שבוע סוף

../images/Emo41.gifשבוע סוף../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

זאת רק אני או שעפר תמיד נמצא בפרומו?

MEyTi L O

New member
לא איתי את הפרומו :|

בכלל ראיתי רק את התוכנית הראשונה =/ אני צריכה להשלים .. יש ביוטיוב ?

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif ../images/Emo6.gif

לא יודעת מה איתכן אותי התוכנית דווקא כן מצחיקה
במיוחד הקטעים עם האח הגדול ומפרץ האהבה קובי מחכה ממש טוב את יוסי בובליל XD והחיקוי של עינב למרות שהוא לא הכי דומה לה הורג מצחוק XD וגם החיקוי של רנין שמאוד מוצלח ... והחיקוי של דנה ממפרץ האהבה פשוט אותו דבר XD המערכון של עפר בחדר כושר גם הצחיק אותי XD "והופ הופ הופ הופ ועכשיו אתם שוחים אחרי זקנה אז הופ .... הופ..... הופ " XDD בכל מקרה לפי דעתי הם השתפרו מהתוכנית הראשונה שלא הייתה מצחיקה במיוחד XD

../images/Emo85.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif חח צודקת ../images/Emo9.gif

מפרץ האהבה והאח הגדול ממש מצחיק :] חח וזה ממש דומה לפי דעתי .. המערכון עם עפר בחדר כושר מצחיק ודבילי חח הוא נראה מפחיד שםם

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif בגלל זה המערכון הזה מצחיק XD

בגלל שהוא נראה בו דבילי XD ובכלל זה מערכון מצחיק [לפי דעתי XD ]

MelMcFly

New member
../images/Emo217.gifחח גמאני שמתי לב לזה..

אתמול היה ממש מצחיק! כל החיקויים של כולם של האח הגדול זה היה ממש מצחיק XDD אבל הכי אהבתי את של עפר

MorLoveOfer

New member
הוכנית ממש השתפרה!

האח הגדול ומפרץ האהבה זה פשוט גדולל קובי מוכשרר והמערכון עם עפר היה מצחיק=] יוסי: "עכשיו זאת מלחמה" שפרה: "למה? זאת לא צריכה להיות מלחמה" יוסי: "אז למה את לובשת קסדה?" חחחחח זה הרג אותי וגם עינב ורנין חחח ו...אני חולה על אורי גוטליב הוא כזה חמודד! ו...עפר ירד על יהודה לוי!!חהחהחהחהחהחה

esterosh

New member
בנתיים זו הייתה התוכנית הכי טובה שלהם.

