שירשור הרגעים הגדול - האח הגדול 2

omer719

New member
../images/Emo41.gifשירשור הרגעים הגדול - האח הגדול 2../images/Emo47.gif../images/Emo41.gif

95 ימים בבית האח הגדול... מה לא עברנו? מריבות? היו, והרבה. בכי? היה גם היה. קטעים קורעים מצחוק? היו בלי סוף. 95 ימים שאנחנו יושבים מול ערוץ 20, עברנו מלא הדחות, בחרנו פייבוריטים, והגיע הזמן שלנו לבחור את הרגעים הכי גדולים של העונה הזאת עד עכשיו! את הרגעים הכי מרגשים, הכי עצובים, הכי מצחיקים, אלו שהכי נזכור מהעונה הזאת, משפטים מצחיקים או חכמים שאהבתם. אם תשתפו פעולה, תפתחו דיון ותגיבו אנחנו בהנהלה נבחר את הרגעים הכי מדוברים שתפרסו פה ונעשה סקר של הפורום ונבחר את הרגע הכי גדול עד כה ונפרסם את התוצאות כאן בפורום. אבל בינתיים זה הזמן לטיפה נוסטלגיה, כל אחד והדיעות שלו, אז תשרשרו רעיונות לרגעים, תנו הסבר קצר ולמה דעתכם זה רגע גדול לפי דעתכם. אז מקווה שיהיה דיון נחמד, וכמובן - נא להתנהג בהתאם! סתם הודעות הערצה / שנאה לאנשים יימחקו. אז שתפו פעולה

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifטוב כמה רגעים שעולים לי ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

הריב של אלירז עם מעיין שזה הקש ששבר את גב הגמל וגרם להדחתה של מעיין
הריב של אלירז עם סער שזה אחד הרגעים המכריעים בבית וגרם לפיצול הגדול
אלין אלירז והילה שוברים בטעות את האקווריום בלילה , בהחלט אחד המצחיקים
אלין הילה ואלירז בקרב האוכל והקשירות המפורסם
אלירז משלים עם סער
אלין מתעוררת באמבטיה, בהחלט אחד הרגעים הזכורים והמצחיקים שאף הראו בערוץ 2 יותר מפעם אחת.
אלין חושבת ש-400 אנשים שמצביעים לה זה ממש המון מצביעים בחדר האח ( כי לא כול הבסיס אוהב אותה לטענתה אז לא כולם יצביעו לה משם
)
מעיין שופכת מיים על אלין בתחילת העונה
החתונה של אח של אלירז
תומר מנסה לסבן את אלין ואלין מעמידה אותו במקום שוב ושוב ועושה לו בית ספר

suneli

New member
כמה שלי

ההתרפסות של אילה לסער ולאלין בריב הראשון. הצרחות של סער על גואל שאחריהן גואל היה במיטה שבועיים הכניסה של החדשים הצרחות של חודדה

רקלוש

New member
את תשכחו את מקרה המגנום ששכאן התגלה אופיה

האמיתי של אילה. וגם השתלטנות של פוטנה.

סיגלל3

New member
../images/Emo182.gifכשארז פגש את מיכל היה מרגש כשבכו , אני

בכיתי יחד איתם

N o a m V

New member
קטעים מעולים, ואני רוצה להוסיף עוד אחד

שעולה לי כרגע זה כשאלירז מסר את השמות שלו באח הגדול, ואחר כך הסביר לאח את המחנות שנוצרו : המקובלים והחנונים . הוא הסביר את זה בצורה כל כך יפה ואמיתית.....קטע יפה .

SG12

New member
מוסיפה:

השיר יסמין לאלין.. שאלין אומרת לאלירז שהוא בן בגלל זה היא לא יכולה לחבק אותו+השיחה שלה ושלו במטבח. השיחה של אלירז-פותנה-גואל-אלין בחדר שינה ויש עוד מלאאא..

שוגי38

New member
גמר על רמה= מהמר עצבני, טיפשה, נחש ושתלטנית

ממש על רמה פשששששששששש זה בסדר, ברור לגמרי...

זה וודאי יותר על רמה מאשר ה"זוג"

של הסמרטוט רצפה המלוכלך עם העובדת ניקיון, שאף פעם לא מנקה עם הסמרטוט כי אין לה כח, וכך הסמרטוט נשאר מלוכלך..... ואלים !

שוגי38

New member
אוי כמה אתה מסכן. לסגוד לבן אדם עד כדי כך

שאפילו הניק שלך בשם שלו... והתמונה שאמורה להיות שלך היא של אלירז. תצא מזה, כולה תכנית

הסגידה היא דווקא אצלך ואצל חבריך

להעריך ולהעריץ שני אפסים עדיף כבר 1 עם 6 אפסים אחרי לאלירז

שוגי38

New member
ממש לא סוגדת. מבחינתי כולם יכולים לזכות

פרט לפארוק המהמר (אני מתעבת מהמרים) פה בפורום אני מביעה את דעתי וכמובן שתומכת באלו שעדיפים עלי אבל מפה ועד לסגידה או עוורון אובססיבי ופנאטיות המרחק הוא רב.!!!!!!! כולה תכנית ריאליטי

תתפלאי... דווקא אני לא סוגד לו!

וכבר כתבתי את זה כמה פעמים. אני פשוט מאוד אוהב אותו כבן אדם ולא כאיזה כוכב אלילי. וזה לא קשור לזה שזה תכנית, כי התכנית באמת פחות מעניינת אותי, מה שמעניין אותי זה הבן אדם המיוחד והנפלא הזה שנמצא שם! וגם בלא התכנית הייתי אוהב אותו באותה מידה אם הייתי פוגש אותו בחיים, אפילו אם לא היה עליו אבק כוכבים... (ואולי אפילו יותר!) ובקשר לניק ולתמונה, אל תדאגי..... יש לי עוד כמה ניקים, אבל זה ניק מיוחד לצורכי הכתיבה בענייני האח הגדול, יום טוב.

למעלה