שירי השבוע!

Just TalTi

New member
להלהלההה

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? My Christmas List.. כי כריטמס מתקרב.. או שלא :| מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? Fountains Of Wayne - Stacy's Mom זה שיר כזה חמוד.. :) מהו דיסק השבוע שלכם? Green Day - American Idiot מהו קליפ השבוע שלכם? מה קליפ מה? מהו ציטוט השבוע שלכם? "מה, נולדת בארץ ברבריה?"
מהי תגלית השבוע שלכם? טיפקס זה טוב
. ולהיות מאוהבת זה טוב :)

../images/Emo163.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? לאדעת. כל יום חורשים על שיר אחר. שלא ימאס מהר מידי.
מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? דירטי ליטל סיקרט.
מהו דיסק השבוע שלכם? לאדעת. מהו קליפ השבוע שלכם? אהההממ... לאדעת.
מהו ציטוט השבוע שלכם? צניםפל פלאן.
מהי תגלית השבוע שלכם? שחור בעיניים יפה לי.

deadXend

New member
hummm

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם?one day מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם?all amrican reject-שכחתי את השם מהו דיסק השבוע שלכם?soad-byob מהו קליפ השבוע שלכם?fuck forever-babysmables מהו ציטוט השבוע שלכם?אני אענה לך *קול מפחיד* מהי תגלית השבוע שלכם?ההוא שישן בבית של סמדר שיכור קבוע אתם מוזמנים לצרף תמונה כרצונכם

אני :]

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? everytime שיר אדיר :] מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? הממ.. radiohead-creep מהו דיסק השבוע שלכם? beatles- one מהו קליפ השבוע שלכם? crazy כ-מובן :] מהי תגלית השבוע שלכם? תגלית? הממ.. מישהו מהכיתה שלי יצא מהארון מהי ציטוט השבוע שלכם? you're so fucking special, i wish i was special

ורציתי להגיד עוד משהו..

תראו, אני לא הרבה פה כי אני עסוקה במלאאא דברים אחרים... בצפר, תנועת נוער, נגינה וכו' וכו' וכולם פה מגובשים ומאאגניבים כאלה ואתם בכלל לא מכירים אותי, וכדי שתכירו אני אצטרך להיות פה יותר נכון? אז.. אני אשתדל... ואתם אחלה פורום, באמת, ואנשים ממש חמודים אז שתדעו שגם אני קוראת פה ומגיבה ככה מדיי פעם...

deadXend

New member
die?

אז שאלום לך. ותיכנסי יותר.כיי...ממ. לוידעת P: ותבואי למפגש [: בהצלחה להשתלב?? [-:

אני לא יכולה...

אבל אני חושבת שאני אתחיל להכנס... מצחיק פה :] כמו שאמרתי- אתם מאגניבים כאלה...

../images/Emo129.gif באמת אנחנו אחלה פורום

כפרעלינו...אני בכלל די חדשה פה...אני נחשבת חדשה עדיין?

sapirush1

New member
נמנמ..

אין לי מושג מי את
את מוזמנת להתחיל ולהיות יותר פעילה פה..

Edgar Davids

New member
בזכות השירים אני מרשה לך להשתלב!

חחח סתם את יכולה בלי קשר לשירים אני סתם אדיוט.

בטלקאפ

New member
אני

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם?אבריטיים מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם?LOW-קלי מהו דיסק השבוע שלכם?אין מהו קליפ השבוע שלכם?LOW-קלי
מהו ציטוט השבוע שלכם?אין מהי תגלית השבוע שלכם? חחח משו חדש? גם אין

Beautiful Scar

New member
../images/Emo41.gifאני.. למרות שאף אחד לא יקרא.

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם?
כרגיל
מהו שיר השבוע הלא ס"פ שלכם? האמ שיר של קורן
חרשתי השבוע על הרבה שירים
מהו דיסק השבוע שלכם? לא שמעתי דיסקים השבוע
מהו קליפ השבוע שלכם?
מהו ציטוט השבוע שלכם? "גם בתוכנו הגהנום בוער" מהי תגלית השבוע שלכם? שמה שגיל עשה מאוד פוגע ושמישו צריך לקרוא לו עלוקה ונראה מה הוא ירגיש
.. אני אספר משו
גיל קרא לי עלוקה
טוב אז איזה ילד ששומע לינקין^^ ובמקרה הוא זכה במקום 3 בג'ודו [באליפות] בארץ. אז אמרתי לו "תפסיק אתה לא מבין שאני לא אוהבת אותך אחרי השקר הגדול שאמרת לי, אתה עלוקה!" הוא אמר "כוס אמך זה היה פוגע!!!!" חחחח, אז אמרתי לו סליחה לא היתכוונתי באתי למחוק וזה שלח פשוט היה אחד שאני א**** אותו והוא קרא לי ככה ואני ממש נפגעתי ממנו ואתה לא אוהב אותי ולאדעת מה היה לי באותו רגע וזה
ובכל פעם שאנחנו מדברים אני מבקשת סליחה כי זה נפלט לי והוא לא עלוקה פשוט הכאב שלי יצא החוצא וזה ^^ עזבו חפרתי^^ תמונה

../images/Emo129.gifתתפלאי אני קראתי!

אני מביעה את תמיכתי...בנים יכולים להיות רשעים *האמהאמ* אני מציעה לך לא לקחת ללב יותר מידי זה לא בריא
וואו כתבתי המון בשרשור הזה...אני צריכה להפסיק..!

למעלה