שומר המסך מוכן להורדה

זיו25

New member
../images/Emo41.gifשומר המסך מוכן להורדה../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

כדי להוריד את שומר המסך, יש ללחוץ על הלינק הזה ולפעול בהתאם להוראות. אם יהיה ביקוש, אני אאפשר גם הורדה של שומר המסך בחלקים קטנים. בשומר המסך יש קרוב ל 60 תמונות, הרצות באופן אקראי על המחשב שלכם. הוראות התקנה מופיעות כשלוחצים על הלינק, אבל אם יש שאלות, שרשרו לפה. גם תגובות אפשר לשרשר לפה... צפייה נעימה
זיו.

זיו25

New member
לבעלי קישור איטי ../images/Emo70.gif

הכנתי לינק במיוחד בשבילכם, בו הקבצים מחולקים לקבצים קטנים בגודל של 1 מגה. לאחר סיום ההורדה של כל הקבצים לאותה הספריה יש ללחוץ על קובץ ה EXE , שיחבר את כל הקבצים לקובץ אחד, שיופיע באותה ספריה. על הקובץ הזה יש להקליק מקש ימני עם העכבר, לבחור ב INSTALL - ושומר המסך יותקן על המחשב שלכם. לעת עתה, הכנתי קבצים קטנים של שומר המסך ללא המוזיקה. בהצלחה! זיו.

זיו25

New member
../images/Emo41.gif שימו לב../images/Emo41.gif

אני מנסה להעביר את החומר הזה לשרת של חבר, שעליו יאוכסנו הקבצים ללא כל הגבלות, כמו שיש כרגע. איתכם הסליחה. בברכה, זיו.

champ

New member
חבל שהוא לא תומך ב WIN XP ../images/Emo4.gif

סתם הצעה לשיפור....

uri_a

New member
ואני חשבתי שסתם "נדפק" לי הקובץ

אוףףף... יהיה גם לXP?

זיו25

New member
מה זאת אומרת זה לא תומך ב XP ??

זה נכתב על מערכת הפעלה XP ... איזה גירסה אתם מנסים להוריד, ואיזה שגיאה אתם מקבלים? בברכה, זיו.

champ

New member
ניסיתי את שתי הגרסאות...

וזאת הודעת השגיאה שקיבלתי ------->>>>>>

champ

New member
אגב, נסגרו לי כל החלונות

באותה הזדמנות...
אבל לא נורא, לא היה משהו חשוב.....

זיו25

New member
מוזר...

כאן זה עובד לא רע בכלל.... הפיתוח נעשה על מערכת XP , כך שאני לא יודע למה זה לא עובד אצלך. במערכת הפעלה אחרת זה כן עבד? בברכה, זיו.

champ

New member
רציתי לנסות במע´ הפעלה אחרת אבל

כנראה שיש תקלה בשרת.... (ראה צילום מסך --->>> )

champ

New member
אוקי, הבנתי מה הבעייה...

בשרת הראשון הקובץ עצמו פגום, גודלו היה רק 8.8 מ"ב ואילו בשני גודלו 9.1 מ"ב מהירות ההורדה הייתה דווקא די סבירה... (57KB/S) אבל הקובץ עדיין לא פועל ב WIN XP

champ

New member
טוב, במע´ הפעלה WIN2000 זה פועל

אבל חבל מאוד שלא כל בעלי החיים של משתתפי הפורום מופיעים... ומצד שני, יש מספר בעלי חיים שמופיעים מס´ פעמים בתמונות שונות... לא ראיתי שם את הכלבה של מישל, את הכלבה והתוכית של שרית(^_^), הכלבה של דוגי, החתולים של אפרת, את הכלבה והחתולה של גאיה, את צ´מפ שלי והרשימה עוד ארוכה... לעומת זאת היו שם כמה תמונות של בע"ח שלא שייכות לאף אחד... אני מקווה שתקבל את התגובה בהבנה... מחכים לגירסה החדשה...
צ´מפ.

Doggi

New member
מספר הערות :

את שומר המסך עם הקול אני לא יכול להוריד כיוון שההורדה נקטעת באמצע
את שומר המסך בלי הקול אני מצליח להוריד וכמו כן, גם לראותו לדעתי השומר מסך יצא ממש מקסים, חמוד, ונחמד ביותר
חבל שלא צירפת תמונה של כלבתי ג´ולי וחיות מחמד נוספות, אך בכל אופן, אשמח אם תוכל לצרף תמונות נוספות בגירסא הבאה, אך, כל הכבוד על ההשקעה

S H I L G I

New member
רק חבל ש..

שאח שלי לא נותן לי לשים: רקע משלי שומר מסך משלי תוכנות "לא רצויות" (מצידו) ועוד ועוד... בכל מקרה..נולי נמצאת שם?

flitzer

New member
צ´מפ יא מסכן

אני ממש מרחם עליך איך אתה יכול להסתדר עם אינטרנט שמוריד רק על 57 ? כואב לי הלב על זה

uri_a

New member
עובד!!! עובד!! ../images/Emo13.gif

רק לא ב"דאבל קליק"... צריך לבחור את הקובץ, לחיצה על כפתור ימני בעכבר ולבחור ב"התקן" תודה זיו
זה מקסים!!

למעלה