שבת בצהריים יום יפה,מקשקשים על כוס קפה

לא לשכוח להצביע לרוחמה היום

יש גלגל הצלה החל משני ונראה לי שאילנה ציפור הבולבול תחזור

עצבנית אש, אני וכל החברים שלי סימסנו לה

אני יודעת ממקור מוסמך שהמון זמרים אוהבי השירה הארצישראלית מסמסים לרוחמה לא אנקוב בשמות, אני מאוד מקוה שהיא תעלה לגמר, פשוט זאת שערוריה עם גלגל ההצלה, ששת הזמרים שנותרו, שרדו 7 שבועות בבית ופתאום יביאו להם זמרת שהיתה בחוץ ונהנתה, ואם כבר יש גלגל הצלה, אני אצביע לאביבה אבידן, רק לא לפרובוקטיבית הוולגארית בריגי'ט אבוטבול מנתניה.

talialin

New member
נגההה אני איתך

סימסנו לה אתמול המון!! ואני גם מעדיפה את אביבה על פני אילנה אולי אפילו את דפנה אם כבר גלגל הצלה...או אפילו את אחד המודחים מהיום... אני כלכ ך מקווה שרוחי בגמר!!!!!!!

../images/Emo50.gif רוחמה יקרה../images/Emo45.gif

רוחמה איכותית תמיד ובעלת שיעור קומה שראוי להערצה !!!!
קחו דוגמה ממנה. גם כשרונית וגם מקסימה וטובת לב מעין כמותה, חכמה ונבונה, מכבדת את כולם ולכן מכובדת ויקרה לעם ישראל. בהצלחה ובשורות טובות תמיד, באהבה
שלומית

לואיזה7

New member
רוחמה חייבת להיות בגמר - לסמס לרוחמה 5 ל 2400

לא יכול להיות שיהיה גלגל הצלה, כי אמרו שיהיו 4 בגמר. ההפקה צריכה להיות אמינה, אחרת כולנו נאבד אמון בהם לגמרי. אין שם צדק בכך שיחזירו עכשיו, רגע לפני הגמר, מישהי שכנראה הם רוצים מאוד בטובתה, משום מה... חשוב שאוהבי שירתה של רוחמה לא יהיו אדישים ויסמסו. אפשר עד 10 סמסים מכל מכשיר.

קווין, את האמת? אני מאוד

מחבבת את מייקל, חושבת שהוא מוכשר זאת דעתי, אבל מותר לך לא לאהוב אותו, כל אחד וטעמו האישי, ואל תשימי לב לאלה שיורדים עלייך. תעשי מה שבא לך בראש, את בדרנית צמרת בעיניי. יכולה להיות סטנדאפיסטית.

אוהבת אותך! ../images/Emo25.gif

לגמרי לא שמה עליהן, מלחמות של כיתה ו', סיימתי (לעת עתה...) עולה לכיתה ז'

pink81

New member
ממש היא מתוקה...

מה את אומרת לה "לא לשים לב" ,את רוצה שיגידו לך לא לשים לב "להודעות שלך?" אה סליחה אתם אותה "אחת"..

pink81

New member
מישהו אמר לי שאולי את זו "קווין לטיפה"

אחרת לא ברור איך זה שאת בערך היחידה שמסתדרת איתה. אם אלימות מילולית (כולל איומים באלימות פיזית) ופה כמו ג'ורה הכי מלוכלך בחירייה זה משהו לקחת בקלילות,אז אני עדיין לא מזוכיסטית ,תודה.. ןבקשר ל"צחוק" שלה-הוא מרושע,בוטה,ותמיד על חשבון אחרים משום מה אולי אתן לא אותה אחת,אז היא מלקקת לך ולמנהלת קשות בשביל לעוור את עינייך,תתעוררי מאמי.

אם את חושבת שאני קווין, תגישי תלונה להנהלת

הפורומים הם יבדקו את האיי פי שלי, ולא איכפת לי אם את והאחרוות מתסדרות עם הקווין, אני מסתדרת איתה והיא נחמדה בעיניי. אני כאן בשביל רוחמה הנהדרת ולא איכפת לי מה מעסיק אתכם ומה לא.

../images/Emo124.gif../images/Emo25.gif../images/Emo142.gif../images/Emo23.gifהודעה מאוד ראויה!

לסמס 5 לרוחמה!!!!!! אפילו אילנה55555 מצביעה לרוחמה

../images/Emo6.gifחחחחחחחחחחחחחח,בדיוק.../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה