שרשור הכוונה ומודיעין 13/11

מצב
הנושא נעול.

elitrou

New member
קילומטרים בודדים מצומת גולני
2 אפשרויות
1) קח רכבת לעכו, משם קו 500 לצומת קדרים - משם קו כלשהו לכיוון צ' גולני (קו 842 בוודאות, אוליי יש עוד). 2) רכבת לת"א - משם אוטובוס לכיוון צ' גולני - יש יחסית הרבה - 835, 842, 845 ... כל הקווים במקרה הזה הם של אגד.

Image of me

New member
2 אפשרויות
1) קח רכבת לעכו, משם קו 500 לצומת קדרים - משם קו כלשהו לכיוון צ' גולני (קו 842 בוודאות, אוליי יש עוד). 2) רכבת לת"א - משם אוטובוס לכיוון צ' גולני - יש יחסית הרבה - 835, 842, 845 ... כל הקווים במקרה הזה הם של אגד.
לא כל הקווים האלה מגיעים למחנה נפתלי.
רק 830 ו-835 עוצרים שם. ל-842 אין תחנה במחנה נפתלי, ו-500, 845 כלל לא עוברים ליד המחנה. מה שכן, כל הקווים האלה מגיעים לצומת גולני, ומשם למחנה נפתלי אפשר להגיע ב-20 דקות הליכה. אבל למה ללכת כשאפשר פשוט לקחת 830, 835 מתל אביב?

elitrou

New member
לא כל הקווים האלה מגיעים למחנה נפתלי.
רק 830 ו-835 עוצרים שם. ל-842 אין תחנה במחנה נפתלי, ו-500, 845 כלל לא עוברים ליד המחנה. מה שכן, כל הקווים האלה מגיעים לצומת גולני, ומשם למחנה נפתלי אפשר להגיע ב-20 דקות הליכה. אבל למה ללכת כשאפשר פשוט לקחת 830, 835 מתל אביב?
עומס ביום א'
אני חושב שרכבות לצפון פחות עמוסות מאוטובוסים. חשבתי על הדרך לנצל את הרכבת עד כמה שניתן.

Image of me

New member
עומס ביום א'
אני חושב שרכבות לצפון פחות עמוסות מאוטובוסים. חשבתי על הדרך לנצל את הרכבת עד כמה שניתן.
זה לא מצדיק לנסוע ברכבת + 2 אוטובוסים
+ הליכה של 20 דקות, כשאפשר לקחת מתל אביב אוטובוס אחד עד המקום... מקסימום מגיעים לתחנה המרכזית חצי שעה קודם כדי להצליח להיכנס לאוטובוס בישיבה (אם באמת הוא עד כדי כך עמוס). אגב, לא כדאי לנסוע ב-500, זה יוצא סיבוב מיותר, הוא הרי לא מגיע לצומת גולני. אם כבר לוקחים רכבת צפונה, יש לרדת בלב המפרץ ולקחת 430 עד צומת גולני. אבל עדיין צריך ללכת משם...

Image of me

New member
ממודיעין -> למחנה נפתלי
שלום רב
אני צריך להיות במחנה נפתלי בשעה 9:45 (רצוי מעט לפני) בבוקר, ביום ראשון. איזה קווים עליי לקחת, מאיזה רציפים ובאיזו שעות? תודה רבה!
אפשר להגיע לשם בקווים 830, 835 מת"א.
אפשר לעלות עליהם בתחנה המרכזית ת"א או ברכבת מרכז. הייתי ממליץ לך לקחת רכבת ממודיעין לת"א מרכז, אבל ייתכן שהאוטובוסים מלאים ביום ראשון בבוקר, ולכן, כדי לא להתסכן, עדיף לעלות בתחנה המרכזית. אם כך, אתה לוקח ממודיעין רכבת לת"א ההגנה או אוטובוס לתחנה המרכזית, עולה לקומה 7 של אגד (לא להתבלבל עם קומה 7 של דן - אלה שני מקומות שונים לחלוטין), ולוקח את הקווים 830 או 835.

Image of me

New member
אפשר להגיע לשם בקווים 830, 835 מת"א.
אפשר לעלות עליהם בתחנה המרכזית ת"א או ברכבת מרכז. הייתי ממליץ לך לקחת רכבת ממודיעין לת"א מרכז, אבל ייתכן שהאוטובוסים מלאים ביום ראשון בבוקר, ולכן, כדי לא להתסכן, עדיף לעלות בתחנה המרכזית. אם כך, אתה לוקח ממודיעין רכבת לת"א ההגנה או אוטובוס לתחנה המרכזית, עולה לקומה 7 של אגד (לא להתבלבל עם קומה 7 של דן - אלה שני מקומות שונים לחלוטין), ולוקח את הקווים 830 או 835.
שניהם מרציף 703. ואל תעלה על 841, הוא מאסף.

omergin

New member
דחוף: מוניות שירות מת"א לקרית טבעון בשישבת?
האם יש דבר כזה שפועל בשיששבת? אמרו לי שבעקרון המוניות שירות לנצרת עוברות שם, אבל איך אדע האם הן פועלות במהלך השבת ובאיזו תדירות? מצאתי בכמה אתרים איזה טל' בחיפה שאמור להיות קשור, שלא עונים בו. בעקרון אני רוצה לנסוע הערב/לילה (שישי) או לכל המאוחר מחר בבוקר תודה מראש לעונים! :)

