שרשור 'בוקר טוב'

גליתrt

New member
../images/Emo41.gifשרשור 'בוקר טוב'../images/Emo41.gif

יאללה
!! בואו ונפתח ב'מסורת', שרשור 'בוקר טוב': הראשונה להכנס כל בוקר פותחת את השרשור. בשרשור נספר על היום שהיה או מה עומד להיות היום הזה. *אפשר (ורצוי) לא לכתוב הודעה מפורטת ורק להשאיר הודעת 'בוקר טוב
', 'בוקר אור
' נחמדה (שנדע שהייתן פה...
מה דעתכן??

גליתrt

New member
בוקר ../images/Emo42.gif אור!!!

הבוקר הזה אם עשירית מהאנשים היו בסדר, עזבו עשירית, אם איש אחד היה בסדר, הייתי קמה הבוקר לצד ה'חצי'....... לא, לא נרגעתי!! אני אתגבר!! אני מקווה....
אנחנו יוצאים לסופ"ש, יחד עם כל החטיבה בה ה'חצי' משרת, לכפר הנופש של האל"ח באשקלון - מי שמע? מי ראה? למי יש אפילו קמצוץ של מידע?, אשמח אם תשתפו אותי!
המשך יום נפלא לכוווווולם! ג
ית

Sphinga

New member
בוקר../images/Emo42.gif טוב

אני מנסה ללמוד בעלי נסע ליומיים לצבא - מעין מילואים בלימודים מישהו יודע מתי כבר נקבל נקודות ??????יש לי מלא תיכנונים עליהן

גליתrt

New member
ממה ששמעתי...

וזה מעצבן שתמיד סביב נק' יש רק שמועות לא פירסומים רשמיים... שנקבל אותן ביולי-אוגוסט והן יתחלקו כך: 40% אישיות 40% ספורט וה-20% הנותרים יהיו לשיקולינו היכן 'לבזבז' אישיות/ספורט... והבנתי שזה יהיה בכמה רשתות לא אחת. תמיד נזכרים ברגע האחרון ללכת ולנצל אותם ותמיד כמעט ואין על מה. בפעם האחרונה 'הוצאתי' 1200 נק' בקנייה אחת - תנחשו כמה טרנינגים יש לי?? ח"ו לא מתלוננת, זה עוזר מאוד... מה את מתכננת??

Sphinga

New member
אני מקווה

שיהיה איפה לבזבז על חזיות ותחתונים ונעלי התעמלות ומהפעם הקודמת - גם לי יש מלן טרנינגים .............. ואם הם יהיו ממש לארג'ים - הלוואי שיהיה קצת קוסמטיקה (וטוב שהשארתי משהו לבעל)

ואני תוהה....

מה עם שארית הנקודות מהשנה הקודומת... SORRY, המשביר מחסני אופנה לא קנו אותי בהיצע שלהם (אפשר לומר שהוא היה אפילו מביך) ובטח שלא מגה ספורט בלבנים. יש לי עוד סטוק מהשנה הקודמת ובוער לי בעצמות לפנק את עצמי קצת
ו.... בוקר /צהריים טובים לכולם

גליתrt

New member
Y, במשביר הוצאתי...:

על, שני בגדי-ים!! (מחלה שלי...
) מעיל משגע בשבילי! (במקור עלה 399 ש"ח) ומעיל עוד יותר משגע בשביל ה'חצי'!(במקור עלה 499 ש"ח) ונעליים 'ניו-באלנס' לצ'וצ'... והיו פעמים שרכשתי דברים לא שמישים בעליל והזדכתי עליהם ועם הזיכוי הלכתי למחלקות אחרות ורכשתי גם דברים שלא מסומנים ב-'צ'.

little s

New member
תלוי בסניף

דווקא בחיפה היה נחמד...קניתי לי כמה פריטים חמודים...וסוףסוף עדכנתי לאיש את סטוק הטרנינגים המגעילים שלו...לא שהוא הרשה לי לזרוק אותם...
אני גם מחכה להתחדש בלבנים...לכבוד שבועות כמובן!

candybox

New member
הו...

