שירשור מפגש

love mcr

New member
סיכום שלי?!?!?

אוקי באתי.. חחח את זה אני יודעת אמ..חשבתי על דברים אחרים:O וניסיתי לעמוד בקצב שלכם חח היה כייףף צריך עוד מפגש! עוד מעט אני יעלה תתמונות שלי ...קודם אני צריכה להקטין אותם .. ואני מעלה כל תמונה...לא שואלת אותכם <.< היה כייף לפגוש עוד פעם את כולם למזלכם לאף אחד אין תמונה שלי.. מיחוץ כמה תמונות שלי מצלמת אנשים..ובכל זאת לא רואים תפנים שלי שם:p **לא שהגוף שלי משהו שצריך לראות=\** טוב לא משנה.. מתי מפגש הבא? D:

קרניjack

New member
תמזערי עוד יותר

אני לא ממזערת, אני פשוט עושה שמירה בשם בצייר וזה מקטין לי את המשקל התמונה אוטומטית בלי להקטין את הגודל שלה.

קרניjack

New member
סוף אוגוסט

וחבל שהיית כל כך שקטה ולא הצטלמת, כי אנחנו צריכים פרצופים יפים

NoA 101

New member
אני עצובה שלא יכולתי לבוא../images/Emo10.gif ~כנסו~

תגידו, בסוף אמרתם להם שיבואו לישראל? :p

AurelieG

New member
אממ לא כזה סיכוםמעניין אבל נו טוב..

חזרתי מהבצפר בהליכה כ"כ מהירה שעשיתי הליכה של רבע שעה ב5 דקות!!! ואז התקלחתי מהר. התארגנתי והספקתי לאוטובוס לת. המרכזית . אם הייתי מפספסתאותו הייתי מחכה עוד 45 דקות!#@! ואז ת"א . ואז עזריאלי. בלה בלה בלה.. היה לי ממש כיף.. רוב הסיכויים שאני לא מקשרת בין הכינויים לאנשים אבל לא נורא. נלמד עם הזמן חחח וסתם כי זה עדיין מצחיק אותי : "בשר מירוחם" חחחחחח

AurelieG

New member
כע. לצערי אני לומדת היסטוריה כי לא

ניגשתי השנה..טעות אבל בקטנה.. זה אחלה תעסוקה
חחח

קרניjack

New member
../images/Emo221.gifסיכומפגש קצר../images/Emo221.gif

אני וינה
ירדנו מהרכבת ופגשנו את אורנה ויעל מול טוואר. החלפנו מתנות- אורנה
קנתה לי קקטוסים וספר למתגייסת... חיכנו וחיכינו עד שהתחילו להיע אנשים, וכשהיינו קבוצה לא קטנה של אנשים בא השומר וסילק אותנו. עלינו לגג ושם התחלנו את הסצנה הראשונה... אחרי זה באה מאיה המטורללת
והתחילה לעשות מלא רעש... בכל אופן, כמה קטעים מצחיקים שהיו.
בשירותים עם ישיי שבקושי נכנס לטוטו, וכל האנשים שנכנסו/יצאו בין לבין והמנקה שלא הבינה מי מצלם משהוא בשירותים
עם הפועל הערבי שאני לא זוכרת מי נופפה לו (אורלי?), והוא התחיל לנופף לנו ולרקוד במעלית הבנייה הזאת
יעל אמרה שהיא הולכת ל2 דקות, אני שמעתי שהיא הולכת לשתות, ואני מוצאת אותה שותה מהפה של החבר שלה
כשישבנו לפני צילום יחידים היה כל כך מצחיק! אני אורנה ואולי התחרפנו והשיחה הידרדה למחוזות של איך הרגנו ג'וקים/לטאות בצורה המבחילה ביותר, ועל הקאות
"החלקתי על קיא..."
"יצאו לי חתיכות מהאף..." דברים בסיגנון, עד שמישהוא אמר לנו איכסה שמנו לב. היו קטעים עם ה"בשר מירוחם" ואני לא זוכרת כבר על מה צחקנו שם אבל צחקנו הרבה
ינה תיעדה חלק... היא הייתה השפוייה היחידה באיזור. ינה מזל שאת כאן
.
בקטע של הREVENGE הכנסתי למאיה אצבע לעין, סורי האן
גם אורנה, תודה שסבלת את כל הסטירות
הצילומים היו כל כך מעייפים. רצנו מגג-קומה1-קומה 2-טוואר. היה הכי כיף בטוואר, כי אף אחד לא הפריע לנו שם והיה שפע של מקום.
יעל, היית גדולה
עמדת בשיגעונות של כולם ובהתרוצציות, וצילמת כמובן
היה כיף לפגושאותך.
סנדרה, היית כל כך חמודה
.
היה כיף לפגוש את כולם, ומקווה בפעם הבאה לפגוש גם את החברה מהצפון. מפגש הבא יהיה כמה שיותר רחוק, כנראה השבוע האחרון של אוגוסט עד ללימודים, מקווה לראות אתכם שם, צוחקים והרבה.

למעלה