שירי השבוע!

sapirush1

New member
../images/Emo41.gifשירי השבוע!

חוחי זכרתי! טוב ולשאלות הרגילות בתוספת שינוי קל: מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם
מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם
מהו דיסק/להקת השבוע שלכם
מהו קליפ השבוע שלכם
מהו ציטוט השבוע שלכם
אתם מוזמנים לצרף תמונה כרצונכם

sapirush1

New member
ראשונה...

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם
ONE BY ONE מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם
FORT MINOR - BELIVE ME Fall Out Boy - The Patron Saint Of Liars And The Used - Alone This Holiday מהו דיסק/להקת השבוע שלכם
אוונסנס חרשתי עליהם... מהו קליפ השבוע שלכם
Lindsay Lohan - Confessions Of A Broken Heart (הוא ממש יפה ועצוב) מהו ציטוט השבוע שלכם
Can't you see, It's killing me ותמונה
זה פשוט קורע אותי כל פעם מחדש

עונה../images/Emo79.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? I'd Do Anything מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? don't you cry tonight מהו דיסק/להקת השבוע שלכם?wheatus מהו קליפ השבוע שלכם? לא רואה קליפים
מהו ציטוט השבוע שלכם? אבל אמרת שתמיד תיהיה לצידי!

Mazi Love Brian

New member
../images/Emo178.gif ^_^

Im Just a Kid מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם
Brian Mcfadden - Real to Me מהו דיסק/להקת השבוע שלכם
בית הבובות מהו קליפ השבוע שלכם
ג'סי מקרטני-.Beautiful Soul מהו ציטוט השבוע שלכם
אין ^_^ אתם מוזמנים לצרף תמונה כרצונכם

shoohy

New member
^______^../images/Emo93.gif../images/Emo129.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? אהאהאה הפעם באמת יש לי.....ממממ shut up מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? The All American Girl-Top of the fair הם טובים....כ"כ.... Dashboard Confessionals - Drowning גם הם טובים^^ Dont Hate Me-PMtoday הפתעה...גם הם טובים
Don't Wanna Miss A Thing-Aerosmith כולם מכיר הם וכולם יודע שהם טובים אז לא צריך להגיד את זה... Funeral for a Friend - Escape Artists Never Die....וול....
Here Without You-3 Doors Down......
בלעט....היו עוד...אני פשוט לא זוכר... מהו דיסק/להקת השבוע שלכם?פחחח...אין רק אחד..:\.... מהו קליפ השבוע שלכם?אנדרדוס-אינמי....Underdose של InMe... מהו ציטוט השבוע שלכם:שיחה שלי אתמול עם חתולה.. אני:"מיאווו" היא:"מיאוו" אני:"מיאו" היא:"מיאווווו" אני:"מיאווו" היא:"מיאווו" אני:"האבהאב"
....כן אני חתולה הסובלת מפיצול אישיות....:p....סתם זה היה נחמד... אתם מוזמנים לצרף תמונה כרצונכם....אה טוב סבבה....

shoohy

New member
פיכסע ../images/Emo93.gif../images/Emo129.gif

זאת לא התמונה שרציתי
.....[למרות שהיא גם נכונה...><'].....

Edgar Davids

New member
שלום שבת

Promise :) מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם
אווו שניה שניה Goo Goo Golls = Here is Gone Three Doors Down - Here Without you Three Doors Down -Away from the sun Poets of the Fall - Illusion & Dream Oasis -Live Forever מהו דיסק/להקת השבוע שלכם
Lifehouse
מהו קליפ השבוע שלכם
לא רואה קליפים כמעט.. מהו ציטוט השבוע שלכם
And I want to get free.... אתם מוזמנים לצרף תמונה כרצונכם.. אין תמונה היום..

Beautiful Scar

New member
אני..

שיר השבוע של ס"פ
נמ.. וואלכם טו מיי לייף.. שמעתי את זה כי הייתי בחדר.. ואחותי היתה במחשב והיא שומעת אותם רוצים לדעת למה היא לא בפורום? כי אני כאן
שיר השבוע הלא ס"פ
POD- alive u ועוד כמה שירים של ראמשטיין.. משהו דיסק/להקת השבוע שלכם? ראמשטיין. קליפ השבוע? אין.. ציטוט השבוע? "צער בעלי חיים" "קונסטנטין, ג'ון קונסטנטין, דפוק" תמונת השבוע.. סתם כי מצאתי משהו..

sapirush1

New member
'הטינה'

ו'מפחיד' לא מסתדרים באותה שורה חחח זה סרט כל כך דפוק

למעלה