שירשור הרגעים הגדול - האח הגדול 2

אני גם בטוחה שהיה פיק באחוזי צפייה

זה היה הכי דרמטי שאפשר :ה"הדחה", תגובות הדיירים, החזרה שלו .. אין מה שמגיע לקרסוליים של הגודש המרתק והתהפוכתי שהיה שם.

5751947

New member
אלירז החכם והגדול מכולם..

את הקטע שסער דוחף לאיילה מגבון ולאחר מכן מעשנים ביחד. את הקטע שארז מצלם אתסער והוא חושב שהוא דוגמן. את הקטע שלירז חזר מההדחה שלא היתה אך באמת כולם שיחקו אותה עצובים מלבד אלין שבאמת אוהבת אותו. את הקטע שאלין אומרת לאלירז בזמן שנתנו לו את התחפושת של הדינוזאור שהיא רוצה שהוא יהיה שמח. את הקטע שגואל אומר לאלירז אך אתה מעז לדבר כך על פותנה בזמן שהיא בישלה עבורך במשך שלושה חודשים אותי זה מצחיק מאחר ואלירז גם עשה את רוב העבודה ומי שבעיקר אכל זה סער ואיילה וגואל. את הרגע של ליל אמש סער ניכנס לאח הגדול יוצא ומנק את פותנה וגואל מענין למה? שבוע הבא כולם על הגריל לא? שפותנה מחממת את אלין על איילה ולאחר מכן מדיחה את ארז. את הנפילה של אלין אל תוך השיחים במשימת הקורקינט. את הרגע בו סער מכניס שנאה לאלירז על איילה שהיא משחקת וצריך להדיח אותה וגם את השיחה שלו אם שרה.

הרגעים שהכי היו דרמתיים בעיני זה כאשר הופיע

המסך הנפלא 'השידור הופסק זמנית' ברגעים הכי מעניינים בעונה

dianelev

New member
מה שאני אוהבת אצל אלירז זה

שהוא תמיד אומר בפנים את מה שהוא חושב. אין מצב שהוא יגיד משהו מאחורי הגב שהוא לא יגיד בפנים. לפעמים זה לא קורה באותו רגע, אבל תמיד זה קורה בסוף. כל הכבוד לו. אף מתמודד לא ילך הביתה ויופתע לראות משהו שאלירז אמר עליו. גבר לעניין

רזלה2

New member
רגע מכונן: כשהאח הגדול נתן לאלירז טיפ, שמחכים

לו מחוץ לחדר האח עם כריות. התגובה של אלירז בשלוף הייתה :" מימין או משמאל? " ואז תפס כרית מחדר האח ויצא החוצה. אם הייתי צריכה לתאר את אלירז במשפט אז הייתי מביאה את האפיזודה הזו

זה באמת היה קצר קולע ומתוק ביותר

מישהו אחר נראה לי היה מסתפק בטיפ שאלין מחכה בחוץ,אלירז ישר פלט שאלה באיזה צד ,אסף זריז את הכריות מחדר האח הגדול-והיידה כיפי כזה ..

ReUt14

New member
הרגע שבו אלין ותומר עמדו משני צידי הגדר שעוד

הייתה את החלוקה של העניים והעשירים והם שרו וירד גשם והיה בינהם חיבור מדהים והיה ממש כיף לראות אותם ביחד

laVita

New member
כשאלירז צפה בחתונת אחיו.

כשאלירז אמר לסער תתקדדדדדדדדדדדדדדדםםםםםםםם

רקלוש

New member
כשסער עשה הפרד ומשול לאילה לאחר שהחרים והסית

את כל דירי הבית נגדה...מכאן התחיל הטוויסט....

ReUt14

New member
../images/Emo232.gifהסמי נשיקה בין אלין ואלירז בסילבסטר

למעלה