נקודות - מצפה להן בקוצר רוח! לא יודעת כמה טרנינגים יש לך, אבל לנו בארון יש שני מדפים שלמים מלאים בטרנינגים, וזה רק כי הצלחתי לעצור את החצי בזמן - הכי גרוע היה שפתחו ב'מגה ספורט' מחלקת לבנים מדומה בשביל הנקודות הללו=]

candybox

New member
מתי ?

אני שמעתי שמועות על כך שהנופש הזה ממש כייף.

little s

New member
היינו! היינו!

היה חמוד מאד, משופץ, זה אמנם לא מלונות דן
אבל ממש נחמד תעשו חיים! בטח הכינו לכם פעילויות בשפע...לנו ארגנו מסג'ים במחיר סמלי, היה מגניב, אבל צריך להרשם ממש מהר, אחרת כל השעות נתפסות... ושוב-HAVE FUN
זה ממש נחמד

גליתrt

New member
Y, ספרי-ספרי...

איך החדרים? מה יש בהם? מה יש ב'כפר' עצמו? דשאים/בריכה/מתקנים מה יש לצ'וצ' לעשות שם? איך האוכל? שתפי כל מה שידוע לך אל תתביישי.....

little s

New member
את מאמינה לי שאני לא זוכרת...

זה היה לפני 3.5 שנים בערך... האוכל היה בסדר (למיטב זכרוני) החדרים די בסיסיים (מיטה, מיטת תינוק שביקשנו, מקלחת ושירותים-אין אמבטיה (מה שקצת הקשה עלינו עם הצוציקית בגיל שנה וקצת) אני בעיקר זוכרת את האווירה, ושהיה נחמד, וכן-חילקו מתנות לילדים ולמשפחה. אני ממש לא זוכרת לגבי בריכה...SORRY

אמאבולי

New member
גמנחנו היינו באשקלון בנופש

היה מצויין. יש בריכה ששמעתי שהיא נחמדה, אנחנו העדפנו לצעוד 3 דקות ולהיות לבד בים. מלא פינוקים- ספרית עם תור עד הלילה, מסז'יסטים במחיר סימלי עם תור שנרשמים אליו בתחילת הנופש בערך... אבל נראה לי שאת האטרקציות האלה (+חולצות לילדים, פיינט בול, הופעות ועוד...) כל יחידה מארגנת לעצמה, לא?! או שזה דברים קבועים בכל כפר נופש? בכולופן- תהנו!!! תמיד כיף סופשבוע ביחד, לא משנה מה יהיה מסביב.

אמאבולי

New member
מותר לי להוסיף "בוקר טוב" משלי

אפילו שכבר לילה? אז אני הייתי עד היום בשלושה ימי גימלים. חום, כאבי ראש, גרון, חולשה נוראית. בקיצור- דלקת גרון רגילה ומגעילה. אלא מה? שלא יכולתי לתפקד עם הפיצית (8.5 חוד') שאיתי בבית כל היום וכל הלילה, ובטח שלא כשאחותה (3.5) חזרה מהגן. האישלי יכל להגיע רק בערב הראשון לקחת אותי לרופאה ולהכין לי מרק חם.למחרת בשבע בבוקר נעלם עד עצם היום הזה. מזל שיש לי סבא וסבתא שאקלים וצעירים ברוחם שבאו לסעוד אותי בבקרים, ולשמור על הקטנה שצרחה במחאה על שאמא הולכת לנוח בלעדיה, ואבא ואמא שהגיעו להחלפת משמרות אחה"צ, לארוחת ערב ואמבטיות. והיום כבר תפקדתי לבד (בעזרת כדור אדויל ושכנה תומכת). עם כזאת משפחה- מי צריך בעל בבית?...

למעלה