Image of me

New member
דחוף: מוניות שירות מת"א לקרית טבעון בשישבת?
האם יש דבר כזה שפועל בשיששבת? אמרו לי שבעקרון המוניות שירות לנצרת עוברות שם, אבל איך אדע האם הן פועלות במהלך השבת ובאיזו תדירות? מצאתי בכמה אתרים איזה טל' בחיפה שאמור להיות קשור, שלא עונים בו. בעקרון אני רוצה לנסוע הערב/לילה (שישי) או לכל המאוחר מחר בבוקר תודה מראש לעונים! :)
אני לא יודע לגבי מוניות שירות מת"א לנצרת
אבל מה שתוכל לעשות בכל מקרה זה לנסוע במונית שירות מת"א לחיפה (הן פועלות בשבת בוודאות, אם כי בבוקר תדירותן נמוכה), מהדר לקחת מונית שירות לצ'ק פוסט (יש הרבה - כל מונית שנוסעת לקריות או לנהריה) ומשם להמשיך בקווים 331, 332 של נצרת נסיעות ותיירות וג'י.בי.טורס, שנוסעים מחיפה לנצרת ולנצרת עלית בשבת מהבוקר בערך כל חצי שעה. על הקווים האלה אפשר לעלות בצ'ק פוסט בתחנות לכיוון נשר.

dafnacohen1

New member
מאשקלון לראשל"צ ביום שבת - מוניות שירות
האם ישנן מוניות שירות מאשקלון לראשל"צ ביום שבת? או דרך חלופית להגיע מאשקלון לראשל"צ במונית שירות בשבת (לדוגמא : אשקלון - אשדוד- ראשל"צ??). תודה מראש.

Image of me

New member
מאשקלון לראשל"צ ביום שבת - מוניות שירות
האם ישנן מוניות שירות מאשקלון לראשל"צ ביום שבת? או דרך חלופית להגיע מאשקלון לראשל"צ במונית שירות בשבת (לדוגמא : אשקלון - אשדוד- ראשל"צ??). תודה מראש.
אני מאמין שיש מוניות שירות לתל אביב.
ואז, או שהנהג יסכים להוריד אותך בתחנה המרכזית החדשה בראשון, או שתיקח מתל אביב מונית שירות לראשון.

Image of me

New member
מצומת צבר בקריות לרח' הנפח בכרמיאל בשני אחה"צ
(לא רוצה להילחץ , לכן רושם כעת את השאלה) בנוסף , האם קו 361 מצומת צבר מגיע בסמוך לרח' הנפח בכרמיאל ? בברכה .
361 מגיע לצומת איזור התעשיה
שלפי המפה נמצא במרחק 10-20 דקות הליכה מרחוב הנפח (תלוי איפה ברחוב הנפח). אם אתה רוצה להגיע יותר קרוב, תוכל לקחת 361, 500, 522 לתחנה המרכזית של כרמיאל ומשם להמשיך בקו עירוני לאיזור התעשיה. לפי אתר אגד, תוכל לעלות על הקווים 1,2,3,4 לכיוון מרכז ביג, כולם עוברים ברחוב החרושת, 5 דקות מרחוב הנפח. ולכל אחד מהם בנפרד תדירות לא רעה של פעם ב-20 דקות.

thankful

New member
361 מגיע לצומת איזור התעשיה
שלפי המפה נמצא במרחק 10-20 דקות הליכה מרחוב הנפח (תלוי איפה ברחוב הנפח). אם אתה רוצה להגיע יותר קרוב, תוכל לקחת 361, 500, 522 לתחנה המרכזית של כרמיאל ומשם להמשיך בקו עירוני לאיזור התעשיה. לפי אתר אגד, תוכל לעלות על הקווים 1,2,3,4 לכיוון מרכז ביג, כולם עוברים ברחוב החרושת, 5 דקות מרחוב הנפח. ולכל אחד מהם בנפרד תדירות לא רעה של פעם ב-20 דקות.
10X

mister K

New member
מצומת צבר בקריות לרח' הנפח בכרמיאל בשני אחה"צ
(לא רוצה להילחץ , לכן רושם כעת את השאלה) בנוסף , האם קו 361 מצומת צבר מגיע בסמוך לרח' הנפח בכרמיאל ? בברכה .
רחוב הנפח מאוד רחוק מהכביש הראשי.
מדובר בצד הדרומי של אזור התעשייה. הכי טוב לנסוע עם קווים 361 או 500 (500 יותר מהיר) עד המסוף בכרמיאל ומשם בכל אחד מהקווים הפנימיים שנוסעים לכיוון הביג. מבקשים שובר מעבר באוטובוס הבינעירוני וכך הנסיעה בתוך העיר היא בחינם. יורדים בפינת רחוב המתכת והולכים כמעט לכל אורכו עד רחוב הנפח (אפשר לזהות אותו לפי החניון של אגד שנמצא בתחילתו).

מצב
הנושא נעול.
למעלה