שירשור נקודות

../images/Emo41.gifשירשור נקודות ../images/Emo62.gif../images/Emo41.gif

כיוון שאני זקוקה עכשיו נואשות למשהו שיעודד אותי... הנה שירשור נקודות
נחמד, שאולי יעזור לכולנו לראות שכן יכול להיות טוב יותר ... אז אתם מכירים את הכללים - שרשרו לפה דברים טודבים שקרו לכם השבוע, דברים טובים שעשיתם, דברים שאתם גאים בהם, וכו ובבקשה תנסו לא לומר "אין שום דבר", בטוח היה משהו, אפילו אם זה הדבר הכי פעוט בעולם, שאתם מרוצים ממנו... אני אתחיל -
הלכתי למסיבה... היה ככה ככה, אבל אני גאה בעצמי על שהיה לי אומץ ללכת... למרות שאני עדיין לא בטוחה שללכת למסיבה היה דבר טוב...
אמממ... קיבלתי 100 במבחן בתנ"ך ן-96 בתעודה בתנ"ך
נמנמנמ... נמנמנמ... גיליתי שה
שלי השמין טיפה, וזה דבר טוב כי הוא היה בדיכי בזמן האחרון והוא רזה נורא, אז עכשיו עזרתי לו לאכול ולהשמין
...

fake2

New member
...........

נרשמתי השבוע לסמסטר לימודים אני יעשה בגרות בגאוגרפיה

בהצלחה בלימודים../images/Emo70.gif ובבגרות

בגאוגרפיה
אם את לא מצליחה במשהו או משהו כזה אני לא ממש מבינה בגאוגרפיה אבל יש פה בתפוז פורום נפלא שעוזר לכל מי שצריך אז תוכלי להיכנס לשם
(אני נעזרת שם המון
) פורום לימודים ועוד

sisyphus

New member
אוקיי... אנסה לעזור

רעיון מעולה. לחשוב חיובי... את זה אני צריכה להזכיר לעצמי. בואו נראה...
סוף סוף הבגרות הארורה במתמטיקה מאחורי
איזו הקלה... הייתי פקעת עצבים.
הלכתי לדיאטנית חדשה והיא ממש נחמדה ונראה לי שאולי יש סיכוי שפעם אחת תהליך ההבראה והשיקום הפיזי שלי יצליח.
ידיד טוב שלי הצליח נורא לעודד אותי. ואני מסוגלת להאמין שבאמת אכפת לו.
שיעורי התגבור של אחותי הקטנה ממש עוזרים לה והיא קוראת הרבה יותר טוב. וזהו... מקווה שיש לכם יותר, ושבכל אשר תלכו - יהיה לכם טוב
סיזיפוס.

../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif מקווה שהלך לך טו

טוב בבגרות
אותך
ואני בטוחה שידיד שלך ראה איזה אדם נפלא את ולכן אכפת לו ממך
ואני מאוד מקווה שהדיאטנית החדשה תעזור

אמם

תנו לי לחשוב...
יש ל יאת דולי!
יש לי את סלינוש!
ט"ו בשבט הגיע, חג לאילנות!
אני הולכת לרכב מחר!
יש לי את כולכם ואני אוהבת אותכם!
יש לי את טולוז וסנואי! (וסנואי יותר יפה מאוסקר!) ואני במצב רוח יחסית טוב עכשיו!

Dool

New member
../images/Emo9.gif

היום הכרתי בבעיה שלי!!!!!!!! ואני יתאמץ!!! בעזרת כל האנשים פה שעוזרים לי ותומכים בי! תודה!! חיבוק גדול גדול לכולכם !!!
אני מאושררררררר

../images/Emo12.gif

דברים טובים? אממממ...
לאחר שילדה אבל´ה אמרה לי משהו לא יפה לא אמרתי לה כלום (
בעצמי).
עזרתי אומץ ואמרתי למורה שלי שאני לא רוצה לדבר איתה... כי אני ממש שונאת אותה.
קיבלתי 90 בתעודה בכנולוגיה...
קיבלתי 75 במדעים....
לא נורא! אני שמחה שאני השטדלתי (או שלא). וזהו! אני שמחה שכולכם שמחים ואני מתה על כולכם ומצטערת שאני לא מגיבה...!

../images/Emo24.gifאיזה כייף לך שיש לך כל כך הר

הרבה אנשימים
רק שלא הבנתי מי אלו טולוז סנואי ואוסקר אבל אני מנחשת חיות או משו ... חחח

מתחילה מנהג חדש

כל שבוע, מישהו מאיתנו פותח שרשור נקודות חיוביות, וכל אחד משרשר לפחות דבר חיובי אחד. מה דעתכם?

dark angel17

New member
../images/Emo66.gifאפשר גם?

שמחה שמישהו העלה את הרעיון הזה, יותר נכון מישהי מקסימה ביום שני נפגשתי עם המלאך שלי שלא ראיתי אותו חודשיים, הוא גרם לי להרגיש יותר טוב עם עצמי הידיד הכי טוב שלי בא אליי (במדים
) קיבלתי חיבוקים מהאנשים שאני אוהבת ההורים שלי סוף כל סוף הפסיקו לריב הכרתי בחור מאוד מאוד נחמד, שגרם לי לחייך היה לי את האומץ להתקשר לחברה שלי (בעזרת המלאך שלי כמובן) אני חושבת שהיו עוד כמה קטעים אבל אני סנילית

סלינוש

New member
טוף גם אני ../images/Emo13.gif

* אני הולכת לעשות היום צעד גדול שקשור לקבוצת האו איי * יש לי את יולי (אני המלאך שלה) * יש לי את אוסקר ( והוא הכי בעולם!!! ) * יש לי לשמוע את סלין דיון * קיבלתי חפיסת סיגריות (הידד!) * יש לי אתכם ועוד המווון אנשים יקרים * התחלתי ללמוד היום פסיכולוגיה (גם יולי איתי בקבוצה
) * השיער שלי הסתדר יפה היום * התחיל סימסטר חדש היום בבית הספר * אנשים כתבו בשרשור הזה דברים ממש נחמדים.

דברים טובים...

ובכן הייתי בכנס/מפגש של קדר היה מדהים פגשתי שם את שלי שהיא בחורה מדהימה באמת מדהימה אמרו לי שאני לוחם טוב ואפילו התקבלתי להיות סייר. קראתי את מה ששלי כתבה לי והייתי אפילו יותר מוחמא וכמובן שיש לי ותמיד יהיו את כל החברים המדהימים שלי מכאן ומפורומים אחרים: סנדרה, שלי, תום, סלינוש, שלכת, נוקטרון ובטח יש עוד ששכחתי

למעלה