר, ומשם ללכת ברגל עד לכניסה לאוניברסיטת בר אילן. הכצעקתה? כמה זמן הליכה זה? מישהו יכול להסביר דרך איפה הולכים? צריכה להגיע לשם היום אחה"צ מצפון אבן גבירול, לצערי קו 56 לא אופציה - אני תמיד מפספסת אותו ואין באפשרותי לצאת מוקדם יותר מהעבודה, קו 64 בא פעם באף פעם ואני מעדיפה שלא לסוע על ציר ז'בוטינסקי כי הוא תמיד פקוק. תודה
תרדי בתחנה האחרונה ותשאלי איפה זה בר אילן
יראו לך שאת רק צריכה לחצות כביש קטן, ללכת ברחוב הולנדי קצר ואז את מגיעה לכביש גהה את עולה על הגשר וחוצה לכיוון האונ'

svety

New member
תרדי בתחנה האחרונה ותשאלי איפה זה בר אילן
יראו לך שאת רק צריכה לחצות כביש קטן, ללכת ברחוב הולנדי קצר ואז את מגיעה לכביש גהה את עולה על הגשר וחוצה לכיוון האונ'
זה מה שעשיתי, תודה

michelle02love

New member
נסיעה מפתח תקווה לאור יהודה - כמה זמן לוקחת נ
כמה זמן צריכה לקחת נסיעה מפתח תקווה לאור יהודה בשעות הבוקר העמוסות? סביר או סיוט? מתי צריך לצאת מפתח תקווה כדי להיות באור יהודה בשמונה בבוקר? (פתח תקווה - מרוטשילד, אור יהודה - בכניסה לאור יהודה).

אבי83808

New member
נסיעה מפתח תקווה לאור יהודה - כמה זמן לוקחת נ
כמה זמן צריכה לקחת נסיעה מפתח תקווה לאור יהודה בשעות הבוקר העמוסות? סביר או סיוט? מתי צריך לצאת מפתח תקווה כדי להיות באור יהודה בשמונה בבוקר? (פתח תקווה - מרוטשילד, אור יהודה - בכניסה לאור יהודה).
נראה לי קצת יותר מחצי שעה
את לוקחת קו 76 של קווים

olli3

New member
מנהל
איך מגיעים מרחובות לראשון לציון רחוב טוליפמן
מרחובות לראשון לציון רחוב טוליפמן 7?
קווים 164/201/274של אגד
בנוסף קו 371 של מטרופולין (זול יותר עד כמה שאני יודע אך לא תדיר - זמנים באתר metropoline.com). יכול להיות שגם קווים 301/318 של אגד אבל בזה אני לא בטוח.

הכוונה בתוך נתב"ג
איך מגיעים מתחנת הרכבת בנתב"ג לאיזור השאטלים\האיזור שבו יש את קו 5 שנוסע בתוך השדה?
כבר עניתי לך לפני מספר ימים על אותה השאלה
נכנסים לתוך הטרמינל (קומה G) ,עולים לקומה 2 במעלית או בדרגנועים- ויוצאים החוצה.

nac1234

New member
הכוונה מאשקלון אן ק.גת לאדרת
שלום, אני צריך להגיע מחר בבוקר\צהריים למושב אדרת (אני חושב שהוא ליד נתיב הל"ה). כיצד אוכל להגיע מאשקלון או קריית גת באמצעות תח"צ? תודה

olli3

New member
מנהל
הכוונה מאשקלון אן ק.גת לאדרת
שלום, אני צריך להגיע מחר בבוקר\צהריים למושב אדרת (אני חושב שהוא ליד נתיב הל"ה). כיצד אוכל להגיע מאשקלון או קריית גת באמצעות תח"צ? תודה
מקרית גת לאדרת
קו 23 של סופרבוס מקרית גת עד לצומת האלה. קו 23 אוסף גם מפלוגות כך שאם באים מאשקלון עם קו 25 של אגד תעבורה, ניתן לרדת בצומת פלוגות ומהתחנה לכיוון צפון ניתן לקחת את קו 23 של סופרבוס. מצומת האלה קיים קו נוסף של סופרבוס, קו 26 שנכנס למושב אדרת. הקו הזה אינו תדיר כשם שקו 23 לא תדיר. אך אני לא מאמין שמצומת האלה תתקשה להגיע פנימה לאדרת. קו 23 יוצא מקרית גת מחר בשעות הבוקר והצהרים בזמנים האלו: 6:05, 9:35, 13:45