הייתי אומרת שטוב שהוא נמצא בפרומו כי בתוכנית עצמה בקושי מרגישים אותו, אבל בתוכנית הזאת אפשר להגיד שמצאו לו את המתכון הנכון גם הליבשו עליו את התפקידים הנכונים וגם שמו לו בדיחות שמתאימות לו (אני תמיד אמרתי שהוא הכי טוב בבדיחות יהודה לוי
רק שעכשיו הוא לא עובד איתו באלופה אז זה קצת פחות כיף..אבל עדיין זה תחום הבדיחות שהוא מצטיין בו
) הם בהחלט השתפרו והם גם גיבשו איזה רעיון לתוכנית וסדר מסוים וזה כבר עובד יותר טוב. קודם כל טוב שהפנאל צוצמם,עפר אורי ורותם בפנאל והשאר יותר במערכונים כי אין מה לעשות עפר לא חקיין טוב יותר מתאים לו להביא את הפאנצים ולראיין את הדמויות ההזויות. חוץ מזה שהורידו את הזקנים שלדעתי זה טוב. ושני כהן וקובי פרג חקיינים מעולים. ועכשיו בגלל שהתוכנית הייתה יותר טובה, מגיעה לה קצת חפירונת. עפר:" פתחו יומנים ותרשמו ב10 לפבאור בחירות, אגב אם אני מופיע על הכריכה של היומן שלכם אתם לא צריכים,לרשום שום דבר אין לכם זכות הצבעה, חוץ ממך נורית, זה קצת מביך, את בת 28 תפסיקי לקנות יומנים שלי "
החיקוי שקובי עשה לאלי ישי היה ממש טוב.עידן אלתרמן היה דיי מעצבן עם בני אלבז והשירים. גם הקטע של פעילי הליכוד היה משעשע (רותם הייתה חמודה)וגם שני הייתה טובה עם דנה ממפרץ האהבה. התחתנתי עם פולטקאי היה ממש טוב במיוחד אורי שהיה כביכול בעלה של ציפי לבני. כל היופי שהם לאט לאט מצליחים לעשות ביקורת על הפוליטקה דרך חיקויים של תוכניות בידור וראלטי. הפריצת מחשב היה נחמד,זאת פינה די חביבה. יקב שעשוע,כל הקטע הפלצני הזה של ערוצי החיים הטובים שמחפשים טרנדים ומנסים לסבך כל דבר פשוט היהטוב. ובכלל האחים שעשוע דיי חמודים
ומתאים לעפר להיות ג' יפית חחח
אוי הקטע עם כריסטין פרידמן מהדוגמניות שהיא שרה באנגלית היה קורע מצחוק! " האמת דעו לכם שזה שיר בעברית,אבל פשוט היא כתבה אותו על מחשב ושכחה לשחרר את הקאפס לוק." הפרצופים של עפר שם היו קורעים
עפר: תראו תראו, איך הערבים הולכים יחפים במים,זה ממש מסוכן.מזל שאין להם חשמל!"
יצא לו קול מצחיק "דואג כזה"
הקטע של היפה והחנון היה טוב! אהבתי את ההקשר שהם עשו. ועפר הגיש את זה סבבה במיוחד הפרצופים שהוא הביא לתשובות של רוקסן. עפר:"אתם מוכרים כאנשים של היפה והחנון,אבל עבדתם גם בהיי טק ופוטרתם!"
" עכשיו אני מחפשת מישהו חנון-אורי שמרוויח יפה- אורי ושיש לו עתיד- עפר.
עפר: אני אהבתי את המראה החדש שלה הספרנינט! דע לך שזה הכי קרוב שיהודה הגיע אי פעם לספר!
עמית לוגאסי מפחיד אותי! האמת שאני פחות אוהבת את המערכון על אקסטרה ג'ים , הדמות הזאת מלחיצה.(במיוחד שהוא מצליף בתחת והפרצוף שהוא עושה שם
) אבל זה גורם לעפר להתחרפן אז יש בזה חלק טוב. הדבר שהכי הצחיק אותי שהוא עשה ואתם שוחים אחרי זקנה
הוא היה נראה כזה קטנטן ליד המשאית אבל הקפיצות שלו מצחיקות. תעשו לי טובה של אורי תמיד אהבתי את הקטע הזה בתוכנית. המערכון של האח הגדול ממש מצחיק, ואני עוד לא רואה האח הגדול אבל את המערכון הזה אני ממש אוהבת. זהו בערך, רואים שיפור שזה כבר יותר טוב. וגם התספורת של עפר בתוכנית הזאת נראתה יותר טוב ,ונראה לי שהחום טיפה התבהר.שימשיכו בכיוון הזה.

MEyTi L O

New member
חחחחחחח איזה חפירה../images/Emo47.gif

יא כמה שאני מכורה לאח הגדול זה פעם ביומיים פתוח 24/7 וביומיים באמצע פעם ב .. XD אין ! התמכרות קשה ביותר

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif גם אני מכורה !! ../images/Emo6.gif

לאון לשלטון !!
איזה חמוד צבר XD ואני לא מבינה מה רוצים משיפרה היא ממש נראת נחמדה XD

../images/Emo85.gif../images/Emo31.gifצבר ושפרה../images/Emo31.gif

כ"כ מעצבנים אותייי
יש להם את הפינה שלהם , לא מדברים עם אף אחד , סנובים כאלה, ושפרה ןצבר חושבים שהם יודעים הכי טוב מכולם שםםם זה כ"כ מעצבןןןןןןןן!!

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif אני כל כך לא מסכימה עם מה שאת אמרת

הם נראים כל כך נחמדים וצבר בכלל נראה נחמד הם לא כמו שמציגים אותם ואני בטוחה בזה הם מנסים להשתלב אבל שמתחילים לקרוא לך "פרידמן מת " גם אני לא הייתי מנסה להשתלב עם אנשים כאלה ובצדק ... בכלל זה גזענות דוחה מה שעושים להם שם אני לא מבינה מה רע בלהיות אשכנזי :/ נוו טוב ... למי איכפת אני יודעת שכל פעם שהם יהיו מעומדים להדחה אני יצביע להם XD ואני בטוחה שגם אלה שעפו וכל החברים שלהם מצביעים להם .. תכלס מי רוצה שיוסי בובליל או הבת שלו יזכו ? ובכלל זה ממש דוחה שהם 2 וכל אחד שם הוא לבד בעצמו אחד מהם צריך לעוף ואני מעדיפה שזה יהיה יוסי

