שרשור הכוונה ומודיעין 13/9

מצב
הנושא נעול.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 13/9
שאלה קצת שונה
אני צריך להגיע מאשדוד למרינה של אשקלון ברכב(!). איך אני צריך לנסוע, באיזה כניסה להכנס לאשקלון (צפונית, דרומית...) אנא תפרטו כמה שיותר!! תודה רבה וסליחה שהשאלה לא ממש קשורה

BrEt HaRt 4eVeR

New member
שאלה קצת שונה
אני צריך להגיע מאשדוד למרינה של אשקלון ברכב(!). איך אני צריך לנסוע, באיזה כניסה להכנס לאשקלון (צפונית, דרומית...) אנא תפרטו כמה שיותר!! תודה רבה וסליחה שהשאלה לא ממש קשורה
עזרה בבקשה
תודה רבה לעוזרים!!

olli3

New member
מנהל
שאלה קצת שונה
דבר ראשון יש אתרי מפות שעושים את זה יופי
מה הבעיה להיכנס לאתר YMAP או MAPA ולחפש מסלול שמתחיל באשדוד ומסתיים במרינה באשקלון (לא בעיה לברר איזה רחוב זה המרינה). כנס בכנסיה הצפונית של אשקלון, זה בעצם שדרות מנחם בגין, ברמזור השלישי זה נהפך להיות שדרות ירושלים (אתה ממשיך ישיר), בכיכר פונה שמאלה לבר כוכבא וממשיך ישר עד הים (הרחוב בחוף הים נקרא "נוף ים"). ממש איך שזה נהיה נוף ים המרינה תהיה מצד ימין שלך (מכיוון הים כמובן).

BrEt HaRt 4eVeR

New member
דבר ראשון יש אתרי מפות שעושים את זה יופי
מה הבעיה להיכנס לאתר YMAP או MAPA ולחפש מסלול שמתחיל באשדוד ומסתיים במרינה באשקלון (לא בעיה לברר איזה רחוב זה המרינה). כנס בכנסיה הצפונית של אשקלון, זה בעצם שדרות מנחם בגין, ברמזור השלישי זה נהפך להיות שדרות ירושלים (אתה ממשיך ישיר), בכיכר פונה שמאלה לבר כוכבא וממשיך ישר עד הים (הרחוב בחוף הים נקרא "נוף ים"). ממש איך שזה נהיה נוף ים המרינה תהיה מצד ימין שלך (מכיוון הים כמובן).
ברכות

אוהד11

New member
מוניות שירות מתה"ש לז'בוטינסקי- בילינסון
האם מישהו יודע אילו מוניות שירות עוברות בין תה"ש (רמת קריניצי) ודרך ז'בוטינסקי עד לבי"ח בילינסון?
אין מוניות שרות בין תה"ש לבילינסון, יש קו 87
ו- 243 שנוסעים לאורך שדרות קציר

mister K

New member
מוניות שירות מתה"ש לז'בוטינסקי- בילינסון
האם מישהו יודע אילו מוניות שירות עוברות בין תה"ש (רמת קריניצי) ודרך ז'בוטינסקי עד לבי"ח בילינסון?
אין מוניות שירות כאלה.
אני גם לא מבין מדוע לחפש מוניות שירות מעאפנות בזמן שיש לך את קו 87 המקשר בין ביה"ח שיבא לפתח תקוה דרך ז'בוטינסקי. אם בדיוק מפספסים אותו אפשר לנסוע עם קו 70 או 64 עד צומת גהה ומשם עם שלל הקווים שנוסעים על ז'בוטינסקי.

