שימו
רוצה גבר לוהט

גלית35

New member
../images/Emo41.gifשימו ../images/Emo23.gifרוצה גבר לוהט ../images/Emo35.gif../images/Emo20.gif

לכי על אחד עם קצת בטן. כולנו חולמות לפעמים על הישבן המדליק של בראד פיט,או על הקמטים הסקסים של רוברט רדפורד,או על קוביות הבטן של דודי בלסר.הקימורים האלה הם כמו הבטחה קסומה ומסתורית שגם הסקס איתם יהיה פשוט נפלא! ושיקום בבקשה הגבר של פנטז על הפרונט המסמם של ליב טיילור או של מורן אייזנשטיין נניח-כערובה בטוחה לסקס מטריף. אבל האמת האם יש קשר בין מראה חיצוני לאיכות הסקס? שום קשר, ומומחים לשפת גוף אפילו יגדו לכם שקצת בטן היא כמעט בוודאות ערובה לייצריות גדולה יותר.כן כן. שפת הגוף-
אגן:האגן הוא חלק המביע ביותר מבחינת המיניות.
ככל שהוא בולט יותר לאחור, המיניות חזקה יותר.
אגן שמוט קדימה מצביע על אדם בעל עוצה מינית מועטה.
אגן נוטה הצדהבעיקר אצל נשים במין עמידה מתגרה כמו אצל הדוגמניות, מראה על פרובוקטיביות מינית זו השקעה רבה במאמץ להרשים-ולא בטוח שנשארת די אנרגיה לביצועים.
בטן:או !כאן יש לנו הפתעה משמחת. מבחינה אסתטית דוגמנית -הוליוודית, מקובל שבטן שטוחה היא הדבר הכי יפה בעולם. אבל דווקא
בטן בולטת מעידה על יצריות.לחנך אישה להכניס את הבטן זה בעצם לחנך אותה לא לתת דרור ליצריות שלה.וגם גבר עם מעט כרס עשוי להיות הרבה יותר יצרי ולוהט מאשר גבר בעל דרירי בטן חזקים כמו ברזל.
מתוך עיתון לאישה מאת מעיינה שנהר

דנטל

New member
../images/Emo5.gif על השלושה מהפסקה הראשונה

יש לי טעם חריג, מה לעשות. אבל אני חולה על ג'וני דפ. בכל מקרה, היה קשה קצת להבין מתי מתייחסים פה לגברים ומתי לנשים.

גלית35

New member
הם גם לא ממש הטעם שלי ../images/Emo20.gif

ולפי מה שהבנתי מדובר על נשים וגברים גם יחד. אני מאמינה במשפט אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו.

דנטל

New member
זה מזכיר לי משפט שקיבלתי בפלאפון

היום מחברה. זהירות - לא לפמיניסטיות (או יותר נכון, לא לפמיניסטיות שלוקחות קשה גם הומור): אל תסתכלי על הקנקן, לכי תכיני קפה...

למעלה