../images/Emo85.gif ראית מה חגית אמרה ../images/Emo27.gif

"מהבית הערצתי את שפרה , היא הייתה הפייבוריטית שלי .." והיא העמידה אותה להדחה והסבירה שהיא חושבת שהיא יודעת טוב יותר מכולם ועוד כל מיני כאלה .. אני מסכימה איתך ב100% שזה ממש לא יפה להגיד "פרידמן מת" , אני בכלל לא אוהבת גזענים .. אבל מה שטוב בעינב זה שהיא אומרת את הכל בפנים ולא צבועה כמו צבר שאמר שהוא לא סובל את איתי ושניה אחרי הלך וחיבק אותו [לפני כמה תוכניות] זה ממש עיצבן אותי .. לדעתי ונסה לא הייתה צריכה ללכת כי היא משחקת את המשחק ואומרת הכל בפנים .. חוץ מהקטע שהפיל אותה שזה היה עם איתי .. זה באמת לא היה יפה מה שהיא עשתה וגם היא אמרה את זה. היום צבר אמר: "הם [החדשים] מדיחים אותי כי הם ראו שאתם סובלים" כן רק בגלל זה
זה ממש לא נכון .. הם הדיחו אותו כי הוא פשוט נותן סביבו כאילו - 'אל תתקרבו אליי אני לא כמוכם' .. אני לא למשל לא הייתי מתחברת לעינב , אבל גם לא הייתי שמה אותה להדחה כי אני ממש מעריכה את המשחק שלה ואת הכנות שלה כמו שהיא הדיחה את ונסה כי היא אמרה שלא יפה מה שהיא עשתה לאיתי והיא חברה טובה שלה .. ובניגוד לכך צבר הדיח את איתי וונסה כמו כל שבוע בלי שום סיבה [אולי את ונסה כן - על מה שהיה עם איתי אבל על איתי .. ?] בקיצור זאת דעתי והעדפתי שצבר או שפרה ילכו היום .. ~וואי כמה רשמתי
~

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif גם עכשיו אני לא מסכימה עם מה שאמרת XD

על חגית - מי היא בכלל ?! היא הסבירה למה היא מדיחה אותה והיא הדיחה אותה כי "היא מדברת כמו גננת " אז מה !? והיא לא מדברת כמו איזה סתומה מהתחלה שנאתי אותה "באתי לכאן לנופש " היא חצופה ומתנשאת .. ועינב הכי צבועה שיש ! היא באה מתחבקת עם שפרה עכשיו כמעט כל יום ואחר כך הולכת ומרכלת עליה ועל צבר עם כולם ...ולהגיד את הכל בפנים בדרך כלל זה לא הכי טוב ... צריך קצת לשתוק לפעמים... וצבר חיבק את איתי וזה לא עיניין של צביעות ... כל מי שהולך מחבקים אותו גם אם הוא הצביע לו .. וונסה בכלל קרציה וצבר באמת צודק שצריך קצת שקט ממנה ותודה לאל זה מה שקרה XD היא דוחה ומגעילה לפי דעתי .. היא מתנהגת כמו מפגרת ! זה מה שצבר חושב שבגלל זה הם מדיחים אותו מותר לו לחשוב ככה הוא לא יודע מה באמת הולך ולי דווקא זה היה נשמע שהוא דיי אמר את זה בצחוק... והאווירה שהוא נותן ממש לא ככה הוא מדבר עם כולם ונחמד לכולם וגם אם הוא מרוחק זה כי הוא ביישן מותר לאנשים להתבייש ולא להיפתח לכל אחד שבא ומתחיל לחקור אותו על החיים [האמאינהאהמ] וונסה כבר מהתחלה הייתה צריכה לעוף היא פשוט הייתה בילתי נסבלת גם בחוסר חוכמה שלה וגם בדבר המגעילשהיא עשתה לאיתי היא מענה אותו כבר מההתחלה אני לא מבינה איך הוא לא העמיד אותה להדחה :/

