שרשור הכוונה ומודיעין 15/12

מצב
הנושא נעול.
בהחלט. 500 אוסף נוסעים גם בצומת צבר

שאלה לגבי קו 500 של אגד (חיפה - קרית שמונה)
אני גרה בקריות וצריכה להגיע לקרית שמונה מחר. האם אני חייבת לקחת את האוטובוס ממרכזית המפרץ או שניתן לעלות עליו גם מהכביש הראשי (צומת צבר לצורך העניין)? הוא יעצור לי או ימשיך בדרכו? :|
בהחלט. 500 אוסף נוסעים גם בצומת צבר

Image of me

New member
זאת רשימת תחנות ההורדה.

100 אחוז?
כי בקישור שצירפתי במסלול מחיפה לקרית שמונה לא כתוב שהוא עוצר בצומת צבר (מה שכן מצויין במסלול ההפוך). http://www.otobusim.co.il/otobusim/Front/LineStations.asp?CompanyID=1&CompanyLineCode=20500
זאת רשימת תחנות ההורדה.
בצומת צבר יש לו רק תחנת איסוף. אם ברצונך להיווכח בזה, את מוזמנת לחפש באתר אגד מצומת צבר (לא מחיפה) לקרית שמונה, ולראות שהקו מופיע בתוצאות החיפוש.

gil levi

New member
הכוונה מרחובות לחמי יואב בבקשה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום. אני צריך להיות בחמי יואב ביום שני בסביבות 9 בבוקר. אני מגיע מרחובות. תודה מראש.

pilot23

New member
איך מגיעים מאילת/באר שבע לבסיס חלוקית?

שלום. אני צריך להיות בחמי יואב ביום שני בסביבות 9 בבוקר. אני מגיע מרחובות. תודה מראש.
תודה רבה לעונים.

קצת ביטחון שדה לא יזיק אבל...:

תודה רבה לעונים.
קצת ביטחון שדה לא יזיק אבל...:
אין קו אוטובוס ישיר לשם ולכן מב"ש צריך קו 44 עד מפרשית ומשם הסעה לבסיס. מאילת-עדיף שתתאם עם המב"ס שההסעה תיקח אותך בצומת הרוחות שליד בה"ד 1. לגבי נסיעה ברכב-צריך לבדוק האם המעבר בכביש 10 חופשי מניצנה לכיוון הר חריף (מהר חריף לניצנה אי אפשר לעבור ברכב ללא נשק). נסיעה טובה ושירות נעים. ממולץ לראות את השקיעה והזריחה שם. כל יום זה נראה שונה.

הנה

הנה
קווים 367 או 371 של מטרופולין עד צומת פלוגות (יש אוטובוס כל רבע שעה בערך), ומשם קו 25 של אגד תעבורה לכיוון אשקלון (גם כן כל 15-30 דקות). אוטובוס שעובר ברחובות בשעה 7:30 אמור להביא אותך בזמן. שים לב: התחנות ברחובות הן יד-ויצמן, המשטרה, דיסקונט, מרכזית, אושיות וצומת ביל"ו בלבד!

gil levi

New member
תודה רבה!

הנה
קווים 367 או 371 של מטרופולין עד צומת פלוגות (יש אוטובוס כל רבע שעה בערך), ומשם קו 25 של אגד תעבורה לכיוון אשקלון (גם כן כל 15-30 דקות). אוטובוס שעובר ברחובות בשעה 7:30 אמור להביא אותך בזמן. שים לב: התחנות ברחובות הן יד-ויצמן, המשטרה, דיסקונט, מרכזית, אושיות וצומת ביל"ו בלבד!
תודה רבה!

S h a l g o n

New member
מכללת ר``ג

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מכללת ר``ג
ערב מצוין! איך אני מגיע מת``א אל מכללת ר``ג ברחוב פנחס רוטנברג (?) בדרך המהירה והבטוחה - יום ראשון מחר עד השעה 9 גג. אם אפשר גם לציין זמן הגעה. תודה!

down under

New member
מאיפה בת"א?

