שבת בצהריים יום יפה,מקשקשים על כוס קפה

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo41.gifשבת בצהריים יום יפה,מקשקשים על כוס קפה../images/Emo41.gif

יום טוב לכל הנוכחים ,גלישה נעימה ונקיית לשון .

איבונה3

Well-known member
לשון נקיה לא תהיה כל עוד

נמצאת כאן לטיפה....ביוטי תשימי לב שהרבה מותיקי הפורום ברחו מכאן....לתשומת ליבך...

שילכלכו, צוחק מי שצוחק אחרון, זהו אז מחר באחד

בלילה כולם נוסעים הביתה, איזה כיף, רק מי שעולה לגמר יגיע כמה פעמים לחזרות, אבל לא יגורו בהיכל, הגיעה הזמן, ולא לשכוח להמשיך לסמס 5 לרוחמה, חמסה חמסה חמסה,

המשך

בתגובות לא מפסיקים ללכלך על רוחמה בחורה אחת בכמה שמות שמתי שהתגובות באותו זמן .אני שולחת חלק מהתגובות שפורסמו זהבית-רוחמה צריכהלהיתרכז יותר בשירתה ולא מה עושה כל אחד מהקהל, צוחק מחייך, ואז אולי היתה מקבלת ציונים יותר גבוהים מהשופטים. * זהבית 08/07/11 | 21:29 עורך התוכנית, נא להחזיר את אילנה לגמר בגלגל הצלה, לא יתכן שבגלל רוחמה הקנאית היא הודחה. גם השופטים הודו שהיא זמרת טובה, והרעיפו עליה שבחים. רוחמה בתגובתה לאילנה עשתה לה רצח אופי ושיסעה את המעריצים שלה באילנה, כביסה מלוכלכת סוגרים בארבע עיניים ולא בפומבי.מקווה מאוד שרוחמה תהיה המודחת הבאה יפה זה לא ילדותי זה רוע לב טהור רוחמה זקוקה לרחמים * רותי 08/07/11 | 21:26 רוחמה כל היום בוכה מרכלת ונדבקת לכולם נשיקות חיבוקים לקקנית ובמטבח היא לגמרי לא משהו לא הכי נקייה * מיקי 08/07/11 | 21:30 נורא מגעיל התגובות נגדה ממש רצח אופי זאת מעריצה של אילנה בולבול אביטל

עצבנית אש, אלה כניראה המעריצים של

אילנה אביטל ושות', כל הטוקבים האלה יכולים להגיע מאדם אחד שלכלך מאה פעמים על רוחמה, מי שם לב לזה. אנחנו יודעים מי זאת רוחמה, גילינו אותו 7 שבועות, רוחמה לא צעקה ולא ניבלה את פיה ולא ריכלה ולא ליכלכה אל אף אחד, לכן העם מאוהב ברוחמה ומעלה אותה בכל הדחה, בריג'יט ושותפיה ניגנבו מזה שרוחמה עוברת הדחות, והם כבר מזמן בחוץ, אין מה לעשות, הקינאה אוכלת , אבל העיקר שרוחמה שלנו ממשיכה לשבות את לבבות הקבל ודיירי ההיכל.

חברים מה אתם רבים עם קווין, אני מאוד

אוהבת אותה, היא מצחיקה ברמות קשות, קחו בקלילות את מה שהיא כותבת.

נגההההההההההההה, אהובתי!

ראית את מחרחרות הריב האלו? כואב להן שאני לא בצד של מייקל, ואני מפרגנת לרוחמה! לא יעזור להן, מייקל הרי כזה לא יוצלח, וגם אם יזכה לא יפיק תועלת מהפרס, לכן יש לסמס לרוחי 5!

תמר510

New member
חבל על כל הsms של כולם

מייקל הזוכה הגדול בהפרש קולות גדול והוא יעשה קריירה מאוד מאוד גדולה גם בחו"ל וגם בארץ כל השאר יישכחו במהרה ,תזכרו את זה

עוד אחת שחיה בסרט וחושבת שמיקי מאוס

יעשה משהו עם הקריירה שלו. שיסע לחו"ל, ושישאר שם! סמסו 5 לרוחמה!

המלאך מיכאל בורך בכישרון שירה,ריקוד

ובנגינה על פסנתר וגיטרה הראוי ביותר וכבר זכה בגמר הגדול ,עילוי ברמות על! היכל התהילה הומצא לגלות כישרונות מוחמצים כאלה.

תמר510

New member
ההתנהגות של רוחמה היא כמו

של ילדה טיפשה,תסתכלו על הישיבה שלה,ישיבה של ילדה מטומטמת

אכן מתנהגת בילדותיות בניגוד לסיגנון

שירתה הרצינית. כמה שאישיות יכולה לקלקל לעיתים. בניגוד למייקל שהיה בלהקה קלילה ,אישיותו המוסיקלית והרב גונית רק מוסיפה לו.

יוליקה

Member
מנהל
../images/Emo45.gif רוחמה לא ידעה אף פעם לשיר

המנעד שלה שואף לאפס - זה מה שהספיק לה בצוות הווי בצבא.... לא מסוגלת לטפס אפילו באוקטבה....

למעלה