שעת וידוי

../images/Emo41.gifשעת וידוי../images/Emo41.gif

אני אשת הדייג, שבוע 28, מודה ומתוודה שמהיום אני לא יכולה ללבוש תחתונים לבד, לא יכולה לגזור ציפורניים, הכל קשה לי
לא יכולה להתכופף בפרט, אין לי אויר שאני יושבת זקוף. בקיצור, לא יכולה לעשות כלום, מה איתכן

א י ו ש י

New member
../images/Emo4.gif בחודש 9 שמתי לק ברגליים נחשב?

אני ממש לא גמישה ותמיד הייתי שמה. גם גוזרת ציפורנים שם , מגלחת רגליים. זה היה קשה אבל היה לי אתגר כל פעם מחדש להצליח....

למשל עכשיו הורדתי את הלק בציפורניים

בחיים לא אצליח לשים לק חדש, בקושי מצליחה עכשיו לגזור ציפורניים, מרגישה שאני תיכף נחנקת. וכיף לך.

1אמאלה

New member
מבינה אותך..

אני שבוע 32 ואתמול בעלי גזר לי ציפורניים.. התחתונים זו באמת משימה קשה, ולגלח רגליים אני מגלחת כשאני יושבת על שרפרף ושמה את הרגליים על שרפרף נמוך יותר. שלא נדבר על זה שאני מרחמת על בעלי המסכן שכל פעם שאני מתהפכת במיטה נוצרים כאלה גלים שהוא מתעורר..

יעל, גרביים אפילו נועה גורבת לי../images/Emo8.gif

ובעלי עוזר לי גם בסיבובים וגם דוחף אותי במדרגות
איזה כיף זה.

עושה הכל - קצת בזוית אחרת

אין לי מגבלה פיזית באופן כללי, פשוט מצאתי כמה זויות חדשות להתלבש, לקום מהרצפה, לגזור ציפורניים. אבל נראה לי שזה פשוט קשור למבנה הגוף או האגן ולגמישות באופן כללי

אוהבים אותך אשת הדייג ../images/Emo24.gif

אני עוד בסדר גמור (ביזבזית רק שבוע 25) וקיבלתי את הבטן המפוארת רק לפני שבוע וקצת (קבלו אותה! אח"י יעל משייטת לכיוונכם!) אבל אני כבר חשה בפוטנציאל ההרסני. אני מתכופפת בכל מיני זוויות מוזרות שמשעשעות מאד את כל הסביבה. אבל כמו שאמא שלי אומרת - מה את מתלוננת, הבטן עוד לא עברה את קו הציצים. חכי חכי. אז אני מחכה.

באמת חכי חכי

ובכלל שכחתי לספר שהציצי הענק שלי שוכב על הבטן ומוסיף לכובד וללחץ על הסרעפת
חכי, בטח אזכר בעוד דברים.

דווקא בעניין הציצים לא ממש הצלחתי

עם ההריון. עברתי מלהיות B נוח לB בדיוק, אבל C עדיין גדול עלי
. חשבתי שלפחות בזה אני אשתפר.

זואירדן

New member
עם ה-A שלי, הבטן עברה את הציצי

כבר בשבועות הראשונים להריוני
אבל אני לא יכולה להתגלח באזורים ה"הם"
(בפעם הראשונה הסרטנו את הלידה - ממש מראה מהמם, מלבד שהייתי מזועזת לגלות מה שקורה שם למטה אחרי חודשים של חוסר גילוח

../images/Emo6.gif על זה ממש לא חשבתי ../images/Emo5.gif

האמת שבעלי הוא הצלם הגרוע ביותר שאני מכירה אז אני לא ממש בונה על תמונות/ סרטים מהלידה.

כרמיון

New member
מתאמצת ועושה כמעט הכל

העיקרון הוא לעשות ולגנוח, תמיד לגנוח. אני מתכופפת להרים משהו מהרצפה - וגונחת משהו כמו "איייי...", מצליחה איכשהו לקשור את השרוכים - ומרביצה אנחה קיומית, מתהפכת מצד לצד במיטה - אנחות וקרעכצים קורעי לב. הדברים היחידים שאני לא עושה הם אלה שכבר חודשים אפילו לא ניסיתי לעשות, פשוט לקחתי לי פטור מהם: לגזור ציפורניים ברגליים (שכחתי בכלל שיש לי ציפורניים ואצבעות שם) ולהוריד שיער מהרגליים (אני נרתעת אפילו מהמחשבה לנסות).

איזה שרשור ענק ../images/Emo3.gif

התחלתי לדמיין ונשפכתי מצחוק
איך הסביבה מתמודדת עם כל הקרעכץ הזה? יש להם בידור חינם, הא?

כרמיון

New member
האמת - הם אפילו כבר לא מגיבים ../images/Emo6.gif

לפעמים בעלי אומר משהו, ואני מעדכנת אותו - מה נחשב לקרעכץ ומה כבר לא

עמית@

New member
לשמחתי בזה מעולם לא נתקלתי.

מיתרונות הבטן הקטנה.. מעולם לא נתקלתי בצרות בעשיית אי אלו פעולות (גם לא בסיומו של ההריון הקודם)

למעלה