שירשור שאלות תחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.

vitamin P

New member
לפני כמה דקות כן../images/Emo13.gif פשוט

שמעתי גם על
חולון בת ים או ראשון,2 מאלה אם לא כולן
לפני כמה דקות כן
פשוט
היום בבוקר בחדשות שמעתי רק על תל אביב באר שבע חיפה וירושלים

55מוטי

New member
סליחה??????

אין יותר תחבורה ציבורית באר שבע.
יש מטרודן. וזה חינם מ-15:00 ועד סוף היום.
סליחה??????
אתה יודע מה שאתה מדבר? ומה זה מטרודן? האם זאת לא תחבורה ציבורית? האם זאת תחבורה פרטית? ומה זה אגד? ומה זה דן? כל זה תחבורה ציבורית כמובן. אני מניח שאתה מתכוון שאין יותר בבאר שבע את חברת התחבורה הציבורית העירונית. אבל תחבורה ציבורית בוודאי שיש בבאר שבע.

Image of me

New member
תירגע, מוטי ../images/Emo3.gif

סליחה??????
אתה יודע מה שאתה מדבר? ומה זה מטרודן? האם זאת לא תחבורה ציבורית? האם זאת תחבורה פרטית? ומה זה אגד? ומה זה דן? כל זה תחבורה ציבורית כמובן. אני מניח שאתה מתכוון שאין יותר בבאר שבע את חברת התחבורה הציבורית העירונית. אבל תחבורה ציבורית בוודאי שיש בבאר שבע.
תירגע, מוטי

לא אמרתי "אין יותר תחבורה ציבורית בבאר שבע". אמרתי "אין יותר תחבורה ציבורית באר שבע" כי ככה זה היה כתוב בשאלה המקורית, אז רציתי לתקן.

RED OR DEAD BS

New member
סליחה, אבל עשו הפרטה

סליחה??????
סליחה, אבל עשו הפרטה
העירייה מכרו את הזכויות לחברת מטרודן שהפכו לחברה ציבורית, אך לא מטעם העירייה אז אי אפשר לקרוא לה תחבורה ציבורית, אבל זה פרטים קטנים, החשוב הוא שאפשר לחרוש על העיר כל היום יאללה צאו נראה את כל הכוסיות של ב"ש.

Image of me

New member
בזה אני לא מסכים איתך.

סליחה, אבל עשו הפרטה
העירייה מכרו את הזכויות לחברת מטרודן שהפכו לחברה ציבורית, אך לא מטעם העירייה אז אי אפשר לקרוא לה תחבורה ציבורית, אבל זה פרטים קטנים, החשוב הוא שאפשר לחרוש על העיר כל היום יאללה צאו נראה את כל הכוסיות של ב"ש.
בזה אני לא מסכים איתך.
גם אם התחבורה הציבורית מופעלת ע"י גוף פרטי, היא עדיין תחבורה ציבורית. מטרודן קיבלה רשיון ממשרד התחבורה להפעיל תחבורה ציבורית.

RED OR DEAD BS

New member
זה החברה היחידה בב"ש

בזה אני לא מסכים איתך.
גם אם התחבורה הציבורית מופעלת ע"י גוף פרטי, היא עדיין תחבורה ציבורית. מטרודן קיבלה רשיון ממשרד התחבורה להפעיל תחבורה ציבורית.
זה החברה היחידה בב"ש
אז ברור שהיא תהיה תחבורה ציבורית, אני מתכוון, שאין תחבורה ציבורית מטעם העירייה, כלומר החברה מפעילה את הקווים ונותנת משכורות לעובדים ולכן זה לא נקרא תחבורה ציבורית,זה משמש כתחבורה ציבורית אבל נקרא מטרודן כמו אגד וכו'. והאמת בכלל לא נחוץ, למרות האוטובוסים החדשים.

Image of me

New member
מצטער לאכזב אותך.

זה החברה היחידה בב"ש
אז ברור שהיא תהיה תחבורה ציבורית, אני מתכוון, שאין תחבורה ציבורית מטעם העירייה, כלומר החברה מפעילה את הקווים ונותנת משכורות לעובדים ולכן זה לא נקרא תחבורה ציבורית,זה משמש כתחבורה ציבורית אבל נקרא מטרודן כמו אגד וכו'. והאמת בכלל לא נחוץ, למרות האוטובוסים החדשים.
מצטער לאכזב אותך.
זה נקרא תחבורה ציבורית. ממש כמו אגד.

Image of me

New member
טוב, זה נשמע כמו שיחה של אילם וחרש.

אגד, אצלנו תחבורה בינעירונית
ואתה מוזמן להגיע לב"ש ולראות בעצמך.
טוב, זה נשמע כמו שיחה של אילם וחרש.
מעולם לא אמרתי שאגד מבצעת נסיעות עירוניות בבאר שבע, אני יודע שהנסיעות העירוניות בבאר שבע הן של מטרודן. מה שאני אומר - זה שגם אגד וגם מטרודן הן חברות תחבורה ציבורית, ואם אתה לא מסכים איתי, אתה מוזמן לבדוק את משמעות המושג תחבורה ציבורית.

ה דרומי

New member
יום התחבורה הציבורית הבינלאומי

באיזה ערים?
הרצליה גם? ועד מתי? תודה שלכם נמרונת
יום התחבורה הציבורית הבינלאומי
יום התחבורה הציבורית הבינלאומי יוצא לדרך החל מהשעה 15:00 ניתן יהיה לנסוע חינם בתחבורה הציבורית בכל הערים הגדולות בישראל. בפורום מתרגשים ומתכוננים לנסיעות פרועות ככה כתוב בדף הראשי של

Image of me

New member
מעניין אם זה גם ר"ג-ב"ב-גבעתיים

תחבורה עירונית בלבד
בערים: ת"א, בת-ים, חולון, חיפה, ב"ש וירושלים. הנסיעה חינם משעה 15:00 ועד גמר השירות.
לדעתי כן, כי: א. הן מאוחדות עם ת"א בתעריפים מכל הבחינות. ב. יש קווים שנוסעים מת"א לת"א דרך ר"ג, למשל קווים 40 ו-42.

לא. בחוזר שהופץ לעובדי דן

לדעתי כן, כי: א. הן מאוחדות עם ת"א בתעריפים מכל הבחינות. ב. יש קווים שנוסעים מת"א לת"א דרך ר"ג, למשל קווים 40 ו-42.
לא. בחוזר שהופץ לעובדי דן
ניתנו הנחיות לנהגים: רק תל אביב (ואפילו לא שכונות עבר הירקון של העיר), בת-ים, וחולון. לא שום דבר אחר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה