שירשור מפגש

הסיכום שלי על המפגש

במפגש גילתי כמה דברים: 1.אתם האנשים הכי מגניבים שפגשתי 2.אני זונת מצלמות 3.חיפה זה באמת חור 4.אתם אנשים ממש מגניבים וחמודייים!!!!!! 5.זה היה היום הכי טוב שיש... אז ככה: הרכבת המזורגגת איחרה... ואני רצה לי לטוור רקורדס... ורואה חבורה של פריקים...לא מזה אף אחד אבל עדיין.. ניחגשתי לילדה הכי םריקית שם ושאלתי [אני עם המבטא הרוסי שלי]- "אתם מפורום מיי כמיקל רומאנס?" "הא?! לא.." ענתה לי הבחורה ואז למזלי הע-נ-ק אלמוג ניגשת אליי "פורום MCR!" וייאיי התלהבתי והתרגשתי... היא סיפרה לי שסילקו אותם מהכניסה לטוור.. אז חיפשנו אותם.. ובסוףהגענו בדיוק בזמן לצילום IF YOU EVER FELT ALONE ישר זיהו אותי ע"פ האולסטאר... ואני סטומה.. לא קלטתי שאנחנו מצלמים... אני לא קולטתלמה לוסי יושבת לה לבדה בצד וקרן אומרת "אנחנו יושבות ביחד צוחקות והיא לבד בצד עצובה" אז הסתובבתי ללוסי "למה את עצובה? את צריכה חיבוק?" אז סוף סוף נפל לי האסימון... XP אחרי זה ישר התנדבתי להיאבד בקניון בשביל הצילום.. וכמובן בדרך הכרתי את כולם ובאו עוד אנשים אחרי זה עוד צילמנו.. ואני השתתפתי בקטע שגוזרים לי את השיער... אממ..כמעת איבדנו בדלטא את החצאית שלי...חחח וצחקנו שם על חוטיני עם נוצות תלויות... והתלהבנו שם מחולצה עם גולגולת..חחח [כמה לא צפוי] כשהתפזרנו לאכול אני מורן אחותה והחברות שלה ויעל [עם מסטיק] בבורגר קינג.. וחזרנו.. צילמנו יחידם...[אני גימגמתי כמו משוגעת...] והתחרפנו...[אנילא יודעת מה קרן ואורנה אכלו. אבל בסדר..-_- נזכרתי שיש לי פלאפון מצלמה וצילמתי רק 2 תמונות... יש משהו שלא הספקתי לספר לכם!!! לא הספקתי לספר לכם עלהחלום שלי עליכם [לפני המפגש] אז ככה: אני התגנבתי לבית של קרן דרך החלון וראיתי חולצה של MCR על הספה ורציתי לגנוב לה אותה... אז היא נכנסת לחדר ואומרת "אוי טוב שאת פה! אני חייבת לתת לך כמה דברים!" ואז היא נותנת לי דבק שעליו יש תמונה של הלהקה ואני חושבת לעצמי..'מגניב'.. ואז היא אומרת "אהה נכון.. גם את החולצה!" והיא הביאה לי אתהחולצה ואמרה "תלבשי אותה עכשיו ובואי!" ומשם מה.. הכל נראה לי חשוד מדי.. אז אני לא הולכת אחריה ומנסה לצאת מהחלון... ואז אני מגלה שזה החלון בסלון שלי....[קומה 2 אבל עדיין...] לא יכלתי לקפוץ...אז חזרתי בתקווה שאתגנב מהדלת... ואז קרן נכנסה שוב לחדר ואמרתי "אמ.. אני צריכה ללכת.. אז אני רק אקח את החולצה והדבק..." והיא ענתה "רגע יש לי עוד דברים להביא לך!" אז אני כזה "אוקיי" אז הלכתי אחריה והיא הביאה לי את הצילומים שעשינו וצפיתי בזה ואלה היו צילומים אחרים לגמרי.. צילומים שאנחנו [כל חבריהפורום] נפגשים על MCR ומבלים איתם.. הם ניגנו קצת והצתלמנו איתם בבגדים כאלה מגניבים בסיגנון שלהם *_* ואחרי צילום אחד הצפוצצנו מצחוק... והקלטנו גרסה+קליפ מאוד מוזרה לשיר THIS IS THE BEST DAY EVER...זה היה כזה פופ קצת
בכח מקרה היה ממש כיף איתם..[ואיתכם] וזה היה חלום ממש מדהים *-* ואני חושבת שזה היה חלום ניבואי שהמפגש יהיה היום הכי טוב שיש [וזה באמת היה ^^] אני אוהבת אתכם!

