שרשור הכוונה ומודיעין 13/5 - 14/5

מצב
הנושא נעול.

pilot23

New member
מצדה
שלום, אשמח אם מישהו יכוכל להגיד לי איך מגיעים מאילת למצדה(האתר תיירות)? והאם הקו הזה מוריד בדיוק שם או ליד? ובאיזה שעות? וגם איך מגיעים מבאר שבע למצדה ? וכנ"ל, איזה שעות וכו'. תודה.

דניאל 130

New member
מצדה
שלום, אשמח אם מישהו יכוכל להגיד לי איך מגיעים מאילת למצדה(האתר תיירות)? והאם הקו הזה מוריד בדיוק שם או ליד? ובאיזה שעות? וגם איך מגיעים מבאר שבע למצדה ? וכנ"ל, איזה שעות וכו'. תודה.
מאילת למצדה-קו 444
הקו הזה מוריד בדיוק שם. יוצא בשעות:07:00,10:00,14:15 ו-17:00. מבאר-שבע למצדה-קו 384. יוצא בשעות:09:40,12:15 ו-15:00.

אורי404

New member
תחבורה אל וממושב אביעזר
המושב נמצא בין ירושלים למודיעין - היכן אוכל לברר כיצד להגיע אליו מאיזור הרצליה / ת"א, וממנו לירושלים? תודה!
מושב אביעזר
לפי אתר "פורטל קווי תחבורה בישראל" ההגעה מכיוון הרצליה/תל אביב למושב אביעזר: נסיעה ברכבת לתחנת בית שמש. מתחנת בית שמש נסיעות לא רבות של קו 26 של "סופרבוס". זמנים בפורטל או באתר "סופרבוס". מוטב לבדוק מראש את הזמנים, כי יש נסיעות מעטות. ממושב אביעזר לירושלים, סע לכיוון בית שמש בקו 26 מתחם הביג/תחנת הרכבת. משם קווי 4XX שונים של "סופרבוס" ואולי גם של "אגד". אפשרות אחרת היא ברכבת לא מהירה לירושלים. אבל אולי האזור בו, הנך מעוניין להגיע בירושלים, הוא דווקא קרוב לתחנת רכבת ירושלים-מלחה. לשיקול דעתך.

מושב אביעזר
לפי אתר "פורטל קווי תחבורה בישראל" ההגעה מכיוון הרצליה/תל אביב למושב אביעזר: נסיעה ברכבת לתחנת בית שמש. מתחנת בית שמש נסיעות לא רבות של קו 26 של "סופרבוס". זמנים בפורטל או באתר "סופרבוס". מוטב לבדוק מראש את הזמנים, כי יש נסיעות מעטות. ממושב אביעזר לירושלים, סע לכיוון בית שמש בקו 26 מתחם הביג/תחנת הרכבת. משם קווי 4XX שונים של "סופרבוס" ואולי גם של "אגד". אפשרות אחרת היא ברכבת לא מהירה לירושלים. אבל אולי האזור בו, הנך מעוניין להגיע בירושלים, הוא דווקא קרוב לתחנת רכבת ירושלים-מלחה. לשיקול דעתך.
תודה!

846

Active member
חופשי חודשי תל אביב חדרה
מישהו יודע מה העלות ? אני יודע שנסיעה לכיון אחד עולה 20 שקל. מתכנן לילמוד ברופין וגר בראשון לציון .
אין חופשי חודשי בין ת"א לחדרה
נסיעה בודדת מת"א לחדרה עולה 20 ש"חת כרטיסיית שתי נסיעות 34 ש"ח וכרטיסיית 5 נסיעות 80 ש"ח (קוד מחיר 10) בין ת"א לרופין המיר 19 ש"ח ו כרטיסיית 5 נסיעות עולה 76 ש"ח, אין כרטיסיית 2 נסיעות. (קוד מחיר 9)

frightened

New member
הגעה מהירה מרמת החייל לדרום מזרח ת"א ?
שלום, אילו קווים של חברת "דן" ניתן לקחת על מנת להגיע הכי מהר מרמת החייל- רחוב הברזל- ארד (בקרבת מגדלי זיו)לאזור דרום מזרח ת"א (כפר שלם)? תודה מראש

אורי404

New member
הגעה מהירה מרמת החייל לדרום מזרח ת"א ?
שלום, אילו קווים של חברת "דן" ניתן לקחת על מנת להגיע הכי מהר מרמת החייל- רחוב הברזל- ארד (בקרבת מגדלי זיו)לאזור דרום מזרח ת"א (כפר שלם)? תודה מראש
ניסיון לעזור לך
אל תתפוס אותי במלה. אנסה בשבילך
: נסיעה באוטובוס לכיוון התחנה המרכזית של תל אביב. הכי מהיר הוא קו 76א של "אגד". אליה וקוץ בה; התדירות נמוכה. לכן מוטב לבדוק זמנים מראש, לנסוע בו עד לחרש/ההגנה (אזור התחנה המרכזית). עלה לרחוב לוניסקי בצד הדרומי שלו, שקרוב לתחנה המרכזית. משם קווים 15/32/41 של "דן". הנסיעה מהתחנה המרכזית לכפר שלם אמורה להיות קצרה. אבל תכין את עצמך לזמן המתנה דומה לנסיעה, אם לא יותר מזה. במידה וקו 76א לא מסתדר (ואני ממליץ מאוד לבדוק זמנים מראש), סע בקווים 40/42 של "דן" לכיוון התחנה המרכזית. קו 42 פחות איטי מקו 40.

