שירי השבוע!

sapirush1

New member
../images/Emo41.gifשירי השבוע!

השבוע חידשתי קצת כי משעמם.. אז שימו לב מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם
מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם
מהו דיסק השבוע שלכם
מהו קליפ השבוע שלכם
מהו ציטוט השבוע שלכם
מהי תגלית השבוע שלכם
אתם מוזמנים לצרף תמונה כרצונכם
בסוף נגיע לשאלון שלם נראה לי חחח אבל יאללה לא להתעצל ולענות!

sapirush1

New member
מיאו ../images/Emo54.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם
לכבוד הקליפ - crazy מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם
American Hi-Fi - The Geeks Get The Girls The Calling - Somebody Out There מהו דיסק השבוע שלכם
משהו של גרין דיי מהו קליפ השבוע שלכם
LONGVIEW (סוף סוף ראיתי אותו
) מהו ציטוט השבוע שלכם
אין מהי תגלית השבוע שלכם
יש את הדיסק של Funeral For A Friend בארץ! The Calling זאת להקה מדהימה! אהה והמתופף של The Used חמוד

Dorin555

New member
אני..

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? אממ one day מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? The Rasmus-Still Standing מהו דיסק השבוע שלכם? אין מהו קליפ השבוע שלכם? אממ קרייזי היחידי שראיתי מהו ציטוט השבוע שלכם? אממ עזבו
מהי תגלית השבוע שלכם? אממ כמה סודות וזה
תמונה

../images/Emo129.gifאל תתרגז.. בשבילכם-אתם לא

טיפשים כמו כל שאר הבנים אתם יוצאי דופן איך אני?

Beautiful Scar

New member
XDXDXDXDXDחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי!

../images/Emo129.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? אממ...קרייזי נראה לי.. מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? suger were going down-fob וכל מיני שירים של פרנז פרדיננד מהו דיסק השבוע שלכם? אין מהו קליפ השבוע שלכם? קרייזי!! מהו ציטוט השבוע שלכם? "איכס יש לו צלוליטיס!" חברה שלי שראתה את התחת של בילי ג'ו מג"ד..זה היה מצחיק! מהי תגלית השבוע שלכם? שיש אנשים דפוקים בעולם הזה!!! אני משתפת- לפני כמה ימים איזה ילד עשה מסיבה וכווולם הלכו אפילו הילדה שאפחד לא סובל הייתה שם ואותי לא הזמינו..למה? כי החברה הכי טובה שלי שכחה להודיע לי! זה היה ממש דפוק..( הייתי חייבת להוציא את זה) ואיך ידעתי על זה? התקשרתי לחצי עולם לברר מתי יש מבחן בחשבון וכולם לא היו בבית...זה ממש ממש דפוק..

m i c k e y 15

New member
../images/Emo11.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם: קרייזי! מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם: the ghost of you- mcr ,burnout- green day מהו דיסק השבוע שלכם: dookie- green day מהו קליפ השבוע שלכם: helena- mcr מהו ציטוט השבוע שלכם: fuck the police מהי תגלית השבוע שלכם:אין לי..

למעלה