שירשור קנייה/מכירה/דרושים/עופות

riverstudio

New member
הודעה !!! אולפן הקלטות / חדר חזרות

River Studio אולפן הקלטות המציע שרותי חדר חזרות ברמה גבוהה, אפשרות הקלטת live המקום מרווח, מרכזי ואינטימי. לרשותכם: ציוד הקלטה מהשורה הראשונה מעליות משא להובלת ציוד חניה בשפע נוף מדהים קפה, חלב לכל המעוניינים האולפן עובד בכל שעות היום. מחירים נוחים לרציניים, הנחות בשעות הבוקר! אנו נמצאים ברח' רבניצקי 7, תל אביב לאינפורמציה מפורטת יותר נא לפנות: קובי 0544466614 אולי 0508937977

FlipMe

New member
מערכת תופים למכירה - לרציניים בלבד

מערכת: Mapex יד: ראשונה מצב מערכת: טוב מאוד מחיר: 1,500 המערכת כוללת: -פלור טמטם -הייט -סנר -קרש -באס -רייד -2 טמטמים -פדל -כיסא בונוס מתנה: ספר תיפוף של Joel Rothmans - Basic Drumming *אפשרות להובלה* שי, ת"א, 0507349410

אהלן... חשוב.. להסתכל!

שלום! קוראים לי נריה!! אנחנו מחפשים מתופף, שיכול לנגן מטאליקה.. ובכלל הבי מטאל אנחנו מתכננים להעלות הופעה מחווה למטאליקה.. ואנחנו חבר'ה רציניים מספיק.. השאלה אם מישו מהפורום יהיה נחמד מספיק לעזור לנו.. מתופף... יומנעים!!!

Vdrums

New member
אני יכול!

אבל אני גר רחוק.
תרשום מאיזה איזור אתם, טווח גילאים, איפה אתם עושים חזרות.

brass monkey

New member
אני יכול לתופף הרבה מטאל

אבל אין לי דאבל באס
אבל תוך שנה גג(הערכה) בע"ה אני כבר אוכל... ואני גר בת"א ואני מכיר אותך נריה

למכירה!

קראש 18' של סולטן. קראש חדשה לגמרי, לא נגעתי בה. יש לה סאונד לא רע בכלל, אבל היא לא לטעמי. אני רוצה עליה 350 שקל. אם מישהו רוצה קייס בשבילה, אני אתן לו ללא תוספת תשלום. פניות במסרים.

מחפש משהו ספציפי

אני מעוניין לקנות דאבל פדאל של טאמה, איירון קוברה. אם מישהו פה מוכר משהו כזה במצב טוב, ספרו לי על זה. תודה.

Lady Drm

New member
למכירה פדאלים

למכירה פדאלים סינגלים: *פרל אלימינייטור חדש לחלוטין, שומש בערך פעמיים, לאנשים שרוצים לקנות חדש, ורוצים פשוט לחסוך כמה שקלים, מצב של חנות לחלוטין. * פרל DW 5000, במצב סבבה, נוח למדי, ועל שני הפדאלים כל מילה נוספת מיותרת, מהמובילים בשוק * יש אנשים ששלחו לי הודעות, ורובן נמחקו לי ותפוז בכלל עושים לי טיפה בלגאנים...אז מי ששלח הודעה בחודש האחרון- ועדיין מעוניין, מוזמן לשלוח הודעה שוב יומצוין לכולם:)

drums123

New member
../images/Emo41.gifFight! למכירה DW-5000 סינגל../images/Emo41.gif

למכירה: פדאל- DW-5000 יחיד, במצב טוב, שמור, מחיר- 500 ש"ח מחיר אחרון, זה מחיר זנות לפדאל הזה. וקרטוני ביצים כ-300 במחיר של 60 ש"ח. לפרטים נוספים- או במסרים, או בטלפון- 052-6558822 במסנג'ר- [email protected] אייסיקיו: 311311006 מצורפת תמונה של הפדאל

H A J Y

New member
../images/Emo41.gifמערכת לוודויג אקסנט קאסטום!

מערכת לוודויג אקסנט קאסטום למכירה!מערכת מדהימה! עשויה מעץ המהגוני המשובח. באה בגדלים 10 12 14 22 סנייר. באה עם סטנדים ל: סנייר, היי האט , רגליים( לדוד) ,טום הולדרס ,פדאל, סטנד מצילה רגיל וסטנד מצילה בום.* יש אפשרות לבחור בין שני פדאלים : אחד של טאמה ואחד של המערכת.* המערכת באה ללא מצילות כמו כל מערכת מקצועית אך יש אפשרות להוסיף 200 ש"ח ולקבל צ'יינה עבודת יד מבין החברה ווהאן.

למעלה