שירשור פארודיה על משחקים

Parabox

New member
../images/Emo41.gifשירשור פארודיה על משחקים../images/Emo41.gif

מטרת השירשור הזה הוא FUN !
כל אחד יכול להמציא משחק חדש, ששמו והתוכן שלו יצחק על משחק אחר. פארודיה על משחק מקורי. המבנה: "שם המשחק" "ז'אנר" "תוכן" ואם אתם רוצים תוסיפו עוד קטגוריות במבנה לפי מה שאתם כותבים.
את הרעיונות לשרשר להודעה הזאת בלבד ותגובות לכל רעיון לרעיון עצמו, וגם זבל אחר תשרשרו לרעיונות, אבל להודעה זאת תשרשרו רק את המשחקים שהמצאתי , את הרעיונות כלומר
אז יאללה תתחילו

roger4x4

New member
../images/Emo70.gifThe Shrimps

זה יהיה הדבר החם הבא
משחק החקוי למשחק הסימולציה המפורסם The Sims
בתחילתו תצטרכו לבחור את השרימפ שלך (בלי לאכול אותו) ולבחור את המראה שלו מתוך 3 סוגים (טעים, לא טעים, וסנוב ששום מסעדה לא מתאימה בשביל הטעם שלו) די הרבה לא
לאחר מכן תצטרכו ללוות את השרימפ לאורך כול חייו. מהולדתו בים לתפיסתו בסירה ועד למחבת במסעדה. אך לא כול הזמן זה סכנות ומוות, תמיד תוכלו לצאת ממצב סיפור ולהיכנס למצב מנוחה. שם תוכלו לצפות בשרימפ של עושה את הדבר הכי אהוב עליו. לשכב על סלע ולחכות... אך זה לא הכול
אם תקנו את המשחק דרך החנות שלו (שאגב לא קיימת במציאות) תקבלו גם את המשחק הבונוס מהיוצרים של The Shrimps, תקבלו את Shrimp City
והכול רק ב500 שקל
(ללא מע"מ). ותזכרו, לא אוכלים שרימפ בלי The Shrimp

Parabox

New member
BorDo(o)m

המשחק: BorD(o)om 3
ז'אנר: פעולה\גוף ראשון
תוכן: במשחק הזה אתה תשחק חייל מארינס שנשלח לעבר משימה במאדים. זה הכל, אין עוד המשך לסיפור. אתה גם לא הולך לראות את מאדים. בזמן המשחק אתה רק תעמוד בחדר אחד אפל, עם דלת אחת שכל 10 שניות תצא משם מפלצת ותצטרך לירות בה. ככה במשך 120 שעות משחק.
ציון: גראפיקה- 10, גראפיקה פוטו ריאליסטית עיצוב שלבים- אין אורך חיים- 50:50 של המשחק ארוך מאוד, 120 שעות משחק, אך שלך קצר מאוד אם תמשיך לשחק בו. סאונד- 10 סאונד מושקע לחלוטין, היוצרים שכרו את שירותם של גדולי האמנים, בשביל שיהיה להם תירוץ למה לקחת ממך 300 ש"ח עבור המשחק. סיכום: המשחק בבסיסו לא דורש הרבה מהמחשב אבל המתכנתים תיכנתו אותו ככה שהוא לא יצליח לעבוד על אף מהמחשבים הקיימים, אז אין מה לקנות אותו.

Parabox

New member
לא סתם אני כותב חוקים../images/Emo3.gif

תשקיעי קצת, תחשבי על התוכן של המשחק.

ALiCiA SpInNeT

New member
אוקיי.

