שרשור הכוונה ומודיעין 13/8

מצב
הנושא נעול.

קובי לו

New member
הדרך הכי מהירה היא רכבת עד לסבידור

מנתב לבלינסון מחר בבוקר
שלום, יש דרך נוספת להגיע מנתב"ג (ספציפית אולם הטיסות הנכנסות) לבלינסון מחר בבוקר (בין שש בבוקר לשמונה בבוקר) מלבד רכבת לת"א ומשם 51? (אני חייל כך שאין משמעות למחיר. ואני גם לא לחוץ בזמנים) תודה רבה.
הדרך הכי מהירה היא רכבת עד לסבידור
כלומר תחנת ת"א מרכז שליד רח' ארלוזורוב (מה שבטעות/עממיקו נקראת 'רכבת צפון'). לצאת ביציאה לרמת גן וללכת קצת מעל 5 דקות לצומת עלית ולחכות בתחנה שצמודה לגדר המפעל של עלית. משם לקחת כל אחד מהקווים הבאים : 50,51,66,82,166. זמן ההמתנה לא יעלה על 5 דקות שכן יש 2 קווים סופר תדירים(51,66) ועוד אחד עם תדירות בינונית עד טובה (82) ושניים עם תדירות על הפנים (50,166). זמן הנסיעה לא יותר מ-15 עד 20 דקות שכן זה נגד כוון הפקקים.

Image of me

New member
יש דרך נוספת, אבל לא בטוח אם היא טובה יותר

מנתב לבלינסון מחר בבוקר
שלום, יש דרך נוספת להגיע מנתב"ג (ספציפית אולם הטיסות הנכנסות) לבלינסון מחר בבוקר (בין שש בבוקר לשמונה בבוקר) מלבד רכבת לת"א ומשם 51? (אני חייל כך שאין משמעות למחיר. ואני גם לא לחוץ בזמנים) תודה רבה.
יש דרך נוספת, אבל לא בטוח אם היא טובה יותר
מטרמינל 3 לוקחים קו 5 של אגד לקרית שדה התעופה ומחליפים לקו 249 של אגד לתחנה המרכזית פ"ת, ומשם יש מספר קווים של דן ו"קווים" שמגיעים לביילינסון. כדאי לך לא להיקלע לפקקים באיזור התעשייה האווירית.

מה עם הקו הזה של קונקס 200?

מנתב לבלינסון מחר בבוקר
מה עם הקו הזה של קונקס 200?
אולי הוא טוב.. שווה לבדוק באתר קונקס

BMWE

New member
מעזיראלי לצומת בית דגן

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מעזיראלי לצומת בית דגן
האם קיימים עוד קוים פרט ל 274 שעוברים בנקודות הנ"ל?

Image of me

New member
274 הוא הקו המושלם והמהיר ביותר שיכול להיות.

מעזיראלי לצומת בית דגן
האם קיימים עוד קוים פרט ל 274 שעוברים בנקודות הנ"ל?
274 הוא הקו המושלם והמהיר ביותר שיכול להיות.
אבל יש גם 454 של סופרבוס, שנוסע מרמלה לאוניברסיטה בבוקר, ובחזרה אחה"צ. ובבוקר יש 270 של אגד מראשון לעזריאלי, שהוא עוד יותר מהיר מ-274, אבל אני לא בטוח אם הוא אוסף בבית דגן (אני מאמין שכן).

איך מגיעים

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
איך מגיעים
איך מגיעים מעפולה לכפר ורדים בתחבורה ציבורית.. וההפך.. וכמה הנסיעה תעלה?

matany

New member
מעפולה לכפר ורדים

איך מגיעים
איך מגיעים מעפולה לכפר ורדים בתחבורה ציבורית.. וההפך.. וכמה הנסיעה תעלה?
מעפולה לכפר ורדים
יש מספר דרכים: 1. התדירה ביותר היא קו 301 לחיפה, משם קווים 261/262/361/500/501 לכרמיאל ומשם קו 12 של נתיב אקספרס לכפר ורדים. 2. כל קו לצומת גולני (830/835/841/842/962 אגד), משם קו 30 של נצרת נסיעות ותיירות לכרמיאל, ומשם קו 12 הנ"ל. 3. קו 301 לחיפה, קווים 271/272 לנהריה, משם קו 43 של נתיב אקספרס לכפר. בכלל כדאי לבדוק לו"ז של כל הקווים מראש ומחירים באתרי החברות

bhmi100

New member
ממרכז ראשון למחנה גוליס בשעות הבוקר

מה הדרך הכי טובה ממרכז ראשון (אזור הרצל רוטשילד זבוטינסקי) למחנה צבאי גוליס בשעות הבוקר

Image of me

New member
קו 301 של אגד מרחוב הרצל בכיוון דרום.

מה הדרך הכי טובה ממרכז ראשון (אזור הרצל רוטשילד זבוטינסקי) למחנה צבאי גוליס בשעות הבוקר
קו 301 של אגד מרחוב הרצל בכיוון דרום.

matany

New member
קו 301 של אגד

קו 301 של אגד
מרחוב הרצל בראשל"צ ועד לג'וליס

מצב
הנושא נעול.
למעלה