שירשור שאלות תחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
גם זאת אפשרות

יש משהו בדברים שלך
שזה לא הפורום הנכון ואני גם לא מבין למה האיש שואל את השאלה כמה פעמים. אנחנו פה לא סנילים כפי שאני מבין. ומצד שני מה שלא הבנתי מתשובתך זה מה להגעה מחיפה ולאיילון? איך הוא מגיע לאיילון כשהוא בא מחיפה? הוא פשוט צריך לנסוע על כביש חיפה (כביש החוף / כביש 2) עד לפניה שמאלה לרוקח ולגני התערוכה.
גם זאת אפשרות
אבל אין בעיה להגיע מחיפה לאיילון, פשוט פונים שמאלה בגלילות ואז ימינה. וזה פחות רמזורים.

ארזS

New member
אם יורשה לי להתערב ...

גם זאת אפשרות
אבל אין בעיה להגיע מחיפה לאיילון, פשוט פונים שמאלה בגלילות ואז ימינה. וזה פחות רמזורים.
אם יורשה לי להתערב ...
הפניה שמאלה מכביש 2 לכביש 5 הוא אחד הסיוטים הגדולים שיש באזור הזה. לפעמים אפשר לעמוד שם 10 רמזורים ואפילו יותר. מניסיון... וחוץ מזה שאח''כ יש את שני הרמזורים המעצבנים של האוניברסיטה ושל רוקח. לדעתי עדיף להמשיך ישר על כביש 2 (דרך נמיר) ולפנות שמאלה בשדר' רוקח. מעט יותר רמזורים (מעט, לא הרבה יותר) אבל הרבה יותר מהיר.

Image of me

New member
קיבלתי, תודה ../images/Emo13.gif

אם יורשה לי להתערב ...
הפניה שמאלה מכביש 2 לכביש 5 הוא אחד הסיוטים הגדולים שיש באזור הזה. לפעמים אפשר לעמוד שם 10 רמזורים ואפילו יותר. מניסיון... וחוץ מזה שאח''כ יש את שני הרמזורים המעצבנים של האוניברסיטה ושל רוקח. לדעתי עדיף להמשיך ישר על כביש 2 (דרך נמיר) ולפנות שמאלה בשדר' רוקח. מעט יותר רמזורים (מעט, לא הרבה יותר) אבל הרבה יותר מהיר.
קיבלתי, תודה

ארז, בתור כמעט הרצלייני (אתה)

אם יורשה לי להתערב ...
אתה מרעננה שגובלת בהרצליה אתה אמור לדעת שאם באים מהצפון בכביש 2 (כביש החוף, הכוונה אם באים מנתניה וצפונה) אפשר להכנס לאיילון דרום ממקום יותר נוח מאשר צמת גלילות. רמז, מאיפה שאתה כמעט... בכוונה אני לא רוצה לכתוב זאת משום שמרבית עם ישראל לא מכיר כניסה זאת וממשיך לסוע לצמת גלילות ומשם לפנות שמאלה. רמז נוסף, אניה אניה עם כנף כשל יונה... (אבל לא בדיוק אניה).

Image of me

New member
שירות לציבור: פתרון החידה

אתה מרעננה שגובלת בהרצליה אתה אמור לדעת שאם באים מהצפון בכביש 2 (כביש החוף, הכוונה אם באים מנתניה וצפונה) אפשר להכנס לאיילון דרום ממקום יותר נוח מאשר צמת גלילות. רמז, מאיפה שאתה כמעט... בכוונה אני לא רוצה לכתוב זאת משום שמרבית עם ישראל לא מכיר כניסה זאת וממשיך לסוע לצמת גלילות ומשם לפנות שמאלה. רמז נוסף, אניה אניה עם כנף כשל יונה... (אבל לא בדיוק אניה).
שירות לציבור: פתרון החידה

ארזS

New member
יש אימרה יפה באידיש

יש אימרה יפה באידיש
די זעלבע דרעק מיט א אנדערע דקוראציע... ואני הייתי משנה את זה ל: די זעלבע דרעק מיט א דיזעלבע דקוראציע... (בעברית זה נשמע די דומה...)

55מוטי

New member
אותה הגברת בשינוי האדרת

יש אימרה יפה באידיש
די זעלבע דרעק מיט א אנדערע דקוראציע... ואני הייתי משנה את זה ל: די זעלבע דרעק מיט א דיזעלבע דקוראציע... (בעברית זה נשמע די דומה...)
אותה הגברת בשינוי האדרת
או בתרגום מדוייק יותר "אותו החרא בשינוי התפאורה".

מצב
הנושא נעול.
למעלה