שירשור פארודיה על משחקים

Ashaman

New member
...

"שם המשחק"World of Weeners "ז'אנר"ניהול ואסטרטגיה "תוכן" אתה עובד כמוכר נקניקים במשחק World of Warcraft, מדי פעם באים אליך הרפתקנים ברמות 1-20 ומביאים לך כל מיני מטעמים, כגון פרוות דוב מבאישה, בשר תנין מעוכל, צלע זאב רזה ועוד מכל טוב הארץ. אתה אמור להעמיד פנים שאתה שמח לקחת את החרא הזה מהם ולשלם להם על כך, לאחר מכן אתה אמור לעבד את הבשר שהובא לך וליצור ממנו מטעמים לרמות 5-60, ואז כשיבואו אליך הרמות 1-20 האלו תוכל לצחוק עליהם ולומר "לא, זהו צלי טווס, זה לא לרמה שלך! חהחה". :|

Parabox

New member
../images/Emo6.gif

יש לי הרגשה שמישהו כאן ממורמר על משהו שקרה לו

tnhr2

New member
Soliter-Total War

לראשונה, המשחק שמחייה את הסוליטר לחיים! ארבעה צבאות אדירים יעמדו לפניכם (ארבעת סוגי הקלפים לא זוכר אותם =X) האם תוכלו לסדרם בסדר מופתי ע"מ לנצח במשחק? לראשונה! משחק הסוליטר בתחת מימד מלא! הקלפים לא נראו מציאותיים יותר אף פעם באף משחק מחשב אחר! האם תוכלו לנצח את הקלפים גם בתלת מימד? שלושים רמות קושי שונות! משחק האסטרטגיה של השנה! סוליטר-מלחמה כוללת.

Parabox

New member
וואו

פעם ראשונה שמשחק משלב מימד חדש ולא מוכר
תחת מימד

tnhr2

New member
../images/Emo6.gif

נו אתה לא מכיר...זה מימד שרואים הכל כפול ובאמצע יש קו =X

TheDiablo

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo41.gifNoo Legend of Gayz../images/Emo41.gif

שם המשחק - Noo Legend of Gayz ז'אנר- משחק המתחלק לשניים, יריות ותפקידים. תוכן--- המשחק מתחיל כאשר אתם משחקים בתפקידים. ברגע שאתם מתחילים בעיר, אתם נובים. המטרה במשחק היא לבוא לכמה שיותר שחקנים סוסים ולהגיד להם "PLZZZZZZZZ give me money plxplxplxx im noooob plxxx" ברגע שיותר מדי מתעצבנים עליכם, זה הופך למשחק יריות, בו אתם יורים בהם ואז אתם מתחבאים, יורים עליהם מאחורה עם פאנזר ואז הם צועקים עליכם "Bs nabbbb panzer noob proner cheater lamer proner fuck u bitch noob lamer nab jew fuck nooooob" יש גם חבילת הרחבה בה אפשר לעשות אפגרייד לדמות שלכם, ולעבוד על אנשים בצורה כזו "plzzz i got hackeddd givvmieee zennnn plzzzzzz nuuuu plzzz" סיקור שלי - עלילה -0 סאונד- 0,שומעים רק את הרוח ואחר כך את הטעינה של הפנזר. גרפיקה-0.4, גרפיקה בעלת פיקסל אחד,סטייל טיביה.

Ashaman

New member
אוי אני מת על זה

ב ET יש בד"כ שני סוגי אנשים: FIELD OPS MEDICS שניהם OVERPOWERED בבירור, ובשניהם משחקים בד"כ אנשים מפגרים שלדעתם הקלאסים האחרים זו רמאות OMFG YOU FUCKING PANZER SOLDIER N00000000B OMG YOU STUPID COVERTOPS BS N0000000000000B כל פעם שאני רואה את אחד המשפטים האלו לבי מתמלא שמחה וששון

TheDiablo

New member
../images/Emo107.gifשכחת

Omg rifle n0000b omg flame g4y omgggggggggg mortar s4s אה לא זה רק C5 אומרים כשאני מוריד להם 5 בליגה

Wish Master13

New member
חחחח גדול

באמת מזכיר לי את ET.. "fuck you bs noob" מה האלה רוצים שמי שיורה עליהם יחכה, יסתובב לפנים שלהם ואז יתחיל לירות??

iamiel

New member
משחק אדיר

שם המשחק יהיה "butterfield 1948" זאנר משחקי Shooter ןאסטרטגיה בו אתה צריך להכין חמאה שווצרית תחת אש. חיחיחי (באמת למה לא מתכנתים את battlefield לעברית.. :HomeSweetHome www.fungames.area.co.il

freak2100

New member
HoleCraft

זהו בעצם חידוש למשחק הידוע - הגמדים החופרים, אותו משחק מחשב מטורף שהיה בבית הספר היסודי, 4 צבעים, שני גמדים ואינספור תרגילים בחשבון, כשמי שעונה על יותר תרגילים מגיע ראשון לאוצר. במשחק הזה התחרות אינה בתרגילים בחשבון, על מנת להתאים את המשחק לקהל היעד הנוכחי. הפעם במקום גמדים יתחרו להם הZerg נגד הUndead - שני צבאות בעלי יכולת התחפרות מדהימה. זהו משחק אסטרטגיה. עלים לאסוף מינרלים וזהב, עצים וגז, ולהתחפר עמוק ככל שניתן, במטרה להגיע ראשונים למרכז האדמה. טוב, זה לא מצחיק
אז אני אפסיק כאן ועכשיו...

למעלה