../images/Emo85.gif\: רנין, שפרה ולאון: "צבר אם אתה

הולך אנחנו גם הולכים" [בערך ..] צבר: "אתם לא תילכו אחרי 60 יום שאני אומר לכם שהם לא ישברו אתכם.." [משהו כזה] רנין: "בדיוק מה ששי אמר .." וזה ממש נכון .. זה מעצבן שהוא מנסה להיות כמו שי ולהגיד לכל אחד מה לעשות .. הוא מנסה לחנך אותם כמו - שהוא רב עם יוסי בובליל וצעק עליו ואמר לו שלא אומרים שרמוטה - זה נקרא לחנך .. עזבי את הקטע שלהגיד שרמוטה זה באמת לא יפה - אבל יוסי בובליל גדל בסביבה שזה סלנג אצלם, ולצבר אין זכות בכלל להגיד לו מה לעשות ואיך לעשות .. אני למשל בדיוק ההפך מעינב - אני לא אומרת דברים בפנים , אני ממשממש ביישנית ועוד כל מיני .. אבל המשחק שלה בעיניי הוא הכי נכון והכי אמיתי ולא צבוע .. בקשר לוונסה - אני ממש ממש ממש מסכימה איתך שזה לא יפה מה שהיא שתה לאיתי - גם הוא דפוק שהוא נתן לזה לקרות , אבל היא גם משחקת את המשחק ולא קוצי מוצי כל הזמן עם פייבוריטים שלה - כמו שבהתחלה היא נדלקה על צבר ואח"כ העמידה אותו להדחה כי היא הרגישה שהוא נותן אנרגיה שלילית [\:] .. היא משוגעת , ומפגרת, וקרציה, ומעצבנת ועוד כל מיני דברים, ובדיוק בגלל זה הביאו אותה לאח הגדול .. אם היא לא הייתה כזאת לא היו מביאים אותה :] עכשיו נגיד וצבר, שפרה , לאון ורנין הדיירים האחרונים שנשארו בבית האח הגדול .. אז מה יקרה ? אם צבר ילך הם ילכו? או אם שפרה או לא משנה מי הם ילכו? אני לא מבינה את השטויות האלה .. מי בא לשם לחפש חברים? .. עכשיו שאלה אלייך - נגיד אני בתור צבר ואני אומרת לך כל מיני דברים שעשית שזה לא יפה ולא עושים את זה .. מה את תגידי לי ? לדעתי את תגידי לי : "מי אני בכלל שאגיד לך לעשות את הדברים האלה? ככה אני וזה מה יש" ובדיוק בגלל הדברים האלה האח הגדול הכניס אנשים מסוגים שונים כדיי שיריבו .. ~חח נסחפתי והושפעתי לגמרי~ בתכלס ממש לא אכפת לי מי יקח את הכסף ומי ישאר ומי ילך אני רק חושבת שמי שמגיע להם להגיע לגמר הם: לאון - בגלל שהוא עןשה שם צחוקים ולא יבש כמו - צבר . יוסי - כי הוא חכם והוא יודע מה שהוא עושה זה מצחיק את הקהל בבית. עינב - כי היא לא צבועה והיא לא תצביע לצבר למשל אם היא לא סובלת אותו בלי שום סיבה אלה היא תצביע למי שהיא כן אוהבת ועשה משהו לא נכון השבוע - אבל היא לא תבוא ותגיד לו איך להתנהג \: זאת דעתי
ואני בטוחה שמלא אנשים לא מסכימים איתי .. ואני בטוחה שיש מלא נשים שמסכימים איתי ..

כרמלי6

New member
../images/Emo121.gif :/

לא מדיוק כל כך ... הוא לא מנסה לחכות את שי ! שי היווה להם כדוגמה גם שי אמר לו בפרק שהוא הלך " אם אני לא חוזר תשמור עליהם " אז הוא כנראה זכר את המשפט ששי אמר לקנין וחזר עליו ... והוא לא ניסה לחנך את יוסי בובליל אם שרמוטה זה נקרא סלנג אז אני לא יודעת מה יקרה בפעם הבאה .. ובכלל מותר לצר להגיד לו מה שהוא חושב כי הוא לא משתמש בזה בתור סלנג זה מזכיר לי את הפעם ההיא שדורין אטיאס [ זאת שמחלקת דרקונים ] אמרה על מורן אטיאס שהיא פרחה, מורן לקחה את זה בתור קללה כי ממה שהיא למדה פרחה זה זונה ... ודורין לא התכונה בכלל שזה ישמע ככה .. זה אותו דבר צבר לא מבין שזה סלנג אז הוא יצעק עליו באותה מידה גם אני הייתי צועקת עליו .. ועינב הכי צבועה שיש .. היא דוחה שזה מפחיד והיא גזענית שזה בכלל דוחה כבר לא מגיע לה לזכות למי שהכי מגיע לזכות זה לאון ואחריו צבר שיפרה או רנין ... אני בעדם
לפי דעתי הם אחלה ..

למעלה