olli3

New member
מנהל
תחנת הרכבת סבידור
האם זו התחנה המוכרת ליד הבורסה? על הדרך מפתח תקוה לתל אביב? האם הכניסה אליה עדיין מאותו צד?
כן
תחנת תל אביב סבידור מרכז היא אותה תחנה שמכנים אותה גם כרכבת ארלוזורוב ופעם כונתה בפי העם גם רכבת צפון. לתחנה שתי כניסות, הכנסיה המרכזית היא כניסת ת"א (בסמוך למסוף האוטובוסים - מסוף 2000), הכניסה השנייה היא מכיוון הבורסה - רמת גן (גשר הבורסה). *ניתן גם לקחת כרטיס בחינם למעבר בגשר הבורסה בלבד על מנת לעבור מת"א לרמת גן ולהפך.

כן
תחנת תל אביב סבידור מרכז היא אותה תחנה שמכנים אותה גם כרכבת ארלוזורוב ופעם כונתה בפי העם גם רכבת צפון. לתחנה שתי כניסות, הכנסיה המרכזית היא כניסת ת"א (בסמוך למסוף האוטובוסים - מסוף 2000), הכניסה השנייה היא מכיוון הבורסה - רמת גן (גשר הבורסה). *ניתן גם לקחת כרטיס בחינם למעבר בגשר הבורסה בלבד על מנת לעבור מת"א לרמת גן ולהפך.
האם לא ניתן להכנס מן הבורסה
ללא כרטיס? מי מחלק כרטיסי מעבר ליד הבורסה?

olli3

New member
מנהל
האם לא ניתן להכנס מן הבורסה
ללא כרטיס? מי מחלק כרטיסי מעבר ליד הבורסה?
יש מכונת כרטיסים
על מנת לקבל כרטיס מעבר לגשר הבורסה צריך פשוט ללחוץ על האופציה הזאת והכרטיס יונפק במקום ללא תשלום. אם חפצים בכרטיס נסיעה מתחנת הרכבת לכל מקום ניתן לרכוש באותה מכונה באמצעות כרטיס אשראי. עד כמה שידוע לי אין שם קופה (בפעם האחרונה שהייתי שם לא הייתה). בכל מקרה ללא כרטיס לא ניתן לעבור, פשוט מנפיקים אותו במקום (עניין של 5 שניות אם אין תור).

יש מכונת כרטיסים
על מנת לקבל כרטיס מעבר לגשר הבורסה צריך פשוט ללחוץ על האופציה הזאת והכרטיס יונפק במקום ללא תשלום. אם חפצים בכרטיס נסיעה מתחנת הרכבת לכל מקום ניתן לרכוש באותה מכונה באמצעות כרטיס אשראי. עד כמה שידוע לי אין שם קופה (בפעם האחרונה שהייתי שם לא הייתה). בכל מקרה ללא כרטיס לא ניתן לעבור, פשוט מנפיקים אותו במקום (עניין של 5 שניות אם אין תור).
תודה רבה.

טווול

New member
איזה קווים מרעננה לכפר המכביה דחוף!!!
שלום אני לא חברת פורום אבל אני צכה העזרה עם מישהו יכול לעזור לי אני גרה ברעננה ואני צכה לנסוע מחר לכפר המכביה מישהו יודע באיזה קווים צריך לנסוע וכמה כסף זה עולה??? עם יש קישור אז זה בכלל טוב:)

מצב
הנושא נעול.
למעלה