שלום לכולם

אטפו על סיירוס קווינקי טלוש ותפוז 1 ואמרו אמן

מה השתגעתם???????????? מה קרה לכם????? שו האדא?????????????? רק אל תגידו לי...ציפיתם לפירגון.... הגיע הזמן להנהלה עירקית!!!! מה זה זה????????????????????????? נאבדתי שם!!!! טוב....מאחר שבבגדד האהובה ידענו קרבות קשים...תרשו לי לסיים כך... סיירוס- אמן תקריח!! קווינקי- אמן תאומים שנה הבאה אמן!!!! טלוש-אממ....אמממ....אמממ.... וסופגי...פלישתים עליך סופגי... ווווווווווווווווווווווווווווווועעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

מי נגד מי פה מי??????????????????????????????

אני מתחיל להלחץ ולקלל! ואני מודיע!!! יהיה פה בלאגן!!! מצידיד אני אקלל את כל פרדס התפוזים הזה!!!!!!!!!!!!!!!

משה אני איתך!

אני לא מבינה מה הולך פה בכלל, מה זה הדבר הזה? למה הפכתם את האתר למשחק "סודוקו"???????? יוחזר האתר למצב הקודם ומיד! אני לא מוצאת את עצמי לא מבינה מה הולך שם בכלל ו...בכלל זה לא יפה אפילו! דיי בסדר הבנו שידרגתם את עצמכם אחלה וזה...עכשיו תחזירו אותו לקדמותו...

חברים זה ענק!!! כל הכבוד תפוז!!! ענקקקקקקקקקק

שמעו שמעו נודה נילחצנו...!!! תבדקו ברוגעעעעעעעעעעעעעעעעע זה ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק כל הכבוד!!! קשה לי לפרגן אבל פשוט מדהים...!!!

ולמרות שזה מדהים וכל הכבוד ואני מתרשם.....

אטפו על סיירוס קווינקי ותפוז בלי קשר!!!!! אבל באמת מדהים... אהבתייייייייייי אינעל העולם אהבתי!!!

soofgania

New member
לא הבנתי מה הולך פה../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

מה זה האלף שידורים של משה??? מזל שבמבוגרים השאירו את הישן הטוב והמוכר
אפילו הסתלבטנו שם..שבמבוגרים תפוז לא "משקיעים"
חסר לתפוז שישנו לנו את זה
ועכשיו מי רוצה להסביר לי איך יש למשה אלף שידורים

אז מה אם סיירוס קירח אז מה???!!!!!

למה לשפוט אותו ככה? אז הוא אשכנזי!! ביג דיל.... באמת בואו נהיה רגע מציאותיים נו... ו..זה..נו... מציאותיים... סיירוס אין לי חצי מילה טובה עליך....קישטא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo41.gifשלום לכולם

אנו שמחים לבשר על השקת מערכת בלוגTV חדשה. במערכת החדשה ניתן להקליט שידורים. מקווים שתהנו מהמוצר החדש. בברכה הנהלת הצאט

הנהלה תגידו לי מה זה צריך להיות אה?

איך משתמשים בזה בכלל אני מסתבכת פה לגמרי אפילו הוראות שימוש באנגלית פה.... מה זה למה אין הוראות שימוש בעברית?.. אני לא יודעת אנגלית ולא מבינה פה כלום אולי אתם יכולים לתת הוראות שימוש בעברית ומובנות? או שתחזירו את הבלוג ישן אף אחד לא צריך את זה!

yegger

New member
מה זה? איזה דבר מכוער

איפה נכנסים למבוגרים? אתם רואים מצב של אי ישיבה ביום נתון בבלוגטיוי מבוגרים? פשוט אובדן! תפוז, תתעוררו ומהר!

IME3

New member
אם יסגרו

יפתח חדש מתחרה דווקא סבבה אם יסגרו אבל על זה תפוז עושה ועשה את כל הכסף שלו מתחלה ועד עכשיו על המבוגרים נקודה.

yegger

New member
מצאתי איך נכנסים למבוגרים

יש למטה בעמוד הראשי שלי הבלוגים אופציה להיכנס לבלוג מבוגרים (בפורמט הישן והטוב) למטה למטה למטה, מצד שמאל.

אם יסגרו את המבוגרים

אז יסגרו לך את החיים רונית..יסגרו לך את הדבר היחידי שנישאר לך בחיים ואת תהיה על סף התמותות

תרשו לי רגע, זה גועל נפש!

זה ממש ממשששששששששששששששש לא כייף להיכנס עכשיו.. להנות מהמצור החדש??????? אז זהו שממש לא..אנשים מסתבכים שם אף אחד לא מבין שם כלום כולם מסתבכים...בקיצור..תעשו טובה ותחזירו את הבלוג לקדמותו... סורי אבל זה פשוט לא זה..

למעלה