שרשור הכוונה ומודיעין 16/9

מצב
הנושא נעול.

קובי לו

New member
רכבת לת"א מרכז
משם 51 או 82 עד האופיס דיפו בקרית אריה, ומשם מרחק הליכה. לחילופין (בלי להיכנס לת"א), אפשר להגיע בקו 5 של אגד מנתב"ג לקרית שדה התעופה, משם 475 של אגד למחלף מסובים, ומשם 164 של אגד עד האופיס דיפו.
במקרה הזה חד משמעית, אבל ממש חד משמעית
רכבת לסבידור, הליכה דרך גשר היהלומים ומתחם הבורסה עד לצומת עלית, ומהגדר של מפעל עלית בעיקר קו 38 שמגיע ממש הכי קרוב אבל גם כל שאר האופציות, ואפרטן בפרוטרוט, טובות. כאמור הכי טוב 38 אח"כ (מכיוון שהוא מאוד לא תדיר וסביר שיצטרכו קו אחר) : 50,51,66,82,166 וכן מוניות שירות חוקיות קווים 51,66. המחיר מצומת עלית לפ"ת רק 5.10 ש"ח במקום 8.50 ש"ח מסבידור עצמו. בקיצור, רכבת מנתב"ג לסבידור, הליכה של 10 דקות בקושי עד עלית ומשם אוטובוס/מונית_שירות_חוקית.

קובי לו

New member
רכבת לסבידור, הליכה דרך גשר היהלומים ומתחם הבורסה עד לצומת עלית, ומהגדר של מפעל עלית בעיקר קו 38 שמגיע ממש הכי קרוב אבל גם כל שאר האופציות, ואפרטן בפרוטרוט, טובות. כאמור הכי טוב 38 אח"כ (מכיוון שהוא מאוד לא תדיר וסביר שיצטרכו קו אחר) : 50,51,66,82,166 וכן מוניות שירות חוקיות קווים 51,66. המחיר מצומת עלית לפ"ת רק 5.10 ש"ח במקום 8.50 ש"ח מסבידור עצמו. בקיצור, רכבת מנתב"ג לסבידור, הליכה של 10 דקות בקושי עד עלית ומשם אוטובוס/מונית_שירות_חוקית.
זה שעות הבוקר ולכן זה גם נגד
כוון התנועה/הפקקים מעלית ועד לפ"ת. היות ובעלית יש 6 קווים ושני קווי מוניות, לא ממתינים שם יותר מ-2 דקות וזמן הנסיעה עד קרית אריה/מטלון הוא 15 דקות, לכל היותר 20 דקות. הלחץ בתנועה הוא בכוון ההפוך וזמן הנסיעה מפ"ת לסבידור בשעות הללו הוא בין 30 ל-45 דקות.

Image of me

New member
קובי, אני לא בטוח שקו 38 עדיף על 51/82...
הרי רחוב ברקת נמצא בצד הדרומי של ז'בוטינסקי. למיטב זכרוני, קו 38 לא יורד דרומה מז'בוטינסקי, אלא עוצר יחד עם 51, 82 ושאר הקווים.

קובי לו

New member
קובי, אני לא בטוח שקו 38 עדיף על 51/82...
הרי רחוב ברקת נמצא בצד הדרומי של ז'בוטינסקי. למיטב זכרוני, קו 38 לא יורד דרומה מז'בוטינסקי, אלא עוצר יחד עם 51, 82 ושאר הקווים.
צודק, טעות שלי, לא בדקתי במפה ומשום מה
חשבתי שהרח' הזה נמצא בק' אריה בעוד שהוא בק' מטלון. אבל, מה דעתך על הצעתי (רכבת לסבידור + הליכה לעלית + מלן תלפים קווים לפ"ת) ?

Image of me

New member
צודק, טעות שלי, לא בדקתי במפה ומשום מה
חשבתי שהרח' הזה נמצא בק' אריה בעוד שהוא בק' מטלון. אבל, מה דעתך על הצעתי (רכבת לסבידור + הליכה לעלית + מלן תלפים קווים לפ"ת) ?
אני חושב שזאת אחלה אפשרות.
אבל אם השואל לא רוצה ללכת ברגל או שהוא חושש להתברבר, ולא אכפת לו לשלם כמה שקלים יותר, אני ממליץ לקחת את קו 50 או 51 מעזריאלי, שם התחנה נמצאת ממש ליד הקניון, 3 דקות הליכה מתחנת רכבת השלום.