frightened

New member
ניסיון לעזור לך
אל תתפוס אותי במלה. אנסה בשבילך
: נסיעה באוטובוס לכיוון התחנה המרכזית של תל אביב. הכי מהיר הוא קו 76א של "אגד". אליה וקוץ בה; התדירות נמוכה. לכן מוטב לבדוק זמנים מראש, לנסוע בו עד לחרש/ההגנה (אזור התחנה המרכזית). עלה לרחוב לוניסקי בצד הדרומי שלו, שקרוב לתחנה המרכזית. משם קווים 15/32/41 של "דן". הנסיעה מהתחנה המרכזית לכפר שלם אמורה להיות קצרה. אבל תכין את עצמך לזמן המתנה דומה לנסיעה, אם לא יותר מזה. במידה וקו 76א לא מסתדר (ואני ממליץ מאוד לבדוק זמנים מראש), סע בקווים 40/42 של "דן" לכיוון התחנה המרכזית. קו 42 פחות איטי מקו 40.
תודה רבה על הניסיון

אגב אני בחורה
כעקרון עד עכשיו לקחתי 40/42 עד לבית מעריב ומשם קו 9 (כי עד לתחנה המרכזית נראה לי 40/42 עושים סיבובים ענקיים לא? והנסיון האחרון שלי היה ללכת ברגל עד לקניון איילון ומשם קו 67 עד לכביש הטייסים ומשם עוד קצת ברגל...ונראה לי זה יצא הכי מהיר יחסית עד כה
שוב תודה

846

Active member
תחבורה למצדה
האם יש קו תחבורה ציבורית מירושלים למצדה ? ובאיזה שעות? או האם קיימת אופציה נוספת להגיעה ולחזור לירושלים באותו היום?
יש מ' קווים של אגד
שיוצאים מי"ם לים המלח, פרטים באתר אגד.

leiny85

New member
מוניות שירות בת"א בשבת?
האם למישהו יש מושג על מוניות שירות שיכולות לקרב אותי מהחלק הצפוני של אבן גבירול לאוניברסיטת תל- אביב בשבת? לא נראה לי שיש מוניות שירות במסלול של קו 25... יש למישהו רעיון איך אני יכולה לחסוך עכשיו הליכה של שעה? תודה!

אוהד11

New member
מוניות שירות בת"א בשבת?
האם למישהו יש מושג על מוניות שירות שיכולות לקרב אותי מהחלק הצפוני של אבן גבירול לאוניברסיטת תל- אביב בשבת? לא נראה לי שיש מוניות שירות במסלול של קו 25... יש למישהו רעיון איך אני יכולה לחסוך עכשיו הליכה של שעה? תודה!
אין מוניות לרמת אביב, לא בשבת ולא ביום חול

אורי404

New member
מה המרחק בין האמפי בקיסריה לרכבת?
מדובר במרחק הליכה? יש סיכוי לתחבורה תיבורית לשם היום בסביבות 23:00-23:30?
ממש לא מדובר במרחק הליכה.
אפילו מחלף אור עקיבא החדש, די רחוק במרחק הליכה לאמפי קיסריה. שירות האוטובוסים לתוך קיסריה הוא דליל ואינני בטוח, אם יש לשם שירות אוטובוסים בשעות, שציינת. אני הייתי בודק דרך אתר "נתיב אקספרס", הפועלים באזור או מטלפן לברר (האתר לא ברור, בלשון המעטה). בינתיים מכין עצמי נפשית לאפשרות של הליכה למחלף עקיבא וממנו שימוש בקווי האוטובוסים השונים (למשל 910 תל אביב-חיפה. אולי גם מוניות שירות עוצרות שם).

אורי404

New member
איך להגיע למלון מרינה (הירקון 167) מבנימינה?
שבת שלום. אני לוקח רכבת, הבנתי שהכי קרוב זה לרדת בסבידור מרכז. משם איזה קו אוטובוס לקחת?
הירקון 167 ליד כיכר אתרים, נכון?
צא מתחנת סבידור לרחוב "על פרשת הדרכים". משם קווים 61/62 של "דן" ואולי קווים נוספים (בכל מקרה, התדירות שלהם אמורה להיות גבוהה). רד בתחנה הראשונה בדיזנגוף פינת בן גוריון. משם הליכה קצרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה