שירשור שאלות תחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.

david80

Member
האם יש "תרופות" נגד מזוז?

MAAAZUZ מעכב את הקו ומביא עלינו
תאונות דרכים והרוגים רבים בכביש 1. הוא האשם הישיר לכך. אם יהרג בן משפחתי בכביש 1 עד 2008, אני אוציא ממזוז את כל חשבונות הבנק שלו ואפילו את בית אימו בנתיבות. הוא איש אטום לגמרי.
או שאף אחד לא יכול לעצור אותו?

הוא "כבש" את המדינה. הוא ממש

או שאף אחד לא יכול לעצור אותו?
חוצפן ומתנשא. מי הוא בכלל ??? הוא לא בר סמכא לדון בנושא כזה. ממש חוצפה שהוא מכהן. אל תדאג: במוקדם או במאוחר, הוא יתפס על משהו או שיעיפו אותו. אנשים כאלה, לא ראויים למשרה כזו. הוא אחראי ישירות לכל תאונה מעכשיו בכביש 1. יש לו גם אחריות עקיפה לכל התוצאות הנלוות של זה. ההקפאה שלו משמעותה עומס על כביש 1. זה כמו במתמטיקה.

david80

Member
ממי העתקת בבגרות 5-יל במתמטיקה???

חוצפן ומתנשא. מי הוא בכלל ??? הוא לא בר סמכא לדון בנושא כזה. ממש חוצפה שהוא מכהן. אל תדאג: במוקדם או במאוחר, הוא יתפס על משהו או שיעיפו אותו. אנשים כאלה, לא ראויים למשרה כזו. הוא אחראי ישירות לכל תאונה מעכשיו בכביש 1. יש לו גם אחריות עקיפה לכל התוצאות הנלוות של זה. ההקפאה שלו משמעותה עומס על כביש 1. זה כמו במתמטיקה.
קודם כל, לא דנים אדם לכף חובה על "רצח" שלא עשה במו ידיו, והרי אם כך - כולנו "רוצחים" בגלל סיבה ע"ג סיבה ע"ג סיבה וכו... ואם כבר, מזוז יהיה אחראי על כל תאונה מתאריך הפתיחה המקורי של קו A1 לי-ם (נניח 2008) ועד התאריך הפתיחה הדחוי (תחזית שלך - 31/12/17) - זה החישוב שלי! אבל למה הוא אחראי על התאונות מעכשיו ועד 2008, האם מספר התאונות יורדת כבר כשמתכננים קו רכבת??? שאלה מתמטית!

הוא אחראי אישית לכל הפרש הזמן בין

קודם כל, לא דנים אדם לכף חובה על "רצח" שלא עשה במו ידיו, והרי אם כך - כולנו "רוצחים" בגלל סיבה ע"ג סיבה ע"ג סיבה וכו... ואם כבר, מזוז יהיה אחראי על כל תאונה מתאריך הפתיחה המקורי של קו A1 לי-ם (נניח 2008) ועד התאריך הפתיחה הדחוי (תחזית שלך - 31/12/17) - זה החישוב שלי! אבל למה הוא אחראי על התאונות מעכשיו ועד 2008, האם מספר התאונות יורדת כבר כשמתכננים קו רכבת??? שאלה מתמטית!
הוא אחראי אישית לכל הפרש הזמן בין
תאריך תכנון הפתיחה לבין הפתיחה בפועל, כלומר עד אשר תתקבל החלטה, יש לחשב את הפרשי הזמן שנוצרו כתוצאה מהקפאתו את התוכנית. בהפרש הזמן הזה, יש לכמת את הנזקים המתרחשים כתוצאה מתאונות דרכים בכביש 1 ולחשב את הפרשי נפח התנועה באופן יחסי בין מצב שבו לא קיימת רכבת מהירה לבין מצב שבו קיימת רכבת מהירה. את השיקלול הסופי הנ"ל יש לזקוף לחובתו ולחייבו לשלם כל נזק מכיסו. לא מספיק שהוא מקבל משכורת מהמדינה הזו, אזי הוא גם גורם בפועל לנזקי תאונות דרכים שניתן היה למנוע !!! ארץ חלם אוכלת וטורפת יושביה.

gilad269

New member
גני התערוכה ת"א?