מנתב"ג לפתח תקווה
שלום חברים, מחר בשעות הבוקר אני צריך לכתת רגליי לרחוב ברקת 6 בפתח תקווה מנתב"ג. הכל כמובן בעזרת התחבורה הציבורית. יש הצעות?
אפשר גם לקחת 249 של אגד
שעובר בנתב"ג ולרדת בפתח תקווה. במקרה זה מומלץ לטעמי לרדת בצומת סירקין ולהחליף ל-98 של 'קווים', או להמשיך לתחנה המרכזית ולקחת 41 או 45 לרחוב הסיבים.

Dannycom

New member
אפשר גם לקחת 249 של אגד
שעובר בנתב"ג ולרדת בפתח תקווה. במקרה זה מומלץ לטעמי לרדת בצומת סירקין ולהחליף ל-98 של 'קווים', או להמשיך לתחנה המרכזית ולקחת 41 או 45 לרחוב הסיבים.
98??? זה טיול בכל העיר!
98 הוא תעתיק מסלול קו 92 של "דן" בפתח תקווה וככזה עושה סיבוב בכמה מקומות שלא ממש צריכים בדרך לאזור התעשיה. עדיף לנסוע עד התחנה המרכזית (עוד 10 דקות נסיעה גג) או לרדת תחנה אחת לפני (רח' בר כוכבא) ולחצות את הכביש ומשם לעלות על 51 של "דן" ולהגיע הרבה יותר מהר.

תחבורה ציבורית במהלך החגים
יום הכיפורים
בערב יום הכיפורים (יום שישי, 21/9) תסתיים תנועת האוטובוסים והרכבות מוקדם מהרגיל (רוב הקווים יסיימו פעילותם עד השעה 15:00, נא תשומת לבכם)
במוצאי יום הכיפורים (יום שבת, 22/9) התחבורה הציבורית תחל לעבור מאוחר מהרגיל ובאופן מצומצם, ביישובים בהם נהוגה תחבורה ציבורית בשבת היא תפעל רק לאחר צאת החג, וכן לא תופעלנה כלל רכבות נוסעים (גם לאחר צאת החג).
סוכות ושמחת תורה
בערבי החגים (26/9 ו-3/10) תפעל התחבורה הציבורית במתכונת יום שישי.
בימות החג (27/9 ו-4/10) תפעל התחבורה הציבורית במתכונת שבת (ביישובים בהם נהוגה תחבורה ציבורית בשבת היא תפעל כרגיל).
בימי חול המועד תפעל התחבורה הציבורית כסדרה, ייתכנו שינויים בקווים מסויימים וכן תגבור רכבות.
מוניות שירות עובדות בד"כ בחגים כמו בשבתות (למעט יום הכיפורים), אך מאחר והן אינן מחוייבות ללו"ז כלשהו - לא ניתן להבטיח זאת ומומלץ לוודא עם מפעיל הקו. ------------------------------------------------------------------- נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
האוטובוס שנוסע לגבעת זאב...
קו 171 אם אני לא טועה, ראיתי שהוא יוצא מרציף 54, אבל לא זכור לי שיש רציף 54 בת.מ בי-ם, אז מאיפה לוקחים אותו? ועוד שאלה, האם זה הקו שמגיע הכי קרוב למחנה עופר או שיש קו שממש נכנס למחנה?

