שאלון Morrowind

Sheepe D

New member
../images/Emo41.gifשאלון Morrowind ../images/Emo41.gif

מה הנשק המועדף עליכם? (לא שם, אלא סוג- חרב ארוכה, קצרה, בולט או גרזן)
מה הגזע המועדף עליכם? ננסח את זה אחרת, מה הגזע שלכם?
מה העיר הכי אהובה עליכם? (שאלה סתומה, אבל אני שואלת בגלל שלי יש כזו... טירוף. אני יודעת... צא דיבוק! צא!)
באיזה רמה אתם כרגע?
תנו תמונה שלכם! (של הדמות... אבל אתם מוזמנים להראות את פרצופכם האמיתי..)
מה הנשק- השם- הכי אהוב אליכם? או הכי משומש אצלכם?
מה השם של הדמות שלכם? טוב הינה התשובות שלי=)
אני הכי אוהבת לונג סורד- חרב ארוכה
יש לי אורק=) הכי כיף לשחק עם המכוערים... לכו תבינו
בלומורה=) כנראה משום שזו הייתה העיר הגדולה הראשונה שהייתי בה. וגם הייתי בה מלאאא זמן עד שיצאתי- אז התרגלתי=)
אני רמה 16... הקטן יהפוך יום אחד לגדול! חע!
ותמונה אין לי בנתיים... יש לי תמונה אבל היא של שלשום=)
דוואמר לונג סורד- אל תבקשו ממני לכתוב באנגלית... בושה=)
השם של האורק שלי הוא "דלוריאן" גו פיגייר... וזהו=) עכשיו תורכם.

gilf

New member
../images/Emo46.gif

זה השרשור מורווינד השני שאתה פתחת בעמוד הזה תשרשר בלאט

Sheepe D

New member
חע!

חחחח... לא לקלל ברוסית, לא יפה... ולגבי הכעס שלך- סו וואט?! השרשורים לא קשורים אחד לשני בגרוש! ו... זהו!

IceMaster

New member
יש בפורום בנות??../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

Sheepe D

New member
ולמה שלא יהיו?!

תאמין לי, הרבה בנות משחקות במחשב... וזה גם על פי מחקרים! זאת עובדה... חע! (למדתי את זה באנסין באנגלית... אז אפשר ללמוד משהו טוב בבצפר, אה?!) צא דיבוק, צא! זומבים משתלטים על העולם!!! אההההההההההההההההההההההההה! (בהשפעת 3 סרטי זומבים שראיתי... וזה יותר מידיי... ארררררררררג)

Ashaman

New member
לא

בי"ס זה קקה. ומדהים באמת כמה לומדים מאנסינים באנגלית...

Ultra Spidey

New member
למרות שמזמן לא שיחקתי...

נשק מועדף? חרב ארוכה
REDGURAD
עיר.. בלמורה
הייתי רמה 14 כשמחקתי את המשחק (לא את השמירה כמובן)
אין תמונה...
קטאנה דאדרית שעשיתי לה ENCHANT של PARALYZE אאל"ט
KROSS

GuglyBu

New member
תשובות

נשק מועדף - חרב ארוכה/קשת. הייתי רוצה לנסות גרזן גזע מועדף - אין גזע מועדף. תלוי במקצוע. אני wood elf עיר אהובה - WTF?! רמה - 54 אם אני לא טועה תמונה - מחר אין לי כוח היום נשק - עשיתי Deadric Claymore (אולי יש לי שגיאות באיות) עם 28-43 שאיבת חיים (לא בטוח בקשר למספר). גם Dwarven crossbow (הקשת הכי טובה שמצאתי בינתיים) השם של הדמות שלי - נחשו (נגלה - GuglyBu)

GuglyBu

New member
וכמו שהבטחתי, תמונה

(אל תתייחסו להגנה הנמוכה שלי כי מלא זמן לא תקנתי את החפצים שלי)

Ashaman

New member
ממ

LONGSWORD, כי היא הכי שקסית וחזקה ו ו ובכלל הנשק הכי טוב במשחק הוא כזה (לא שידעתי כשהתחלתי
)
DARK ELF, כי הוא כזה מאגניב!!
גם BALMORA, זה כמו שהילד נדבק לסינר של אמא שלו
לא זוכר...28+?
אין לי כוח, אולי אח"כ
TRUEFLAME, אלא אם את מחשיבה קסמים - ואז SUDDEN DEATH.
Offir
איזו הפתעה

o0O0o

New member
../images/Emo3.gif

-Long Sword -Red Guard and Imperial, אני רדגארד אבל אימפריאל הוא גם נחמד. -Balmora כמו כולם:] היא הכי קלאסית. -אני 59 בערך. -אין לי תמונות של מורווינד על המחשב
ומחקתי את המשחק כי אני בינתיים עושה הפסקה ממנו ואין לי יותר מדי מקום מיותר על המחשב. -אני הכי אוהב את הנשק של אלקסמיקסיה (נגיד), האלה במורנהולד, טריבונל. זאת חרב כחולה כזאתי, וכל כך יפה
. אני גם מת על Steel Claymore. -השם של הדמות שלי היא Absinthe. שזה השם שלי ברוב המשחקים
איך אומרים? כשאתה מוצא משהו טוב, תשאר איתו.

igurman

New member
יאללה

מה הנשק המועדף עליכם? חרב ארוכה ומאוד כבדה או גרזן מה הגזע המועדף עליכם? REDGURD מה העיר הכי אהובה עליכם? Ebonheart באיזה רמה אתם כרגע? 44 תנו תמונה שלכם! אין כח
מה הנשק- השם- הכי אהוב אליכם? החרב שמקבלים בסוף הליגיון האימפריאלי הכי משומש אצלכם? החרב שמקבלים בסוף הליגיון האימפריאלי מה השם של הדמות שלכם? Aragorn son of arturan

מממ

סוג נשק מועדף - חרב ארוכה ו Blunt Weapon גזע מועדף - Khajit אפילו שאני מחשק אכשיו אם Imperial עיר אהובה - אין אני אוהב את כולן רמה - 30 + נשק אהוב - Skull Crusher ו Daedric Dai Katana אם 23-85 Abzorb Health שעשיתי לבד שם של הדמות - Eddy

למעלה