אהה שכחתי לספר עוד משהו...

בגג כשצילמנו את היחדים... אני לא הצלחתי לזכור את שורת המחץ בנאום שלי..אז ניסיתי להתאמן על הנאום והקראתי אותו לנועה ואחרי זה הייתי לחוצה אז ניגשתי לדבר עם אלמוג [בינתיים נועה דיברה עם בחור בעל גיטרה (שלא ניגן לנו משום מה..)] והיה נחמד לדבר עם אלמוג על האונס שלנו על ג'רי חחח ^_^

Rose131

New member
אהה זאת את!../images/Emo29.gif

שהיית צריכה לקרוע באמצע את הדף אבל בסוף קימטת?

EveDark

New member
איזה חמודה D=

איך זכרת שאני עם מסטיק? :p ולא ידעתי שהתבלבלת בסצנה עם לוסי..XD והחלום מגניב אבל מוזר :pP הלוואי שהינו פוגשים את MCR :p

כנראה אני טועה או משהו...

אותך אני מגדירה כיעל עם הנוצה.. אבל יש עוד יעל.. שהסמיילי שלה עם מסטיק...^^' אכן זה חלום מגניב ואמן שנפגוש אותם...

קרניjack

New member
חחח

תמיד עם אורנה הברגים משתחררים
וגם לאורלי היו סיפורים חבל"ז.... חלום מעניין, מוזמנת לחזור אליי הבייתה

MogiGucci

New member
סנדרהה כפרעלייך../images/Emo23.gif

חחחח אני כמו איזה הבלה מגיעה לכניסה של טאוור רקורדס, לא ראיתי אפחד מוכר רק חבורה של כמה ילדים אז ניגשתי אליהם לשאול אם הם מפורום MCR כזה עשו לי פרצוף של ~ מה?! פחח נראה לך אנחנו מאגניבים מידי והם... נו איך לומר.. חבורת פריקים..~ אז שאלתי אותם אם הם ראו חבורה של די הרבה אנשים שהיו שם.. אז הם אמרו כעע.. פריקים כאלה הם היו פה והעיפו אותם... ואני כולי בלחץ הווווו שיטטטטט מה אני עושה עכשיו... אני לבד גאדדדדד *לחץ+ רחמים עצמיים* החלטתי לחפש אתכם בגג אז נכנסתי למעלית לחצתי על קומה 3 וחיכיתי.. פתאום הסתובבתי וקלטתי את סנדרה בקומה מתחתיי (זיהיתי אותה מהשירשור תמונות) ואני כזה יאססססס שיו איזה מזליסטית אני.. מהר לחצתי על קומה 2 ורצתי אליה.. ~את-פורום-MCR-יאסס-נלחצתי-גאדד-איזה מזל-בואי הולכים לחפש אותם~ ומשם הכל הסטוריה.... חח((((:)::: אנשים רק שתדעו; אתם הכי הכי הכי הכי הכי שיש באמת אין כמוכם אתם כל כך חמודיםםםםםםם אהבת אותכם המוןןןןן

Diablo Girl

New member
וואוואווו נראה שמזה נהנתםם!!!

והתמונות מדהימות ראיתי אחת אחת :p שכחתי מזה לגמרי... *אופס* בכל מקרה אתם יפים אחד אחד...

למעלה