שייט: אוסטרליה הפתוחה (יום אחרון)

../images/Emo41.gif שייט: אוסטרליה הפתוחה (יום אחרון)

כדי לנסות לצאת לשיוט האחרון, קבעתי עם סיימון סמית' (סליי) ב 7 בבוקר כדי שאולי יהיה סיכוי שהוא יסיים את התיקון של הסירה עד 11:00 ונצא לשיוט. אחרי שדבירתי איתו בטלפון והוא היה כ"כ בטוח שנתחרה בשיוט, בכלל לא הופתעתי שהוא הגיע רק ב 8 אם איזה תירוץ של פקקים. כמה שזה מעצבן, בעיקר שישבתי בגשם בחוץ וסתם קמתי שעה מוקדם, קשה היה לי לכעוס ה"גולש" ה'סאטלאן' והמצחיק הזה, מה גם שבעיקר רציתי שהסירה תיהיה מוכנה ושהוא יתרכז בלעשות עבודה טובה. סאטלאן, סאטלאן... אבל הבן אדם מקצוען - 20 שנה שהוא נושם סיבי פיברקלס למינהם וחוץ מזה שהצבע לא התאים בדיוק לגוון של הסירה התיקון יצא מצוין וב 11:40 כבר היינו על המים (מזל שהיה קצת גשם בבוקר והשיוט נדחה). השיוט עצמו זה כבר סיפור אחר, בהמשך לשבוע האחרון גם הפעם זינקנו מצוין אבל כמו כל שאר השיוטים - המיקומים שלנו במצופים הראשונים לא כ"כ טובים ובעיקר בשיוט הזה שהרוח השתגעה ללא שום חוקיות. אומנם הפלגנו טוב בשיוט, אבל הפעם ממש אי אפשר היה להביא את זה לידי ביטוי בגלל הרוח המשוגעת והחילופים המטורפים שהגיעו ללא שום חוקיות. התחלנו את השיוט סביב מקום 20 וסיימנו אותו בערך במקום 15. שיוט אחרון מאכזב בהתאם לכל השבוע האחרון... סה"כ סיימנו מקום 11 את התחרות. תוצאה דיי מבאסת, גם בגלל שלא הצלחנו להביא לידי ביטוי את היכולת הטובה שלנו ובעיקר בגלל מה שקרה לסירה והשיוטים שהיינו צריכים לפרוש מהם. היום יש לנו יום חופש סוף סוף ומחר אנחנו מתחילים שבוע של מחנה אימונים עם הצרפתים ועוד כל מיני צוותים זרים שמתאמנים פה במפרץ. שבוע הבא מתחילה עוד תחרות שנקראת Sydney Harbour. טום מרגיש קצת יותר ונראה שמחר הוא כבר יצטרף לאימונים. נמשיך לעבוד קשה ולהתרכז במטרה הגדולה הקרובה - אליפות עולם בסוף חודש ינואר במלבורן. מקווים שאתם נהנים מהחג... גידי ואודי

natyh

New member
לולא החתימה בסוף ....

הייתי מניח שהתחלת להתחרות בשייט אורן.... אגב ממומלץ להביא דברים בשם אומרם כבר מהתחלה כלומר להוסיף הערה קטנה דיווח מאוסטרליה מאת ולשים את התוכן במרכאות .... סתם כך לידע כללי זה המקובל... אגב אני מוסיף ומחזיק בדעתי שמדובר בזוג שייטים חרוץ וסימפטי במיוחד אך בענין מדליה אני מסופק מאד....

נתי אתה טועה

אם יש מישהו שיכול להביא מדליה בבייג'ין זה גידי ואודי הניסיון והתוצאות שלהם מדברים בעד עצמם אז אמנם כרגע הם בנסיגה אבל להזכירך שגם גל בשנה לפני אתונה לא הבריק במיוחד ולא ממש ספרו אותו אבל אתם זוכרים איזה המנון ניגנו בחלוקת מדליות ורק עם גל יצליח לחזור לעצמו באליפות העולם הקרובה ואני מאחל לו שזה יקרה אז יהיה עוד מועמד באותה סקאלה כרגע גידי ואודי הם באמת רמה אחת מעל

natyh

New member
אשד אתה בחור זהב

גם אודי וגל הם כאלה . רק שיש כאלה שטובים ויש כאלה שמביאים מדליות לא תמיד הטוב ביותר הוא זה שיביא מדליה צריך אופי מיוחד מאד כוח מנטלי עצום והבנה מעולה של המשימה. גל וכן לאנס ארמסטרונג לקחו על עצמם משימה מסוימת והתאמנו רק לה , ולכן גל לא עשה כלום בתחרויות אחרות הן פשוט לא היו רלבנטיות מבחינתו.. אודי וגל לא מכירים את צורת העבודה הזו , הם טובים מאד אך הם יופתעו אלא אם כן ישכנעו את גל פרידמן לותר על האולימפידה ועכשיו אפתיע אותך שוב לא נראה לי שגל יביא עוד מדליה ולא מחוסר יכולת , פשוט נגמר לו והוא לא רוצה יותר, ולא מענין אותי מה יכתוב ואיפה , הוא פשוט לא רוצה . אבל אם יאמן את אודי וגל , למרות שאינו מכיר את הדגם הוא ורק הוא ידרבן אותם להביא זהב , הוא ורק הוא ולא אף אחד אחר יודעים את הסוד הזה , אודי וגל לא יודעים וכן לא גורי או יהודה מעין . אשד אשמח מאד אם אתבדה אך זכור עכשיו מה אמרתי לך כאן ובא נדבר אחרי האולימפידה .

למעלה