שירשור נקודות

הנקודות שלי-

* יש לי 75 בתעודה במתמטיקה {לא משהו אבל יותר טוב ממה שחשבתי} ומשאירים אותי בהקבצה א´. * נפטרתי מהשיחות המשמימות עם היועצת. * יש לי 100 בתנ"ך. * החתולה שאני מנסה לאמץ {חתולת רחוב} כבר לא פוחדת ממני כ"כ. * לא אכלתי שוקולד כבר שעה ואני מרגישה טוב עם עצמי. וזהו היה לי שבוע טוב, מקווה שגם לכם.
שלכת

../images/Emo45.gif אחלה רעיון, באמת צריך להיות

מנהג
ניתקתי קשר עם מי שרק הכאיבה לי כל הזמן.
היה לי אומץ לענות למישהי שעצבנה אותי באחד הפורומים ולהגיד מה בדיוק אני חושבת עליה.
ישבתי אתמול כשהחתול שלי על הברכיים שלי. זה הדבר הכי כייפי בעולם, בייחוד כשהוא רגוע.
יש תקווה שסוף סוף אני אתחיל לעשות משהו עם עצמי.
ההורים שלי נוסעים מחר לשבוע לים המלח. בטח יש עוד כמה.... מסתבר שהחיים לא כאלו נוראיים.... תודה על שרשור מקסים!

ציור יפה...

אני מציירת עכשיו ציור יפה של נוף... זה נחמד שאני עושה משהו עם עצמי משהו שאני באמת טובה בו...

נוקטורן

New member
יש לי רק אחד...

אבל הוא בכל זאת ממלא אותי כרגע: -סיפרתי משהו חשוב לאנשים חשובים לי, והם קיבלו את זה, ובינתיים נשארים איתי!

Envenom

New member
נקודות...

הנה נקודה . והנה עוד אחת . לא, סתם... (הנה שלוש) צוחק בערך טוב! אז ככה- ראיתי את הסרט של אמינם שליט"א יתקדש שמו
עיתון בי"ס עוד מעט יוצא ואני עורך אותו אז אני מפסיד טונה שיעורים היועצת הפסיקה לנג´ס לי ההורים שלי הפסיקו לנג´ס לי הדודה שאני הכי אוהב באה לביקור מארה"ב מחר!!! (נוחתת בשבע בבוקר! עכשיו היא במטוס! וויפי!) וזהו. אני לא אציף. היה לי שבוע די טוב בסה"כ

פששש יפה! גם אני הלכתי!

תראו מה זה בת 12 נכנסת לסרט של 14 ומעלה!...! חח סרט מדהים! אמינם שולט!!!! שיחיה לנצח אמן!

הנקודות שלי הן../images/Emo9.gif

אתם הייתם עבורי נקודת אור בחיים שהרגשתי שלאף אחד לא איכפת ממני והייתם שם בשבילי:))אני כל כך מאושרת
והיוםם!! הלשמתי עם הידיד הכי טוב שלי תומר! המלאך שלי חזר אלייי:)))|
זה לא ממש נקודה טובה אמא שלי מחר טסה לח´´ול וזה דיי קצת טוב כדי שתירגע כי היא עצבנית עליי וקצת אנחנו כועסות אז בטח שהיא תחזור אני מקווה שהכל יסתדר
זה משהו עצוב אח שלי חזר לצבא ולא יוצא לי כמעט לדבר איתו כשהוא חוזר לסופי שבוע פעם בחודש ועצוב לי מזה כי הוא חזור ישר ויוצא עם חברים שלו ואני עם חברים שלי וזה דיי מבאס פעם היינו קרובים ובטלפון אנחנו מדברים אבל כשאנחנו ניפגשים אין זמן:(פעם הבאה שהוא יחזור אני יציע לאח שלי ללכת ששנדבר בבית קפה כלשהו כי התגעגעתי לשיחות שלי איתו אני ממש אוהבת את אח שלייי
אני וחברת ילדות שלי חזרנו לדבר לפני כמה ימים אחרי שלא יצא לנו לדבר איזה חודש שלם והיא עוד מישיה שקרובה אליי העיקר שחזרנו לדבר:)
ידיד שלי נותן לי להרגיש כאילו אני הכי יפה בעולם כשאני איתו
אני אוהבת אותו יווווווו אז זהו מצטערת על המגילה
אני פשוט ממש במצב רוח טוף היום וגם חזרתי להיות מאושרת אז בא לי לתת לכולכם

../images/Emo24.gifמתוקה...

אני מאוד מקווה בשבילך שתזכי לבלות המון זמן עם אח שלך
ואני שמחה שאת שמחה מאושרת
ואנחנו תמיד נהיה פה בשבילך

גם אנחנו ../images/Emo23.gif אותכם סהר../images/Emo24.gif

ומצטערת שאני מדברת בשם כולם אבל אני בטוחה שכולכם חושבים כמוני

../images/Emo41.gif../images/Emo39.gif../images/Emo9.gifלכולם../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo39.gif../images/Emo41.gif

אתם לא מתארים לעצמכם איזה כיף היה לי להיכנס לפורום ולקרוא את כל ההודעות שלכם
אני כל כך שמחתי לקרוא את ההודעות שלכם ...
אתם רואים שיכול להיות יותר טוב
(בטון של "נאק
אמרתי לכם
) לדעתי בהחלט צריך לעשות את השירשור הזה לפחות פעם או אפילו פעמיים בשבוע ואולי ככה זה יעזור לכולנו לראות שיש גם דברים טובים בחיים ואולי ככה נהיה עצובים פחות
מקווה שתזכו רק לאושר
בהמון
ו-
אני

Pixy led

New member
אממ...

ציונים - צרפתית: 100, היסטוריה: 94, לשון: 85, מתמטיקה: 84, כימיה: 97...
קיבלתי חיבוק מאד מנחם ואכפתי מידיד.
לאחותי הגדולה יש יום-הולדת.
אני קוראת ספר מעניין.
היועצת הבטיחה לי יום חופש אחד באישור ביה"ס.
אני אוהבת את התיכון (הרבה יותר מאת החטיבה...).
שמעתי שירים נעימים.

למעלה