זה יהיה על קוף שרוצה להיות זונה מקצועית. אז הוא שומע על אי אגדתי - אי ההצלפות. שם כנראה מצוי אוצר כלשהו בדמות חרב נשלפת, שמי שיחזיק בה ימלוך על האי ויוכתר לזונת על. מסופר שהאי נראה ככה (_ץ_) ז"א, בצורה של עכוזיים. הקוף יוצא למסע. אחרי תלאות רבות(במסגרתן עבד כחדרנית, ככובסת, כרקדנית ברים וכדוגמנית הלבשה תחתונה) בשרשרת איים נידחת- הוא לא מוצא כלום. וגרוע יותר - הוא מבוקש ונתפס ע"י משטרת ההפקרה ומגורש מהמקום עקב מוצאו האסייתי. בעזרת בננה וימנית טובה בלבד הוא משתלט על הספינה שאמורה הייתה לקחת אותו ל.אנשיהו? ומכ(ק)ופף(אה, חהחה!) את כל 2 אנשי הצוות למרותו. בעזרת מרגמיש מואר, שמצא בחדרו של הקפטן, הוא מנווט את דרכו בהצלחה לאי ההצלפות. כאן מתחיל החלק השני של המשחק הקוף מדלג מהסיפון ושואל את עצמו מה הוא עושה כאן. עוד לפני שהוא מספיק לגמור את הבננה ולזרוק את הקליפה לפח הוא נשבה ע"י בני המקום- קופים לבנים צהובי ישבן. לכל הקופים מופיעה כתובת אחורית בקופיפית(היי! קופיפי! יש אי כזה! אפשר לצחוק גם על זה!) - כמו מספר מזהה - על ישבן אחד 'גור' ועל השני 'מת' (ובצד כמה ספרות, שונות אצל כל אחד). בעוד הוא תוהה ומנסה להיזכר בדבריו של המדריך לגבי קופים אלה וערסיותם, הוא נלקח בכוח(מיותר לציין שהוא נהנה מכך) לפגוש בראש שבט הגורמט. ראש השבט שואל אותו לכוונותיו, למה הוא פה, מה מטרתו/מעשיו כאן. בחקירתו משתמש ראש השבט בדרכי דיבוב קונבנציונליות למדיי, בננה נוקש(ה)ת בדלת האחורית, אחיזת כדור ברזל וכדומה, עד שלבסוף מצליח להוציא מהקוף (מלבד נוזל שקוף ומשונה) את סיפורו. ובמשפט שלעד ייזכר בקרב תושבי אי ההצלפות - "אה, למה לא אמרת קודם?" - פותח ראש השבט את האזיקים, מוציא את קליפות הבננה מפה מייודענו, ומתלבש. אם לקצר, הוא מצביע לכיוון הר הגעש הגדול המיתמר מאמצע האי, (הייתי מציירת את העניין, אבל אין לי מושג איך להדגים פה איזור חלציים גברי.), ואומר לקוף ששם ימצא את מבוקשו ושיחפש את מוטי. החלק השלישי נפתח בנסיעה הקוף קיבל בימבה כמתנת ידידות מראש השבט, וגם כי לא היה לו מזומן. מי שיסתכל בגובה עיניו בזמן הנסיעה יראה חיוך גדול מרוח על פניו של הקוף. מי שיוריד את מבטו לכיוון מוט ההילוכים יראה את הסיבה. כעבור זמן קצר וכמה דיאלוגים מתוחכמים בינו לבין עוברי אורח בצידי הדרך, מגיע הקוף למחוז חפצו - הר הגעש הגדול, שנקרא, אגב, כלי-מנג'רו. הקוף מנסה לטפס על ההר, ובמשך שלושה ימים לא מבין למה הוא לא מצליח להגיע יותר מגובה השיחים. בעבור פרק הזמן הזה הקוף, שנכנסו לו קצת הרבה אבנים לנעלי קליפות הבננה שלו, מסיר אותן עקב אי נוחות, ונותן עוד ניסיון לטיפוס. הפעם הוא מצליח, אך, אבוי, כל בגדיו נקרעו וחתיכות נדיבות מהם נתלשו, כך שהוא נראה כפעיל סאדומאזו. במלבושיו החדשים, נכנס הקוף למערה שמן הסתם נמצאה בראש ההר, ופותח (מלבד את דובת ההרים שדופה שפגש בכניסה) את הפרק הרביעי לאחר האקט ולאחר דברים משעממים שמלהיבים חובבי קווסטים למיניהם, כמו, ניסיון לפענח איך פותחים את הדלת-הכלל-לא-מפוקפקת, הרמת אבן לעת הצורך, חפירה בצד המערה וכדומה, הקוף מחליט לדאוג לדברים החשובים באמת - כמו - מה הוא יאכל? איפה מוטי? הוא פותח את פיו נוטף מחית הבננות(שקופסה שלה הייתה זרוקה בפינת המערה) ומתחיל לצעוק - "מוטי!!!! מוטי!!!!!!!!!!!!!!!!!" וטופח על חזהו בגסות. המערה רועדת ואבנים נוטשות את התקרה. הקוף מתעלף מההלם עוד לפני שסלע גדול נוחת על צווארו ומוריד אותו גובה של 12 קומות למטה. את מה שקרה אחרי שהקוף התעורר אני לא אספר, כי אני לא רוצה להרוס את הסוף. אני רק אגיד שהחרב הגדולה היא בכלל לא חרב, שהקוף אחז באוצר כמו שצריך, שמוטי אמר שזה הדבר הכי גדול שקרה לו, ושהר הגעש עלז גם הוא והביע את שמחתו בפרץ פתאומי של נוזל כתמתם-אדמדם, בכמויות, וכתוצאה מכך מתו כל תושבי האי ובכלל הקוף לא הוכתר למלך בסוף. כי הוא מת. כן. אה. הרפתקאה. גראפיקה? מה אני נראית לך?

ashkeloni

New member
מאוד ../images/Emo3.gif

אבל שוב, יכול להיות שזה פשוט השיעמום...

למעלה