מכללת ר``ג
ערב מצוין! איך אני מגיע מת``א אל מכללת ר``ג ברחוב פנחס רוטנברג (?) בדרך המהירה והבטוחה - יום ראשון מחר עד השעה 9 גג. אם אפשר גם לציין זמן הגעה. תודה!
מאיפה בת"א?
רבותיי, בחיאת ראבאק, אנא למדו משהו. שאלו את שאלה ההכוונה בצורה הבאה : ממקום היציאה (הבית/הבסיס הצבאי/מקום העבודה) אל המקום אליו רוצים לסוע. בהנחה שאתה תל אביבי, אין דין הגעה למכללת ר"ג מרמת אביב כדין הגעה לשם משכונת יד אליהו או מיפו ג' או משכונת מונטיפיורי. בגדול קו 61 של דן מגיע ממש למכללה, קו 60 מגיע למרחק של פחות מ-10 דקות הליכה. גם קו 65 מגיע למרחק הליכה סביר מהמכללה וקו 30 של דן כנ"ל. 30,60,61,65 כולם של דן, הכי טוב 61. 61 יוצא ממסוף כרמלית, עובר בדיזינגוף סנטר, ככר המדינה, רכבת מרכז (סבידור שליד ארלוזורוב), צומת עלית ומסתובב בתוך העיר רמת גן.

S h a l g o n

New member
צודק. תא מרכז.

מאיפה בת"א?
רבותיי, בחיאת ראבאק, אנא למדו משהו. שאלו את שאלה ההכוונה בצורה הבאה : ממקום היציאה (הבית/הבסיס הצבאי/מקום העבודה) אל המקום אליו רוצים לסוע. בהנחה שאתה תל אביבי, אין דין הגעה למכללת ר"ג מרמת אביב כדין הגעה לשם משכונת יד אליהו או מיפו ג' או משכונת מונטיפיורי. בגדול קו 61 של דן מגיע ממש למכללה, קו 60 מגיע למרחק של פחות מ-10 דקות הליכה. גם קו 65 מגיע למרחק הליכה סביר מהמכללה וקו 30 של דן כנ"ל. 30,60,61,65 כולם של דן, הכי טוב 61. 61 יוצא ממסוף כרמלית, עובר בדיזינגוף סנטר, ככר המדינה, רכבת מרכז (סבידור שליד ארלוזורוב), צומת עלית ומסתובב בתוך העיר רמת גן.
צודק. תא מרכז.
אז במידה ואני לוקח קו 61, כמה זמן נסיעה זה. מה התדירות של האוטובוסים שם?

down under

New member
קו 61 הוא מאוד תדיר

צודק. תא מרכז.
אז במידה ואני לוקח קו 61, כמה זמן נסיעה זה. מה התדירות של האוטובוסים שם?
קו 61 הוא מאוד תדיר
הוא עובר ברח' על פרשת דרכים (ההמשך של ארלוזורוב וממש ליד הרכבת). זמן הנסיעה המשוער בין 18 ל-38 דקות. נדיר לאללה שיקח פחות מ-17 דקות מהרכבת ועד המכללה וגם נדיר לאללה שיותר מ-35 דקות. בד"כ יקח לך כ-20 או 25 דקות נסיעה. במרבית שעות היום (אחרי 7 בבוקר ולפני 8 בערב) יש את קו 61 לפחות כל 12 דקות לפעמים אפילו כל 8 או 9 דקות.

S h a l g o n

New member
תודה רבה. אגב-

קו 61 הוא מאוד תדיר
הוא עובר ברח' על פרשת דרכים (ההמשך של ארלוזורוב וממש ליד הרכבת). זמן הנסיעה המשוער בין 18 ל-38 דקות. נדיר לאללה שיקח פחות מ-17 דקות מהרכבת ועד המכללה וגם נדיר לאללה שיותר מ-35 דקות. בד"כ יקח לך כ-20 או 25 דקות נסיעה. במרבית שעות היום (אחרי 7 בבוקר ולפני 8 בערב) יש את קו 61 לפחות כל 12 דקות לפעמים אפילו כל 8 או 9 דקות.
תודה רבה. אגב-
אני תופס את האוטובוס מהתחנות שם בחוץ מאיפה שהמוניות, נכון?

