שירשור הפרק השבועי

Photo Fairy

New member
גלגל ההצלה מחר! שניים יעלו מתוך 6

אפשר לבחור בין אלמוג, אליאור, נטלי, מעין, אלירן והסינית. כתבה, קליפ, ראיונות, תמונות וסקר ב-ynet!

שירוש66

New member
זה לא גלגל הצלה

היום עולים עוד 10 זה לא גלגל ההצלה היום!! בתכנית שעברה הם אפילו אמרו שבשבוע הבא יעלו עוד 10!!!

פיפוש5

New member
לא ראיתי פרק אחד ומאז אני לא מבינה

כלום... לא ראיתי בשבת שעברה נולד לרקוד. נכנסתי לאתר של נולד לרקוד מה הפסדתי וראיתי שעלו 10 וזה די מוזר כי לא הראו את הקטעים עם הסינית ולא עם אור (שאם הוא לא עלה אין טעם לתוכנית). מישו מוכן להסביר לי? מה יש מחר? איך עוד עשירייה? או שמחר זה הגלגל הצלה? ותודה על הקישור=]

שירוש66

New member
סדר בבלאגן

אוקי זה הולך ככה שבוע שעבר העלו 10 רקדנים ומחר יעלו עוד עשרה רקדנים ככה שיוצא שבסך הכל עולים 20! האתר של נולד לרקוד בקשת לא שווה בכלל!! הם שמו איזה 6 קטעים מכל התוכניות וזהו.. את הסינית הראו שבוע שעבר והיא לא עלתה. ואור יראו מחר ויגידו אם הוא עלה או לא.. לפי דעתי הוא יעלה!! הוא ה-ר-ק-ד-ן-!

../images/Emo110.gif

מחר כמו ששירוש66 אמרה יש עוד 20 [הם יהיו בזוגות..] שמתוכם יעלו 10. ומחר יש לדעתי גם את הגלגל הצלה.. אבל רק את הגלגל הצלה של כמה מהמתמודדים שירדו בשבוע שעבר.. ונראלי ששבוע הבא יהיה עוד כמה שירדו מהתוכנית מחר
אני יודעת שזה קשה להבין מה שכתבתי

שניה.. נראלי שטעיתי../images/Emo110.gif

לא 10 עולים בעצם.. כי אם יהיה מהגלגל הצלה 4 [כולל שבוע הבא] אז זה אומר שעברו שם 16. אז לא 10..
התבלבלתי

Photo Fairy

New member
אני בוחר באליאור

לדעתי הוא רקד לא רע בכלל. הרבה יותר טוב מחיזקי ומאלמוג, לפחות. מהנשים - נטלי הייתה ממש בסדר והסינית הייתה מעולה. כולם היו יותר טובים מלירן, זה בטוח.

דעתי בנושא

אצל הבנים אני רק זוכר את אלמוג ואת אלירן. לדעתי שניהם לא ממש מתאימים. אלמוג בסך הכל בסדר, אבל התנועות שלו קצת חובבניות ורפויות. אולי בגלל שהוא מאוד מאוד רזה זה נראה ככה. אני חושב שבעצם אולי הוא יוכל להשתפר אם הוא יזכה בגלגל הצלה. בקשר לאלירן אני לא חושב שיש מה להוסיף.. לאכול כל היום במקדונלדס ואחר כך לטעון שאתה רקדן זה חוסר מצפון. שיהיה רקדן בכיף, רק שידע מתי צריך לקחת את עצמך בידיים ומתי לא. אצל הבנות אני חושב שנטלי לא הייתה משהו, במיוחד לאור העובדה שהיא מורה. הריקוד שלה היה נראה די מוזר. :| מעיין: אני לא ממש זוכר, אבל אני חושב שהיא הייתה בסדר Oם קצת שחצנית בכל אופן.. הסינית לדעתי הייתה הכי טובה שם. לדעתי לא היו צריכים לא להעביר אותה. נכון שהיא גימיק לא משהו בכלל, אבל בסך הכל היא הייתה הכי טובה שם מבחינת טכניקה. כל מה שנאמר - דעתי בלבד

amitush26

New member
../images/Emo41.gifשירשור הפרק השבועי../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

כל מה שקשור לתכנית הרביעית [שתהיה היום ב21:00]= לכאן
צפייה נעימה

AVIV80

New member
הריקוד האחרון היה לא משהו

לדעתי רוני קיבלה חנינה היא לא הייתה ממש טובה

maholnikit

New member
מה??? בדיוק באתי להגיד....

כמה רוני הייתה מדהימה!!! היא בין הטובות. הטכניקה שלה מעולה והיא פשוט מכשפת..

למעלה