קו 171 אם אני לא טועה, ראיתי שהוא יוצא מרציף 54, אבל לא זכור לי שיש רציף 54 בת.מ בי-ם, אז מאיפה לוקחים אותו? ועוד שאלה, האם זה הקו שמגיע הכי קרוב למחנה עופר או שיש קו שממש נכנס למחנה?
ושאלה נוספת שעלתה לי בחיפוש...
ראיתי שמרגלית מפעילים קו שמגיע כמעט עד המחנה, קו 10, אבל שחיפשתי את האתר שלהם לא ממש מצאתי משהו נורמאלי, האם קו 10 עדין קיים? איפה הוא עוצר קרוב למחנה ומאיפה לוקחים אותו? המון תודה

Image of me

New member
ושאלה נוספת שעלתה לי בחיפוש...
ראיתי שמרגלית מפעילים קו שמגיע כמעט עד המחנה, קו 10, אבל שחיפשתי את האתר שלהם לא ממש מצאתי משהו נורמאלי, האם קו 10 עדין קיים? איפה הוא עוצר קרוב למחנה ומאיפה לוקחים אותו? המון תודה
מרגלית כבר לא מפעילה קווים למודיעין.
במקומה פועלת חברת קונקס, ומספרי הקווים שונו. אפשר לראות לוחות זמנים באתר של קונקס, אבל אומרים שקונקס לא ממש עומדת בלוחות זמנים באיזור הזה.

Image of me

New member
יש כמה קווים לגבעת זאב
אם אני לא טועה, הם נקראים 171, 271, 371, 471. אני מניח שמספר הרציף המוזר פירושו שהקו עובר בדרך יפו ליד התחנה המרכזית, אבל כדאי לך לחכות לתשובות יותר מוסמכות.

הקווים לגבעת זאב יוצאים מהתחנה ליד בנייני
האומה. יש מעבר תחתי מהיציאה מהתחנה המרכזית ועד בנייני האומה.

הקווים לגבעת זאב יוצאים מהתחנה ליד בנייני
האומה. יש מעבר תחתי מהיציאה מהתחנה המרכזית ועד בנייני האומה.
תודה רבה לכם אבל עוד קצת...
שאלות.. נכנסתי לאתר של קונקס וראיתי שיש קווים לצומת גבעת זאב, שם אני צריך להגיע, הקו הוא 110 לפי האתר אבל לא כתוב מאיפה הקו יוצא, אז מאיפה יוצא קו 110 של קונקס העובר בצומת גבעת זאב?

frudi

New member
תודה רבה לכם אבל עוד קצת...
שאלות.. נכנסתי לאתר של קונקס וראיתי שיש קווים לצומת גבעת זאב, שם אני צריך להגיע, הקו הוא 110 לפי האתר אבל לא כתוב מאיפה הקו יוצא, אז מאיפה יוצא קו 110 של קונקס העובר בצומת גבעת זאב?
אם אתה צריך למחנה עופר...
קודם כל לשאלתך - הקו של קונקס יוצא מרחוב יפו, מול תחנה מרכזית, בתחנה הכי למטה ברחוב (כלומר סמוך לכניסה לבניין רשות הדואר). זוהי התחנה הראשונה שלו שם. הוא עוצר בעוד כמה מקומות בעיר, כמו צומת בר אילן, גשר רמות, ועוד, אם זה עוזר לך. אולם, אם אתה רוצה להגיע למחנה עופר, יש קו של אגד לחיילים העונה לשם 71א (כמדומני) הפועל בשעות הבוקר. תוכל למצוא את הזמנים שלו במערכת המידע החדשה באתר של אגד. (תעשה חיפוש ע"פ קו, ותראה אותו שם ברשימות).

