שבת בצהריים יום יפה,מקשקשים על כוס קפה

לואיזה7

New member
אני יודעת שיש לך כוונות טובות לטובת רוחמה.

וממש לא האשמתי אותך בכלום. פשוט - עצם העלאת הדברים שוב ושוב , התוצאה של זה היא שהדברים הלא ראויים האלה מתפרסמים שוב. כל טוב.

kutchon

New member
כל מילה חצובה בסלע בקיצור רוחמה הבייתה אילנה

להיכל, די כבר נמאס מהרכרוכית המוסה רוחמה ממש כשמה מעוררת רחמים, ממש עשתה רצח אופי לאילנה אביטל. אבל לא יעזור לה אילנה אביטל תישאר אגדה ותצליח יותר ממנה.

בדויק ההפך אילנה שונאת את רוחמה

אבל אין עם מי לדבר כנראה את כמו אילנה שלא יודעת להפסיד בכבוד כמו שכעסה על אדם כי לא נתן לה מספיק נקודות צריך להיות בן אדם קודם כל אבל ברור שאת כמו אילנה שונאת את רוחמה

kutchon

New member
לא שונאת אף אחד אבל אם כבר

אני חושבת שאנחנו נמצאים בתוכנית תחרותית נטו מוסיקלית ולצערי אנשים לקחו את זה למקומות של אמוציות מיותרות והון גידופים והשמצות. כל הזמן רוחמה רז הייתה עסוקה בלהיות מסכנה רבאק מה אנחנו פה בקייטנה? וחוץ מזה אפשר לומר שרוחמה רז לא בת 56 אלה בגיל 5-6. אני אישית הערכתי אותה עד לפני שנכנסה להיכל התהילה ואז גיליתי כמה היא זמרת גרועעעעעעעעעעעעעעעעעעה ואילנה אביטל גדוללללללללללללללללללללללה.

kutchon

New member
לא שונאת אף אחד אבל אם כבר

אני חושבת שאנחנו נמצאים בתוכנית תחרותית נטו מוסיקלית ולצערי אנשים לקחו את זה למקומות של אמוציות מיותרות והון גידופים והשמצות. כל הזמן רוחמה רז הייתה עסוקה בלהיות מסכנה רבאק מה אנחנו פה בקייטנה? וחוץ מזה אפשר לומר שרוחמה רז לא בת 56 אלה בגיל 5-6. אני אישית הערכתי אותה עד לפני שנכנסה להיכל התהילה ואז גיליתי כמה היא זמרת גרועעעעעעעעעעעעעעעעעעה ואילנה אביטל גדוללללללללללללללללללללללה.

לא להתרגש,מי שמעז כאן לכתוב מלה טובה על אילנה

..או,השם ישמור,מעז לכתוב שרוחמה לא באמת תמימה כפי שנראה(ואפילו מתמסכנת),מיד אותו מגיב/ה זוכים להכפשה על כך שהם שונאים או זהים באופיים לאילנה. דבר לא ענייני לגוף התגובה

לשון נקיה לא תהיה כל עוד תמשיכי להכפיש את שמי

את וחברותייך המתוסכלות! מייקל לרא ראוי לפרס, לא לגמר ולא לשיר כלל, מה הבעיה שלך?

איבונה3

Well-known member
פטימה את לא צריכה עזרה מימני

את מצליחה להכפיש את שמך במו פיך....

השרדות10

New member
השם שלך פטימה../images/Emo205.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

השרדות10

New member
"להכפיש את שמך ?" יש לך שם מוצלח כאילו? חחחחח

עם שם כמו שלך אפשר רק לעלות למעלה,תאימני לי שום דבר יותר גרוע מזה לא יקרה את התחתית מהתחתית

pink81

New member
אני אישית לא נכנסתי כברכמה זמן בגלל הבלגן אתה

ביזיון מה שהולך פה

תמר510

New member
אולי מישהו יכול לומר לי מי זה

הטרול הזה קווין לטיפה???? זה אמיתי ??? רמה כל כך נמוכה יש כאן בפורום ???? ממש לא מתאים לי אני מרגישה שאני מתפלשת בבור של זבל, אז שבוע טוב לכולם וכל טוב.

תמר נא להתעלם מטרולים ששונאים את

מייקל מסיבות לא ברורות. אי אפשר באמת לסבול תת רמה כזאת, אבל קווין אולי מלכת הזבל!

השרדות10

New member
היא מנסה בכוונה להבריח את כולם מהפורום

מי זאת? איזה סבתא שנכנסה לפה לפני איזה שבוע ועשתה פה אוירה של ביוב טרולית-יעני כזאת שבאה להציק לאנשים ולעצבן אותם ולהתחזות

למעלה