שרשור הכוונה ומודיעין 12/9

מצב
הנושא נעול.
אשמח להכוונה
לגבי תחבורה ציבורית בין צומת גולני למדעטק בחיפה בהדר הכרמל. עלי להגיע ביום שני הקרוב. תודה רבה שנה טובה
קו 430 לחיפה
ואולי עוד כמה קוים, לרדת במרכזית המפרץ (התחנה הסופית) ומשם 113 115 לבית הקרנות או 114 לביאליק

אוהד11

New member
היי,צריכה קו
מבנייני התאומים/הבורסה בר`ג עד להיכל נוקיה בת`א. תודה!
מהבורסה עלייך לעבור לרכבת ארלוזרוב דרך המעבר
החינמי, וברחוב על פרשת דרכים, מול היציאה מתחנת הרכבת, קחי קו 7 עד פתח היכל נוקיה

down under

New member
ת"א - ר"ג
איל אני מגיעה ממסוף 2000 לרחוב בן גוריון 10 ברמת גן? תודה :)
הולכת ברגל כ-5 דקות לאולמי רסיטל שעל
דרך בגין (יש מעבר תת קרקעי מתחת לדרך בגין). בתחנות שצמודות לאולמי רסיטל לקחת קווים 40,42 של דן. אם באים ב-40 לרדת בתחנה הראשונה אחרי שהוא פונה מז'בוטינסקי לבן גוריון. אם באים ב-42 יש לרדת בתחנה של אבא הלל פנת בן גוריון (ליד שני מגדל בס"ר הענקיים) וללכת 5 דקות ברגל על רח' בן גוריון.

mister K

New member
הולכת ברגל כ-5 דקות לאולמי רסיטל שעל
דרך בגין (יש מעבר תת קרקעי מתחת לדרך בגין). בתחנות שצמודות לאולמי רסיטל לקחת קווים 40,42 של דן. אם באים ב-40 לרדת בתחנה הראשונה אחרי שהוא פונה מז'בוטינסקי לבן גוריון. אם באים ב-42 יש לרדת בתחנה של אבא הלל פנת בן גוריון (ליד שני מגדל בס"ר הענקיים) וללכת 5 דקות ברגל על רח' בן גוריון.
מקו 40 יורדים בתחנה השנייה בב"ג ולא הראשונה.

down under

New member
תודה לשניכם
מישהו יודע להגיד לי מה הדרך היעילה ביותר?
היעילה ביותר אני מניח שהכוונה למהירה ביותר
לא? אם כך, ובהנחה שגרים ליד אחת משתי תחנות הרכבת של כפ"ס (או שיש אופניים או טרמפ הקפצה מההורים/חברים/שכנים לתחנה) הרי שהכי יעיל זה ברכבת. נוסעים לת"א מרכז סבידור (ארלוזורוב) ומשם כ-10 דקות הליכה איטית. אם לא גרים בדרום כפ"ס אלא בויצמן או צפונית אליו הרי שאז יותר מהר זה ב-149 (אבל אז יש 5 דקות הליכה יותר) או ב-567 (אבל הוא מעט פחות מהיר ועלול גם להתקע בפקקים ברח' ז'בוטינסקי של ב"ב ושל ר"ג).

היעילה ביותר אני מניח שהכוונה למהירה ביותר
לא? אם כך, ובהנחה שגרים ליד אחת משתי תחנות הרכבת של כפ"ס (או שיש אופניים או טרמפ הקפצה מההורים/חברים/שכנים לתחנה) הרי שהכי יעיל זה ברכבת. נוסעים לת"א מרכז סבידור (ארלוזורוב) ומשם כ-10 דקות הליכה איטית. אם לא גרים בדרום כפ"ס אלא בויצמן או צפונית אליו הרי שאז יותר מהר זה ב-149 (אבל אז יש 5 דקות הליכה יותר) או ב-567 (אבל הוא מעט פחות מהיר ועלול גם להתקע בפקקים ברח' ז'בוטינסקי של ב"ב ושל ר"ג).
תודה. נגיד שבחרתי בדרך הראשונה
איך עליי ללכת ברגל כדי להגיע ליעד?

E l i a n

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 12/9
אפשר בבקשה עזרה?
תמיד אתם עוזרים ומאוד מהר אז אני מציבה שאלה, בתקווה לקבל עליה תשובה בהקדם, תודה רבה :) השאלה שלי נוגעת לת"א :) אני צריכה להגיע מדיזינגוף סנטר לאיזור נמל תל אביב, בכמה שפחות טרטור, בשעות אחר הצהריים המאוחרות, סביבות 18:00.. האם יש אפשרות כזו?.. ואם לא, אז לאיזו תחנת רכבת הכי זריז להגיע מדיזינגוף סנטר? תודה רבה רבה :) אליאן

olli3

New member
מנהל
אפשר בבקשה עזרה?
תמיד אתם עוזרים ומאוד מהר אז אני מציבה שאלה, בתקווה לקבל עליה תשובה בהקדם, תודה רבה :) השאלה שלי נוגעת לת"א :) אני צריכה להגיע מדיזינגוף סנטר לאיזור נמל תל אביב, בכמה שפחות טרטור, בשעות אחר הצהריים המאוחרות, סביבות 18:00.. האם יש אפשרות כזו?.. ואם לא, אז לאיזו תחנת רכבת הכי זריז להגיע מדיזינגוף סנטר? תודה רבה רבה :) אליאן
קו 1 דן
אוסף מרחוב טשנריחובסקי, נוסע דרך בן יהודה בהמשך ומסיים במסוף רידינג.

olli3

New member
מנהל
קו 1 דן
אוסף מרחוב טשנריחובסקי, נוסע דרך בן יהודה בהמשך ומסיים במסוף רידינג.
ואפשר גם עם 2/129 של דן
שכחתי מהם משום מה. קו 2 אוסף מאותה תחנה של קו 1 על טשרניחבוסקי. קו 129 אוסף על דיזינגוף לכיוון צפון כמובן. אין טעם להמתין לקו 129 רק אם עברת במקרה שם וראית אותו מגיע אז זה טוב. אם לא אז בצד השני של הסנטר על טשנריחובסקי בתדירות נפלאה קווים 1,2 אם היעד שלך הוא לכיוון הספורטק אז קו 8 של דן גם הוא מטשרניחובסקי, הוא נוסע על אבן גבירול ופונה שמאלה לרוקח ומסיים ברידינג. לא לעלות עליו אלא אם כן צריכים את איזור הספורטק. לוקח לו מעט יותר זמן מאשר ל1/2/129

מצב
הנושא נעול.
למעלה