שרשור הכוונה ומודיעין 16/6

מצב
הנושא נעול.
3 של הוד השרון

אכן, קווים פנימיים של הוד השרון הם
מתחנת הרכבת של כפר סבא (התחנה הסופית של הרכבת). ההשערה שלי היא שהזמן בשני המקרים: מתחנת סגולה ומתחנת כפר סבא הוא פחות או יותר דומה ואסביר לפשר ההשערה: מתחנת הרכבת לתחנת האוטובוסים אלה עשר דקות הליכה. יש עוד דקות המתנה לאוטובוס (קווים 551, 561, 571 ו-641) וזמן הנסיעה לנווה נאמן הוא קצר. מתחנת כפר סבא קווים 1, 1א, קו 571 ואולי קווים נוספים (לא קו 3, שלא מגיע לאיזור) אמורים להיות מתואמים עם הרכבת ולכן שווה לבדוק את זמני הנסיעה באינטרנט. זמן הנסיעה עצמו הוא גם כן קצר של כרבע שעה. לכן הזמנים פחות או יותר דומים ללא הבדל משמעותי ובכל מקרה מומלץ לבדוק את זמני ההגעה של הרכבת לתחנת כפר סבא ואת זמני קווי האוטובוס מתחנת הרכבת.
3 של הוד השרון
גם מגיע לתחנת הרכבת כפר סבא, אבל לא רלוונטי כאן כי גם לא מגיע לנווה נאמן. משום מה אגד חושבת שתושבי נווה נאמן יכולים להסתמך רק על 551, 561, 571 ו-641, וגורמת לכך שקווים בינעירוניים משמשים בתור קווים מקומיים. אבל הם לא בטוח מגיעים בזמן...

אורי404

New member
הקווים האחרונים שציינת הם מאספים

3 של הוד השרון
גם מגיע לתחנת הרכבת כפר סבא, אבל לא רלוונטי כאן כי גם לא מגיע לנווה נאמן. משום מה אגד חושבת שתושבי נווה נאמן יכולים להסתמך רק על 551, 561, 571 ו-641, וגורמת לכך שקווים בינעירוניים משמשים בתור קווים מקומיים. אבל הם לא בטוח מגיעים בזמן...
ומשמשים לנסיעות בתוך העיר. כל זה לא פוסל את העניין שמתבקש שתהיה תחבורה ציבורית מתחנת סגולה לכיוון הוד השרון לנווה נאמן ולאיזור של הדר. שירות שיהיה או באוטובוסים או במיניבוסים, כמו הספרינטרים או הדוקטואים.

אני חושב

ומשמשים לנסיעות בתוך העיר. כל זה לא פוסל את העניין שמתבקש שתהיה תחבורה ציבורית מתחנת סגולה לכיוון הוד השרון לנווה נאמן ולאיזור של הדר. שירות שיהיה או באוטובוסים או במיניבוסים, כמו הספרינטרים או הדוקטואים.
אני חושב
שצריכה להיות תחבורה ציבורית פנימית מנווה נאמן למרכז הוד השרון. למה צריך לחכות לאוטובוס מפ"ת/ת"א, או בכיוון ההפוך מכפ"ס ואפילו מנתניה, כדי להגיע בסה"כ מנווה נאמן לרמתיים ולהיפך, מרחק של 5 תחנות?

אורי404

New member
../images/Emo127.gif כבר כתבתי בעבר ואני עדיין באותה עמדה

אני חושב
שצריכה להיות תחבורה ציבורית פנימית מנווה נאמן למרכז הוד השרון. למה צריך לחכות לאוטובוס מפ"ת/ת"א, או בכיוון ההפוך מכפ"ס ואפילו מנתניה, כדי להגיע בסה"כ מנווה נאמן לרמתיים ולהיפך, מרחק של 5 תחנות?
כבר כתבתי בעבר ואני עדיין באותה עמדה
יש לעדכן את השירות הפנימי בהרצליה, ברעננה ובהוד השרון. דוקא בכפר סבא המצב בסך טוב מאוד. גם שם יש מקום לשיפור, אך לא כמו בשכנותיה.

T i k t a k i t

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני חושב

T i k t a k i t

New member
המון תודה לכולכם על התשובות המושקעות ../images/Emo47.gif

אני חושב שיש אוטובוס דווקא מתחנת כפר סבא.
חוץ מזה, שכונת נווה נאמן קרובה יותר לתחנת רכבת פתח תקווה - סגולה מאשר לתחנות הוד השרון וכפר סבא. מפתח תקווה - סגולה אפשר ללכת כ-10 דקות ברגל, לחצות את הכביש, ונראה לי משם יש קווים שמגיעים לכביש הראשי של נווה נאמן, כדוגמת 571 ו-641.
המון תודה לכולכם על התשובות המושקעות

בהמשך לתשובה שמעלי

מתחנת רכבת הוד השרון לנווה נאמן ב'

האם יש תחבורה ציבורית בין שני היעדים האלה (גם בכיוון הפוך) ?אוטובוס או מוניות שירות או משו ?
מראש
בהמשך לתשובה שמעלי
לרורב אין תחבורה ישירה מרכבת הוד השרון או רכבת כפר סבא לנווה נאמן. הדבר היחיד שיש ישירות הוא קו 571, שעובר ליד תחנת כפר סבא (החדשה יותר) וממשיך לכיוון פתח תקווה, וגם עובר ליד נווה נאמן. וגם בכיוון ההפוך. רק שהוא לא כל כך תדיר, ובעיקר בבוקר. אם באים ברכבת כדאי לרדת בתחנת פ"ת סגולה, ללכת לכביש 40, בצומת הקרוב, ומשם לעלות על 561, 551, 641 או 571 אם הוא מגיע.

harhanegev

New member
מהי נקודת המוצא המקורית שלך ?

