שבת בצהריים יום יפה,מקשקשים על כוס קפה

silkii

New member
ואם את לא קווין

צריך להיות אכפת לך שתהיה פה אוירה נסבלת,כי לא רק את פה

סילקי חמודה, קחי הכל בהומור, אני יודעת שאת

מאוד רגישה ועדינה, ככה אני רואה אותך,בכל זאת אני מחבבת את קווין לטיפה,כל אחת וטעמה האישי. כמו שאני אוהבת את רוחמה ואחרים לא סובלים אותה, כך אני אוהבת את הקווין, היא מצחיקה אותי עם התגובות שלה, ויוה לה קווין לטיפה,
וחלילה סילקי וכל מתנגדי קווין, אני גם מחבבת אתכם,

silkii

New member
אילנה, משום מה את תמיד מצדדת באנשים רעים../images/Emo6.gif

את מצדדת באבולבול,ובכל בן אדם מניאק שמתיחס מגעיל לארחרים,לא מפתיע עליך בכלל......חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני בעד כל מי שיש לו הומור וחום אנושי=אילנה

אז לא בחרתי בך כאחת כזו,אז מה?!

silkii

New member
לאאאאאאאאאאאאא! א ת לא בחרת בי...מה אני יעשה?

מכל העולם דוקא את? שדעתך כ"כ חשובה??? ואין ספק שאם "ההומור" שלך זה ההומור של אילנה אביטל ("הומור"=להתעלל באנשים חלשים כמו רוחה רז) ושל האנשים ה"נחמדים" שאת תומכת בהם כהרגלך,כמו גם בטרולית שמסתובבת פה ומטרידה את כולם,זה משקף בדיוק מי שאת.... ביושששששששששששששש.

השרדות10

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

בוף זה היה טוב עז חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

השרדות10

New member
מעניין שדווקא יצור כמוך שמנבלת כל היום-מתקנת

אחרים... כאילו את קוראת לאנשים בקללות הכי מגעילות מהבוקר עד הלילה,ואז את מתקנת אותם על המילים שלהם... כי את כזאת "מתורבתת"......... ממש פרינססה..........האקדמיה ללשון העברית פה.......... את צריכה להיות בדיר עם הג'ורה שלך>איפה שאת כל הזמן כותבת לאנשים אחרים להיות

../images/Emo80.gif

חחח... את כזאת מסכנה. את אפילו לא שמה לב שכל ההודעות שלך מלאות בקללות וניבול פה. ההודעות שלי אולי עוקצניות ומרגיזות, אבל אני לא מנבלת את פי כמו הצחנה שיוצאת מפיך... גועל נפש!

השרדות10

New member
"עוקצניות ומרגיזות"? את מי את מרגיזה נעל?

חוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח! רוצה שוב לתקן את העברית שלי? את כזאת לא
כמו שאת כותבת כל היום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח! זקנה ממורמרת לכי לבית גיל הזהב עזבי אותנו באמאשלך (אה כן הנה קבלי את תקני: ב-אמא שלך ) טוב
?

בוףברכה

New member
לאילנה יש הרבה...ניקים...כל יום היא מתעוררת

עם פייבוריט חדש..... תלוי..במצברוח...תלויבניק... אישיות מפוצלת.
.

רגע לא סופר אותי../images/Emo6.gif

בוף,אפילו אתה חייב להודות שבמסגרת ה24 יישויות שמשייכים לי כאן כל שני וחמישי קצת קשה להתהלך כך בפורום
ולגבי הפייבוריטים שלי,אין לי בד"כ כאלה שממש אתעב ולרוב אמצע בכל אחד תכונות לכאן ולכאן,אני מבינה שזה מבלבל אותך
.....
.....
...... **אני בנסיונות להיות בוף

למעלה