urilei

New member

תחבורה ציבורית במהלך החגים
יום הכיפורים
בערב יום הכיפורים (יום שישי, 21/9) תסתיים תנועת האוטובוסים והרכבות מוקדם מהרגיל (רוב הקווים יסיימו פעילותם עד השעה 15:00, נא תשומת לבכם)
במוצאי יום הכיפורים (יום שבת, 22/9) התחבורה הציבורית תחל לעבור מאוחר מהרגיל ובאופן מצומצם, ביישובים בהם נהוגה תחבורה ציבורית בשבת היא תפעל רק לאחר צאת החג, וכן לא תופעלנה כלל רכבות נוסעים (גם לאחר צאת החג).
סוכות ושמחת תורה
בערבי החגים (26/9 ו-3/10) תפעל התחבורה הציבורית במתכונת יום שישי.
בימות החג (27/9 ו-4/10) תפעל התחבורה הציבורית במתכונת שבת (ביישובים בהם נהוגה תחבורה ציבורית בשבת היא תפעל כרגיל).
בימי חול המועד תפעל התחבורה הציבורית כסדרה, ייתכנו שינויים בקווים מסויימים וכן תגבור רכבות.
מוניות שירות עובדות בד"כ בחגים כמו בשבתות (למעט יום הכיפורים), אך מאחר והן אינן מחוייבות ללו"ז כלשהו - לא ניתן להבטיח זאת ומומלץ לוודא עם מפעיל הקו. ------------------------------------------------------------------- נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מפתח תקווה לעתירות מדע
היי אני צריך להגיע מפתח תקווה איפשהו במרכז, לעתירות מדע בירושלים, להיות שם ב-10:00 הבנתי שיש את 426 שיקח אותי בנאמנות לאורך כל הדרך, אבל לפי הלו"ז הוא מגיע ב-10:30 והתדירות שלו - שנהיה בריאים. השאלה היא האם הערכת הזמן הזו פסימית (יוצא ב-08:35 מפתח תקווה) ויש לי כן סיכוי סביר להגיע לקראת 10:00 ובהנחה שלא: 1) מתי כדאי לצאת כדי להגיע בזמן עם 947 2) האם יהיה אפשר בכלל לעלות עליו בבוקר בצומת סירקין והאם יש סיכוי לשבת 3) איך מגיעים מהתחנה המרכזית של עיר הקודש לעתירות מדע, הבנתי שיש שלושה קווים בתדירות מצויינת אבל כל אחד עוצר במקום אחר... אז איך כדאי להגיע? חן חן....

אורי404

New member
מפתח תקווה לעתירות מדע
היי אני צריך להגיע מפתח תקווה איפשהו במרכז, לעתירות מדע בירושלים, להיות שם ב-10:00 הבנתי שיש את 426 שיקח אותי בנאמנות לאורך כל הדרך, אבל לפי הלו"ז הוא מגיע ב-10:30 והתדירות שלו - שנהיה בריאים. השאלה היא האם הערכת הזמן הזו פסימית (יוצא ב-08:35 מפתח תקווה) ויש לי כן סיכוי סביר להגיע לקראת 10:00 ובהנחה שלא: 1) מתי כדאי לצאת כדי להגיע בזמן עם 947 2) האם יהיה אפשר בכלל לעלות עליו בבוקר בצומת סירקין והאם יש סיכוי לשבת 3) איך מגיעים מהתחנה המרכזית של עיר הקודש לעתירות מדע, הבנתי שיש שלושה קווים בתדירות מצויינת אבל כל אחד עוצר במקום אחר... אז איך כדאי להגיע? חן חן....
אולי עדיף לך לנסוע לצומת גבעת שמואל
ומשם קו 402 של "אגד" ושל "דן" לעתירות מדע.

urilei

New member
אולי עדיף לך לנסוע לצומת גבעת שמואל
ומשם קו 402 של "אגד" ושל "דן" לעתירות מדע.
רעיון לא רע
גם התדירות לא משהו אבל יש נסיעה שמתאימה לי פחות או יותר (אין לי בעייה קצת להקדים) ובעניין הזה: 1) כמה עמוסים הם יוצאים מבני ברק? 2) כתוב שהוא מגיע לגבעת שמואל תוך 6 דקות (5 קילומטר בתוך בני ברק...) יש מצב שזה בכלל קרוב למציאותי?

רעיון לא רע
גם התדירות לא משהו אבל יש נסיעה שמתאימה לי פחות או יותר (אין לי בעייה קצת להקדים) ובעניין הזה: 1) כמה עמוסים הם יוצאים מבני ברק? 2) כתוב שהוא מגיע לגבעת שמואל תוך 6 דקות (5 קילומטר בתוך בני ברק...) יש מצב שזה בכלל קרוב למציאותי?
לדעתי יש סיכוי שתספיק בכלל עם 426
לגבי 402, הם יכולים לצאת עמוסים ויכולים לצאת ריקים, לחלוטין לא צפויים הקווים האלה. בבוקר אני מעריך שלא יהיו מלאים לגמרי, אבל עם החרדים כל נסיעה היא הפתעה. לצומת גבעת שמואל הוא מגיע לפחות 15 (ולפעמים 30) דקות אחרי היציאה מצ.ד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה