שייט : אליפיות אירופה

../images/Emo41.gif שייט : אליפיות אירופה ../images/Emo41.gif

אליפות אירופה בלייזר רדיאל - היום השלישי אליפות אירופה בדגם 470 - היום השני

כתבה על אתמול

פתיחה חלשה לישראלים באליפות אירופה צמד שייטי ה-470, גל וקליגר, פתחו עם שני שיוטים לא טובים וסיימו את היום במקום ה-16 הכללי. גל פרידמן תפס תאוצה באליפות אירופה בדגם הניל פרייד אורן בוקשטיין 12/06/06 | 20:20 צמד שייטי ה-470 המובילים את הדירוג העולמי, אודי גל וגידי קליגר, פתחו לא טוב את יום התחרויות הראשון באליפות אירופה, שנפתחה בבלאטון שבהונגריה הבוקר. גל וקליגר סיימו את שיוטי היום במקומות 9 ו-6, שהעניקו להם את המקום ה-16 הכללי. צמד הגברים הישראלים השני באליפות, ים אמיר ואייל לוין, מדורגים במקום ה-38 הכללי, לאחר שסיימו את שיוטי היום במקומות 19 ו-10. מי שהפתיעו לטובה היו צמד הנשים, לאיה טרכטנברג ונועה בוצר, שניצלו את הרוח החלשה כדי להתברג במקום השביעי, לאחר שסיימו את שני השיוטים היומיים במקום הרביעי. לצמד הנשים הבכיר של הדגם, ורד בוסקילה ועדי גלבוע, הרוח החלשה לא סייעה במיוחד והן סיימו את השיוטים במקומות 12 ו-9 שמדרגים אותן במקום ה-19 הכללי. גלישה: גל פרידמן חוזר לעצמו, מעיין דוידוביץ' מפתיעה גל פרידמן תופס תאוצה באליפות אירופה בדגם הניל פרייד, ואת השיוט הראשון שלו היום הוא סיים במקום הראשון, שהעלה אותו למקום ה-11 הכללי. הערב אמר פרידמן לאתר ספורט 5: "לא ממש הולך לי כאן, יש הרבה תקלות לא צפויות עם הציוד". פרידמן הוסיף "כרגע הכי חשוב לי להראות את היכולת שלי, שאני יכול לנצח גם עם הגלשן הזה". אצל הנשים, למעיין דוידוביץ' היה יום מצוין ולאחר שסיימה את שני שיוטי היום במקומות 2 ו-3, עלתה למקום השלישי הכללי. לעומתה, ללי קורזיץ היה יום פחות מוצלח, עם מקומות 17 ו-19 בשיוטים, שהורידו אותה למקום ה-11 הכללי. אצל שאר הגברים הישראלים המצב לא מזהיר במיוחד. השני בחבורה הישראלית הוא אלכס חבנר, שמדורג במקום ה-25, כשאחריו מדורגים נמרוד משיח במקום ה-33, שחר צוברי במקום ה-45, יובל פרידמן במקום ה- 69 וארנון דגן משתרך מאחור במקום ה-75, לאחר שלא התחרה בשיוט הראשון היום ולא סיים את השני. http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=413&docID=7224&lang=he

למעלה