מתחנת רכבת הוד השרון לנווה נאמן ב'

האם יש תחבורה ציבורית בין שני היעדים האלה (גם בכיוון הפוך) ?אוטובוס או מוניות שירות או משו ?
מראש
סיבת השאלה : בכלל לא ברור אם מלכתחילה נבון לנסוע ברכבת כדי להגיע לנוה נאמן. תלוי מאיפה יוצאים. בכל מקרה אם כן נוסעים ברכבת, אין ספק שעדיף לרדת ב"פתח תקוה סגולה" שנמצאת צמוד לתחנה של אוטובוסים לכיוון שכונת נוה נאמן.

T i k t a k i t

New member
השאלה המקורית היא

סיבת השאלה : בכלל לא ברור אם מלכתחילה נבון לנסוע ברכבת כדי להגיע לנוה נאמן. תלוי מאיפה יוצאים. בכל מקרה אם כן נוסעים ברכבת, אין ספק שעדיף לרדת ב"פתח תקוה סגולה" שנמצאת צמוד לתחנה של אוטובוסים לכיוון שכונת נוה נאמן.
השאלה המקורית היא
דרכי ההגעה השונות מראש העין או מאריאל ,להוד השרון נווה נאמן .

harhanegev

New member
אם כך , אז:

השאלה המקורית היא
דרכי ההגעה השונות מראש העין או מאריאל ,להוד השרון נווה נאמן .
אם כך , אז:
בהגעה מאריאל, בכלל לא מומלץ לקחת רכבת, אלא לקחת אוטובוס למחלף ירקון ומשם יש שלל אוטובוסים תדירים לנוה נאמן (המתנה קצרה מאו, נסיעה קצרה מאוד). בהגעה מראש העין, אם הרכבת נגישה לך בשיא הנוחות אז דרך פ"ת-סגולה (כלומר רכבת לשם, ומשם אוטובוס לנוה נאמן), אם לא אז לא ברור לי אם כדאי יותר אוטובוס לפ"ת או רכבת לפ"ת סגולה.

T i k t a k i t

New member
המון תודה על הסיכום ../images/Emo13.gif../images/Emo47.gif

אם כך , אז:
בהגעה מאריאל, בכלל לא מומלץ לקחת רכבת, אלא לקחת אוטובוס למחלף ירקון ומשם יש שלל אוטובוסים תדירים לנוה נאמן (המתנה קצרה מאו, נסיעה קצרה מאוד). בהגעה מראש העין, אם הרכבת נגישה לך בשיא הנוחות אז דרך פ"ת-סגולה (כלומר רכבת לשם, ומשם אוטובוס לנוה נאמן), אם לא אז לא ברור לי אם כדאי יותר אוטובוס לפ"ת או רכבת לפ"ת סגולה.
המון תודה על הסיכום

לגבי אריאל -זה מאשר את מה שכבר ידעתי ,ולגבי ראש העין ההסבר המלומד שלך בצירוף מידע ממוקד שירות של "קווים" (זמן נסיעה של קו 17 ,אורך מלא -55 דקות ... ומאמצע העיר כ35 דקות .והוא מגיע רק לתחנה מרכזית פ"ת ,כלומר משם זה לעשות שוב את הדרך בשביל להגיע לנווה נאמן ..) אכן סוגרת את העניין . הפורום הזה -מעולללה !

T i k t a k i t

New member
תחבורה ציבורית בראש העין ../images/Emo53.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
תחבורה ציבורית בראש העין

עד כמה יש תחבורה ציבורית ענפה בעיר? בפרט ,לתחנת רכבת וממנה ,וגם למסוף שעובר בו קו 186 וממנו ..?

באר שבע - תל השומר

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
באר שבע - תל השומר
תודה

אני לא חושב שכדאי..

אחד הקווים ה"חצי מאספים" מבאר שבע
ועד לצומת בית דגן ומשם קו 164 עד למחלף אלוף שדה ומשם קווים 35,55 או פנימי 2 או 3 (אחד משני המספרים הללו, לא זוכר איזה) של קווים.
אני לא חושב שכדאי..
אין "חצי מאספים" מבאר שבע לבית דגן, יש רק אחד "מאסף אחושילינג" 371 שנוסע דרך כל עיר אפשרית בדרך.. עדיף לסוע ברכבת או ב 370 עד לתחנה המרכזית (ברכבת- עד להגנה ומשם ברגל לת.מרכזית) ומשם קו 35 של דן לתל השומר..

קובי לו

New member
סליחה, לא ידעתי...

אני לא חושב שכדאי..
אין "חצי מאספים" מבאר שבע לבית דגן, יש רק אחד "מאסף אחושילינג" 371 שנוסע דרך כל עיר אפשרית בדרך.. עדיף לסוע ברכבת או ב 370 עד לתחנה המרכזית (ברכבת- עד להגנה ומשם ברגל לת.מרכזית) ומשם קו 35 של דן לתל השומר..
סליחה, לא ידעתי...
וברור לך שאם הייתי יודע, אזי אני הייתי ממליץ על ההרכבת (או קו 380) ומשם 64,70...

fireman

New member
הרגת אותי על המקום עם ההכוונה הזו

אחד הקווים ה"חצי מאספים" מבאר שבע
ועד לצומת בית דגן ומשם קו 164 עד למחלף אלוף שדה ומשם קווים 35,55 או פנימי 2 או 3 (אחד משני המספרים הללו, לא זוכר איזה) של קווים.
הרגת אותי על המקום עם ההכוונה הזו

מצב
הנושא נעול.
למעלה