down under

New member
ברח' על פרשת דרכים

תודה רבה. אגב-
ברח' על פרשת דרכים
שזה ההמשך של רח' ארלוזורוב. יש במדרכה הדרומית של הרחוב (היותר רחוקה בקצת מהרכבת) ימבה תחנות אוטובוס. התחנה הכי מערבית מכל השורה היא של 61,62,72. לקחת רק את 61 (כי מ-62 או 72 יש יותר מ-15 דקות הליכה עד למכללה ואילו 61 יש כל 10 דקות בערך). באותה מדרכה יש גם תחנות של 45,55,59,64,70,82,166 ועוד ועוד. אי אפשר לפספס את התחנות הללו ובהן קו 61 הוא בתחנה הכי מערבית.

Image of me

New member
מאיפה אתה מגיע לת"א?

תודה רבה. אגב-
מאיפה אתה מגיע לת"א?
מהרבה ערים בארץ (חיפה, אשדוד, קרית גת ועוד) יש קווים לבני ברק, שמגיעים די קרוב למכללה (מרחק הליכה ארוכה ברגל או כמה תחנות באוטובוס). זה עשוי להיות מהיר יותר מאשר להחליף כמה אוטובוסים בדרך.

ירקון19

New member
כפר סבא - אשקלון ביום ראשון

שלום רב, רציתי לדעת כיצד ניתן להגיע בתחבורה ציבורית מכפר סבא לאיצטדיון (תחנה מרכזית) באשקלון עד השעה 09:00 ביום ראשון. תודה מראש! דניאל

micam

New member
רכבת עד אשקלון (החלפה בת"א ההגנה)

שלום רב, רציתי לדעת כיצד ניתן להגיע בתחבורה ציבורית מכפר סבא לאיצטדיון (תחנה מרכזית) באשקלון עד השעה 09:00 ביום ראשון. תודה מראש! דניאל
רכבת עד אשקלון (החלפה בת"א ההגנה)
ומשם קו 18 שימתין לך ברכבת יקח אותך בדרך הכי קצרה לתחנה המרכזית (ב 3.5 שקל לדעתי) אפשרות אחרת היא קו 300/311 מתחנה מרכזית ת"א לאשקלון

forzaj

New member
שאלה לגביי קווי אוטובוס

שאלה לגביי קווי אוטובוס
אני צריך לדעת קווים ושעות של הקווים מתחנה מרכזית חדשה ראשון לציון לשכונת נווה דקלים,רחוב בר לב בראשון לציון שעות לימי ראשון! תודה! נ.ב.: פתחתי בטעות שרשור נפרד אז תמחקו אותו! :) תודה וסליחה :)

את הקווים אשמח לתת לך

שאלה לגביי קווי אוטובוס
אני צריך לדעת קווים ושעות של הקווים מתחנה מרכזית חדשה ראשון לציון לשכונת נווה דקלים,רחוב בר לב בראשון לציון שעות לימי ראשון! תודה! נ.ב.: פתחתי בטעות שרשור נפרד אז תמחקו אותו! :) תודה וסליחה :)
את הקווים אשמח לתת לך
לגבי כל שעות היציאה? קצת הגזמת. עפ"י אתר אגד בין שני היעדים הנ"ל מגיעים מחר 210 אוטובוסים. אתה לא מצפה שאעתיק לך את כל 210 הנסיעות, נכון? בכל מקרה הקווים מהתחנה המרכזית החדשה הם: 5,14,17,84,173 וגם 5א ו-17א. לו"ז ומסלולים באתר אגד.

Image of me

New member
מאיפה אתה מגיע? רוב הסיכויים שלא כדאי לך

שאלה לגביי קווי אוטובוס
מאיפה אתה מגיע? רוב הסיכויים שלא כדאי לך
לנסוע דרך התחנה המרכזית החדשה, כי יש קווים לנווה דקלים ישירות מתל אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה