שרשור בדיחות

Rinattt

New member
../images/Emo41.gif שרשור בדיחות ../images/Emo41.gif

איש אחד עומד בתור בסופרמרקט ופתאום רואה שאיזו בלונדינית יפיפייה ,אלוהית מסתכלת אליו, מחייכת ומנופפת לו לשלום . האיש נשאר המום!!! היא מברכת אותי? מאיפה לעזאזל הפצצה הזו? אתוודע אליה ואשאל אותה . הוא פונה אליה ושואל "סליחה , את מכירה אותי?" "‏כך אני חושבת,"היא עונה, "אתה האבא של אחד הילדים שלי ." האיש משתגע. "בשלב זה של חיי? הרי אני נשוי עם 3 ילדים, פתאום באה מישהי לא מוכרת ואומרת את זה, כאילו שפכו עלי מים קרים ." לפתע מתחיל זיכרונו להתעורר. היה ערב אחד בו הוא היה לא נאמן לאשתו. מבולבל מעט הוא אומר לה: "אני לא מאמין שאת היית זו שעשתה סטריפטיז במסיבה שהחברים שלי ערכו לכבודי לפני כמה שנים , אז עליתי על השולחן והכנסתי לך מכל הכיוונים כשכל החברים שלי מסתכלים עלינו מלמטה, כאשר בינתיים חברה שלך מרחה אותי בווזלין ודחפה לי איזה מכשיר מאחורה! אח... איזה לילה, אלוהים שלי, זאת היית את???" אז היא עונה לו: "לא......אני המורה של הבן שלך "
הייתי כאן... בה ביי...

a n a t i 3 3

New member
מעדיפה מכתבי שרשרת... ../images/Emo8.gif

תודה באמת ששלחתם לי כל כך הרבה מכתבי שרשרת כי מאז: * הפסקתי לשתות קוקה קולה אחרי שהתברר לי שהמשקה מתאים להסרת כתמים בשירותים. * הפסקתי ללכת לבתי קולנוע מחשש שאשב על מחט מזוהמת ונגועה ב AIDS . *אני מריח כמו כלב מאז הפסקתי להשתמש בדאודורנט שהתגלה שהוא גורם לסרטן. * גם הפסקתי לענות לטלפון מחשש שאתבקש לחייג איזו ספרה מטופשת ואז אקבל חשבון שיחות לאוגנדה, טימבוקטו וסינגפור. * כמו כן, תרמתי את כל חסכונותיי לאמי ברוס, ילדה חולה בסרטן שהייתה צריכה למות בבית החולים איזה 7000 פעמים והיא כל הזמן בת 7 מאז שנת 1993. * לא קיבלתי שום טלפון סלולארי מתנה משום חברה וגם לא חופשה מסביב לעולם בתמורה להמשך השרשרת המטופשת הזאת.. * לפי מכתבי השרשרת האלו- הייתי צריך למצוא כבר 19 אהבות חדשות, להיות בעל 34 ילדים ולהיות נשוי ל 2 ישראליות, 3 הולנדיות ו 6 גרוזיניות. הערה חשובה: אם לא תשלח מכתב זה לפחות ל- 1200 אנשים ב-12 השניות הבאות, ציפור גדולה תחרבן עליך...

Rinattt

New member
אל תשאלי מה קרה לי בגלל שלא שלחתי

מכתב שרשרת... התחתנתי עם בעלי לשעבר מאז אני מאמינה במכתבי שרשרת

זאב בפ

New member
אני היתי מוסיף למודעה

תוספת סיכון תוספת בושה ואפשרות להעסיק בני משפחה וחברים

למעלה