שאלות קטנות

eli2301

New member
באיזה ערוץ משודרת הסידרה??

ואני רואה שבכלל אין פה מנהל....

מיכל 631

New member
שידור חוזר לפרק ראשון

מישהו יודע האם מתי יש שידור חוזר לפרק הראשון של ניו יורק לונדון תודה

eli2301

New member
חח אוקי.. דרך אגב הכינוי שלך מוכר

לי.. נראה לי מ"תפוז משוב" ומה עוד יהיה מנהל אחר?.. כאילו יבחרו מישהו מהגולשים שיהיה מנהל? (ויהיה גם מישהו אדום?) תודה..

LuNa MaJnUnA

New member
הממ..../images/Emo94.gif

אני מניחה שמי שרוצה להיות מנהל ומעל גיל 16 (
) יגיש טופס בקשה לניהול ואז יהיה מנהל. אבל בינתיים לא ניראה לי שיהיה מישהו אדום, כי בקושי יש חברי פורום קבועים.

LuNa MaJnUnA

New member
ומורן אחותי...../images/Emo94.gif

כשאין לה חום/בגרות/סתם תפסתי לה את המחשב

LuNa MaJnUnA

New member
זה סוג של אייקון מאומץ../images/Emo94.gif

ככה זה כשיש לך 15 ניקים, זה עוזר לי לזהות את ההודעות שלי יותר בקלות...

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifחיחי גנבה אני אומרת... האייקון הזה שלי במקור../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif מאז מפגש פסח הראשון האייקון הזה שלייי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif אבל בכל זאת, יש לי 5 אייקונים מאומצים, אז אני צכה להתחלק קצת, אז רק בגלל זה, ובגלל שאני אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד מאוד הכי, יש לך אישור להשתמש בו../images/Emo13.gif... תודי שאני מותק../images/Emo9.gif../images/Emo70.gif

LuNa MaJnUnA

New member
טוב נישברתי!../images/Emo94.gif

את מותק
היו לי חמישה אייקונים מאומצים, אבל זה היה נורא מציק אז חזרתי למקור.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo9.gif גם את בובע../images/Emo99.gif אני לא יכולה בלי האייקונים שלי... כאילו זה די מעצבן שאני יכולה לכתוב רק 4 אותיות בכותרת וזה מצמצם את האפשרויות שלי ל: "יווו" , "וואי", "וואו", "שאלה", "גררר" וכד'... אבל אני לא מסוגלת להפטר מהם../images/Emo9.gif אני אוהבת אותם יותר מדי../images/Emo99.gif

למעלה