שבת בצהריים יום יפה,מקשקשים על כוס קפה

silkii

New member
אכן ככה מיק

יש פה טרולית כל יום ניק חדש,והיתדרדר פה לזוועתון סינס ד'אן
לא ידוע מה עם המנהלת.....

izmeral1

New member
מיק אני לא עושה שום הפרדות=

פשוט הדגשתי מה שאני מבינה מהכתבה של אמש. ולצתות
על המאמר והטענה . שיורם טהרלב טען. על הלהקות הצבאיות. המקשרות בין לבן הזמר המזרחי. כולם ראו את הכתבה. הנימוק שם שאין עובר.-אדם שהוא לא מוכשר בהרבה קשרונות. כולל בידור הומור. אם אין לו לאותו אחד הרוצה להתקבל. אז הוא רדוד.? הכוונה שתמיד חפשו. וליהקו. גם וגם כך נתנה הלהקה קצת טעם. ונתנו עובדה ללא הפלפל של כמה אומנים . שיש להם מה לתת חוץ מהשירה והקול. גם בידור. ולא סתם קראו לאחת הלהקות צוות הווי והבידור. ולא חסר עוד שמות. והיום הלהקות הצבאיות זה לא מה שהיה פעם. ותמיד יש סולן או סונית מהקולות של ים תיכוני הזמר המזרחי. שלא תתבלבלי. אני בקושי שומעת מהזמר המזרחי. אני פשוט לא אוהבת גזענות. לי לא מדבר כול זמר" יש כמה בודדים... ומקום יש תמיד לכולם" האם כולם נשמעים. אני לדוגמה אוהבת את קרן פלס מושבעת שלה. אחת בוסיקה לא אוהבת לא מתחברת. אז אריק סיני. אוהבת כי הוא יחודי. אותו מייקל לא אוהבת את הקול שלו את האישיות שבו כן היופי חמוד. רוחמה לא מחברת לשום דבר ממנה חמודה. שיר אחד היה והוא חלומות. השאר זה רק בילבולי מוח. קרפת לדוגמה. האם אני בגנון. אז יש לנו היום ים של זמרות מתוקות עם הרבה מה לתת . אין בי גזענות אין בי דעה שלילת על אף אחד. זכות היא זה שאומר אמת ולא לחפש שקרים ולעוות דברים כאן. אפילו את זוהר ארגוב לא אהבתי. התזמורת האנדלוסית- היא שנתנה לו את הכוח לפרח בגני. נכון היה לו קול מאוד גבוה זה וולקניות. ולא כול השירים שהוא שר יפים רובם מכוערים. ודיכאון . לא יודעת מה גרם למדינה שנתנה לו שם מלך הזמר המזרחי. השאלה האם זה מתוך הפחד או מתוך זה שכך הם מתקדמים. אלה שמעבירים מסרים מנומסים" שבוע טוב גם לך.

מיק101

New member
אני בכלל לא רוצה לדבר על מזרחים/אשכנזים

ואגב, הכתבה היתה על זה, שאין יותר להקות צבאיות אז לדעתי, זה חבל מאד, משום שהן הלהקות שמייצגות את צה"ל וזה חשוב וממש לא חשוב אם הם ישירו שירים מזרחיים - או לא פשוט חושבת שלא צריך להפסיק את פעילותן של הלהקות הצבאיות...

השרדות10

New member
את מתחנפת כמו שאמרו לאנשים כי שונאים אותך

תתאמצי קצת יותר חזק...אי אי אייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

השרדות10

New member
רק שהפורום נהפך לביוב מאז שהיא צצה

היא לא יכולה בלי לנבל כמו שאת רואה

izmeral1

New member
../images/Emo104.gifאותך עידמון../images/Emo70.gif

א שבוע טוב לך. אם היה אפשרי אז רק שניים אריק סיני ואת בני אלבז השאר זה רק חצי אגו ועוד דרדסונית עם או בלי אגו. רוחחמה האפרוח המתוקה צריך מיד לשלוח הביתה כי עוד מעט הם יבלעו אותה חחח. נו הכול במחוק. אני בעד אריק ושוב בני טולדנו ורוחמה..זאת ומאחר ומדובר ב-ארבעה לגמר? חבל שלא חמש הם לגמר. ואו היום מדללים כמו באח הגדול. והיה כך זה מכובד על מקומו של כול אחד. שבוע ומבורך לך לכולם

תמר510

New member
ראיתם את מי הביא להם להיכל ?????

עוד מעט יביאו את יפה ירקוני שושנה דמרי ונחמה הנדל
איזה ביזיון..

למעלה