שירשור אימוץ ומסירה

ליצולה

New member
גורי ארנבונים למסירה

גורים מדהימים, מעורבים באנגורה, ההורים בגודל בינוני. בני שבעה שבועות (לכן ימסרו רק מעוד שבוע). בצבעים אפור ולבן (השחור נשאר בפינת חי). מטופחים ורגילים לידיים (גם לידיים של ילדים קטנים...) נמצאים באזור ירושלים. מצרפת תמונות של הקטנטנים...

פיסטוק מחפש ../images/Emo82.gif

פיסטוק הוא ארנבון בן חודשיים, יגיע לגודל ננסי, נחמד ידידותי ושובב, ומחפש בית שיוהאב אותו וידאג לו....והוא מבטיח בתמורה להחזיר אהבה
יימסר בסוף החודש......מי שמעוניין מוזמן לשלוח מסר

ליצולה

New member
תגדירי מרכז...

אני מגיעה לרחובות- אז אם רחובות וסביבתה זה מספיק מרכז בשבילך
כל הגורים (מדובר באותו השגר)- אמא לבקנית מדהימה, אבא מעורב באנגורה. הגורים יצאו עם פרווה רכה. עיניים אדומות.

Sweet Fantasy

New member
כל הגורים עם עיניים אדומות???

רק הלבנים לא? רגע דמיינתי שראיתי לבן עם אפור? כי נדלקתי עליו
וכששאלתי איזה מין, התכוונתי זכר\נקבה, במידה וכבר בדקתם. ואני מיבנה, לא יכול להיות יותר קרוב מזה.

ליצולה

New member
כולם עם עיניים אדומות

גם הלבנים. האפור לבן נמסר. הם עוד קטנים מידי לבדוק זכר/נקבה.

Tweety66

New member
גורי ארנבונים למסירה

גם אצלנו... מדובר בגורים לשני ארנבונים לבנים יפהפיים אימא אנגורה ואבא ראש-אריה. יש אצלנו 4 גורים - אני אתן תאור מפורט: - נקבה לבנה עם אוזניים וזנב בצבע אפור ועיניים כחולות, עדינה מאוד, שקטה ומתוקה.
- זכר לבן עם אוזניים וזנב בצבע אפור ועיניים חומות, שובב אמיתי ואוהב לקפץ
- זכר לבן לגמרי עם עיניים כחולות, חמוד ואוהב ללקק [את האימא, את שאר הגורים וגם אותנו
] - זכר לבן עם כתם אפור פיצפון מאחורי האוזן ועיניים כחולות, שמנמן ופרוותי. סבלני באופי ומזכיר קצת את אימא שלו
בתמונה המצורפת זאת הנקבה. אנחנו גרים בבאר שבע ואני מגיעה כל יום למרכז [תל אביב]. מי שמעוניין שיצור איתי קשר במסרים...

Tweety66

New member
כן ../images/Emo13.gif

החלטתי שאני לא כל כך רוצה לתת אותם לקרובים/מכרים/שכנים/חברים שכבר ביקשו כי לרוב מדובר באנשים עסוקים שרוצים לקחת בשביל ילדים ממש קטנים וכולנו יודעים איך סיפור כזה נגמר. [וזה לא לטובת הארנבון]. אז החלטתי לחפש (ובתקווה גם למצוא) בעלים טובים ורציניים לקטנטנים שיקבלו טיפול טוב והרבה אהבה כי מגיע להם. מקווה שימצאו כאלו כאן
ותודה רבה על המחמאות, הם באמת ממש יפים ומתוקים. כואב לי להיפרד מהם ולהפריד את המשפחה המאושרת, אבל נראה לי ששוגי צריכה את השלווה (וגם את הכלוב המרווח) שלה בחזרה!!

למעלה