שירשור שאלות תחבורה ציבורית

חברים יקרים ואורחים נכבדים בפורום שלנו ! חבל שכל אחד פותח שירשור חדש לשאלה אחת בקשר ליום תחבורה ציבורית. נא כתבו פה את שאלותיכם ותקבלו תשובות. תודה !
גני התערוכה ת"א?
מישהו יכול לעזור לי אני צריך להגיע לגני התערוכה בת"א היום ואני בא מחיפה איך נוסעים?

55מוטי

New member
אם זה שווה לך לנסוע באוטו

איך עושים את זה באוטו?
אם זה שווה לך לנסוע באוטו
סע על כביש החוף עד צומת דרך נמיר/רוקח ותפנה שמאלה בשדרות רוקח (זה הכביש של גני התערוכה). סע לשלום חביבי.

Image of me

New member
קח רכבת לת"א אוניברסיטה

גני התערוכה ת"א?
מישהו יכול לעזור לי אני צריך להגיע לגני התערוכה בת"א היום ואני בא מחיפה איך נוסעים?
קח רכבת לת"א אוניברסיטה
תחנת ת"א אוניברסיטה סמוכה לגני התערוכה.

ארזS

New member
אם אתה בא מחיפה

גני התערוכה ת"א?
אם אתה בא מחיפה
סע ברכבת עד לתחנת אוניברסיטת תל אביב. משם זה כמה דקות ברגל. [התחנה היא מול גני התערוכה]. נסיעה טובה.

55מוטי

New member
יש משהו בדברים שלך

אני לא בטוח שזה הפורום הנכון
אבל בכל מקרה: אתה נוסע באיילון עד הירידה לרוקח, ומשם תעקוב אחרי השילוט למרכז הירידים.
יש משהו בדברים שלך
שזה לא הפורום הנכון ואני גם לא מבין למה האיש שואל את השאלה כמה פעמים. אנחנו פה לא סנילים כפי שאני מבין. ומצד שני מה שלא הבנתי מתשובתך זה מה להגעה מחיפה ולאיילון? איך הוא מגיע לאיילון כשהוא בא מחיפה? הוא פשוט צריך לנסוע על כביש חיפה (כביש החוף / כביש 2) עד לפניה שמאלה לרוקח ולגני התערוכה.

gilad269

New member
יכול להיות שאתה צודק

יש משהו בדברים שלך
שזה לא הפורום הנכון ואני גם לא מבין למה האיש שואל את השאלה כמה פעמים. אנחנו פה לא סנילים כפי שאני מבין. ומצד שני מה שלא הבנתי מתשובתך זה מה להגעה מחיפה ולאיילון? איך הוא מגיע לאיילון כשהוא בא מחיפה? הוא פשוט צריך לנסוע על כביש חיפה (כביש החוף / כביש 2) עד לפניה שמאלה לרוקח ולגני התערוכה.
יכול להיות שאתה צודק
בקשר לפורום הנכון פשוט לא ידעתי לאן לפנות ואין לי ברירה להגיע באוטו כי אחר כך אני צריך לנסוע לעוד מקום באזור ת"א וצומת דרך נמיר זה אם ממשיכים ישר בגלילות,נכון?

55מוטי

New member
זה בסדר חבר

יכול להיות שאתה צודק
בקשר לפורום הנכון פשוט לא ידעתי לאן לפנות ואין לי ברירה להגיע באוטו כי אחר כך אני צריך לנסוע לעוד מקום באזור ת"א וצומת דרך נמיר זה אם ממשיכים ישר בגלילות,נכון?
זה בסדר חבר
אתה צריך לעבור את צומת גלילות ואחרי כמה רמזורים לפנות שמאלה בשדרות רוקח ושם אחרי נסיעה קצרה זה גני התערוכה. העיקר שתיסע בזהירות חבר.

gilad269

New member
תודה רבה

זה בסדר חבר
אתה צריך לעבור את צומת גלילות ואחרי כמה רמזורים לפנות שמאלה בשדרות רוקח ושם אחרי נסיעה קצרה זה גני התערוכה. העיקר שתיסע בזהירות חבר.
תודה רבה
ואני ישתדל לנסוע בזהירות פשוט אני לא מכיר את ת"א יום טוב לך

מצב
הנושא נעול.
למעלה