הכוונה באמצע השבוע
בלילות חמישי ושישי זה כל הלילה, האם בימים ש'-ד' זה רק עד 2.30?
אתה מבלבל בין קו הלילה 466 של דן
מת"א לפ"ת לבין מוניות השירות. בעיקרון אני רואה בשבתות כל הזמן את המוניות בכל שעה של הלילה והיום. באמצע השבוע הן עובדות לאחר האוטובוס, לגבי השעה המדויקת עד מתי תתקשר למוניות חי רחוב אשר בר לוי, עמישב, פ"ת ותשאל בתחנה

Rio

New member
מת"א סבידור לתל השומר?
אני צריכה מסבידור לכניסה הראשית/מרכזית של תל השומר... תודה רבה!
ומתל השומר לבסיס פיקוד העורף בנס ציונה?
מגיע לשם 164 ו-201... יש את הקווים האלו מתל השומר?

אוהד11

New member
מת"א סבידור לתל השומר?
אני צריכה מסבידור לכניסה הראשית/מרכזית של תל השומר... תודה רבה!
מסבידור 64/70 לתה"ש, התחנה ברחוב על פרשת
דרכים, מול הכניסה לתחנת הרכבת. 164 לנס ציונה/רחובות עובר במחלף אלוף שדה ולשם כך יש לקחת 35/65/143 עד מחלף אלוף שדה ולהחליף ל- 164. עם 143 אפשר להמשיך גם עד מחלף מסובים ומשם 164

Rio

New member
מסבידור 64/70 לתה"ש, התחנה ברחוב על פרשת
דרכים, מול הכניסה לתחנת הרכבת. 164 לנס ציונה/רחובות עובר במחלף אלוף שדה ולשם כך יש לקחת 35/65/143 עד מחלף אלוף שדה ולהחליף ל- 164. עם 143 אפשר להמשיך גם עד מחלף מסובים ומשם 164
מה ז"א עד התחנת רכבת?
יש רכבת לתה"ש? כי אם כן אני מעדיפה כמובן...

edersarit

New member
מה ז"א עד התחנת רכבת?
יש רכבת לתה"ש? כי אם כן אני מעדיפה כמובן...
עוד אפשרות
הכוונה היא שתחנת האוטובוס של קוים 64, 70 נמצאות מול לחנת הרכבת ת"א מרכז/ סבידור. רציתי להוסיף שגם 45, 55 מגיעים לתל השומר, אז את יכולה לעלות על מה שבא קודם. אבל 45 עושה הרבה סיבובים. דרך אגב, כשאת אומרת תל השומר, את מתכוונת למסוף תל השומר? ליד השער המזרחי של ביה"ח ושער צפון של הבסיס הצבאי? הקו הסגול של הרכבת קלה לתל השומר נמצא בשלבי תכנון כבר הרבה שנים ולא נראית תזוזה באופק. פרטים באתר של נת"ע http://www.nta.org.il/site/he/neta.asp?pi=433

אוהד11

New member
עוד אפשרות
הכוונה היא שתחנת האוטובוס של קוים 64, 70 נמצאות מול לחנת הרכבת ת"א מרכז/ סבידור. רציתי להוסיף שגם 45, 55 מגיעים לתל השומר, אז את יכולה לעלות על מה שבא קודם. אבל 45 עושה הרבה סיבובים. דרך אגב, כשאת אומרת תל השומר, את מתכוונת למסוף תל השומר? ליד השער המזרחי של ביה"ח ושער צפון של הבסיס הצבאי? הקו הסגול של הרכבת קלה לתל השומר נמצא בשלבי תכנון כבר הרבה שנים ולא נראית תזוזה באופק. פרטים באתר של נת"ע http://www.nta.org.il/site/he/neta.asp?pi=433
נסיעה עם 45 זה טיול שנתי דרך ק"ק בני ברק
ועם 55 צריך לטייל דרך גבעתיים. למה לשלוח למקומות כאלה כאשר יש שני קווים מהירים 64/70 ?

edersarit

New member
נסיעה עם 45 זה טיול שנתי דרך ק"ק בני ברק
ועם 55 צריך לטייל דרך גבעתיים. למה לשלוח למקומות כאלה כאשר יש שני קווים מהירים 64/70 ?
אם יש פקקים בגהה אני מעדיפה את גבעתיים או ב"ב
ואם כולם באותה תחנה אז למה לחכות אם אפשר לעלות על מה שבא קודם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה