שלום לכולם

בואנההההה תחזירו את הבלוג למה שהיה

מצטערת לבאס את היצרן או היצרנית אבל לא אהבתי ואני יודעת שעוד כמה וכמה אנשים לא אהבו תעיצוב הוא מסובך לא מעניין בכלל אני אישית יצאתי בגלל זה מהבלוג ולמה לעזעזאל אני בניק זכר וכל החברים שלי בניקים נמחקו מה נדפקתם?!?!?! מקווה מאוד מאוד.... שיחזירו לקודם את הבלוג למה שהיה מצידי הבלוג האדום שהיה אבל זה לא!!! הייתי פה לימי
מור אוהבת אותך =]

מזהההההההה

תפוז מה נסגרR? תחזירו תעיצוב הישןן זה בכלל לא יפההההההההההה ולא מובן ולא נוחחחחחחחח ולמה החברים התאפסו לי?

מה זהההההה הזוועה בשידור חיייי הזאתתתתתת

תחזירו מההההר למה שהיה קודם אומנם היו תקלות פה ושם והכל אבל זה יותר מובן מהבלוג הזה הוא לא מובן בגרוש הוא מסובך הכל התאפס כולם ניקים כחולים אין כלום בחברים אם חשבתם שזה מה שיביא לכם יותר אנשים אז טעיתם למה כולם יפרשו לא יכנסו יותר אם זה ישאר ככה תחזירו מהר לבלוג הקודם למה אם עד עכשיו גילגלתם מלא כסף בזכות הבלוג עכשיו יהיה הפוך אתם תהיו בהפסדים בקיצור עד שאתם לא מחזירים לקודם אני הייתי פה גם!

מצטרף לדעת האנשים פה

הממשק החדש מסורבל לא מובן מכוער הגוון השחור שצבעתם את דפי הבלוג טי וי פשוט מזעזע! אני דווקא בעד שינויים אבל מה שעשיתם היום ממש לא לעיניין!

איכככככככ

שעה אני מסתבכת להבין איך להיכנס! מה זה החרטא הזהההההה תחזירו לכתום שליייייי:(

באמת מזהההה הגועל הזהההההה

איכככככככככככככככ גם מתוסבך גם מכוער גם איכות שמיעה על הפנים וגם נתקע כל רגע ממש זוועההההההההההההההההההה תחזירו את מה שהיההההההההההההההההההההההה!!

../images/Emo41.gifשלום לכולם

אנו שמחים לבשר על השקת מערכת בלוגTV חדשה. במערכת החדשה ניתן יהיה להקליט שידורים. מקווים שתהנו מהמוצר החדש. בברכה הנהלת הצאט

הרסתם !!!!!!!!!1

הרסתם את הכלללללללללללל אין לי מילםםםםם גועל נפש כל הרצון לבוא לבלוג הכל נעלם הכל מגעיל כזה לא נוח מסורבללללללללללל תעיפו את זה !!!!!!!!! תחזירו את הישן

Baby IN Red

New member
האממ בתור אחת ותיקה.. פשוט

איכססססססססססססססס תחזירו את הישן זה פשוט זוועה!!! פשוט מגעיללללללללללללל!! תחזירו את הישןןןןןןןןןןןןן עדיף את האדום כמו שהיה לפני 3 שנים!!! יאללה תטפלו בזה ומהר!

InnerSpice

New member
רק לא אדום ../images/Emo13.gif

אבל חובה לשנות את הצבע-זה עושה שחור בעיניים שנכנסים

OK...זוועה..תחזירו את הישן מהר..אבל..

יש דבר 1 שאהבתי שהם עשו בממשק החדש... וזה שאפשר להגדיל את השידור אורח(כי תכלס הרבה פעמים המשדר עצמו לא מעניין כמו האורח..)חחח אבל זה לא שווה את זה שנסתבך כל פעם שנרצה להכנס לפה...אז לתשומת לבכם
מאיוש

מאי כולנויודעים כמה את אוהבת את השידור האורח

:D :) :p חחחחחחחחחחחח חיובי אהבתי את הקטע של ההגדלת שידור אורח .... ולמה לקבינימט הכל שחור יבוא להם שיתוק

הלווווווווווווווווווווווו תחזירו בחזרה לישן

או שתעשו אופציה לבחור בין ממשק ישן לחדש מה זהההההההההההההההההההה עושה חשק לברוח מפה

אפשר יחס בפורום הטכני ??? יש לכם באגים ואני

צריכה תשובה.. לא עונים שם ועוד שאלה : אין יותר בלוג TV למבוגים ?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין לי חשק להיכנס לבלוג בכלל וטוב שככה כאילו אני נכנס בכלל איזה מסכנים תפוז כולם פה מתלוננים חחחחח תחליפו לישן או שתעשו אחר יותר טוב חבל שברחתם את זה

למעלה