שאלון חורף

Slow Cheetah

New member
../images/Emo41.gifשאלון חורף../images/Emo41.gif

למרבה הפלא, שוב הקרדיט לפורום סקו"ש. אז ממש תודה להם שמספקים לנו שאלונים
אמ... תכף חברה שלי באה והחלטתי לשים משהו חדש בפורום בנתיים (החוליה החלשה בערב יותר). בגלל שאתם לא אוהבים במיוחד שאלונים ארוכים, אז הבאתי שאלון קצר
תהנו
אוהבים חורף? אם כן, למה(ותנסו תשובות יותר מקוריות מלהתכרבל מתחת לפוך עם שוקו וספר)? אם לא, איזה עונה אחרת אתה אוהב? יש לכם מעיל? אוהבים אותו? מטריות יש בבית או שכולן שבורות? נשברה לכם פעם מטרייה באמצע גשם ? פותחים מטריה בבית או שזה 'מביא' מזל רע? אוהבים קרמבו? וניל או מוקה? עכשיו לשאלה שעוסקת את כולם- איך אתם אוכלים את הקרמבו? שוקו חם מכינים? יש לכם מתכון מנצח או סתם אבקת שוקולית? קופצים לתוך השלוליות? מכוניות משפריצות עליכם מים? אם כן, קללתם את הנהג? אם לא, יש לכם אסטרטגיה טובה לברוח מהשפריץ של המים? יש לכם דיכאון במהלך החורף? רעמים או ברקים? מתקלחים כל יום במשך החורף או שמתעצלים להדליק את הדוד? הייתם רוצים עוד חורף בישראל?

Yggdrasil19

New member
עונה

אוהב את החורף: כן! למה: בגלל האופציה לשלג!!! אה, וגם בגלל חנוכה וכי יש תותים יש לי מעיל: כן, חדש-דנדש אני אוהב אותו: כןןןןןןןןןן!!! יש לי מטריה: יש, אבל לא פרטית נשברה לי מטריה באמצע הגשם: לא לפתוח מטריה בבית או לא: יש לי קטע עם גגון אבל בחצר, כך שאני לא צריך לדאוג מלהירטב, וגם לא מהמזל הרע - דרך אגב אף פעם לא שמעתי על האמונה הטפלה *הזו*. אוהב קרמבו: כן! כן! כן! כן! כן! כן! ואת? אוהבת נקניקיות? וניל או מוקה: אפשר גם וגם? איך אני אוכל את הקרמבו: נוגס מהשוקולד, מלקק את הקרם ואז אוכל את הביסקוויט מכין שוקו חם: לא... מעדיף קפה. קופץ לתוך השלוליות: תלוי בסוג הנעליים שאני לובש. אם אני לובש נעליים חדירות למים, אז כן. מכוניות משפריצות עליי מים: בדרך כלל הכביש לא מלא מים מספיק. אם אני מושפרץ, אני מקלל: לא!!! למה לי? יש לי אסטרטגיה לברוח מהשפריץ:אני רץ קדימה ומתגלגל לעצירה פתאומית אחרי חמישה מטר. חחח סתאאאאאם... אני חוטף אותה לפנים! יש לי דיכאון: לא רעמים או ברקים: לא'דע, הם תמיד מגיעים ביחד... מתקלח כל יום: כן רוצה עוד חורף: בארור! ישראל מתייבשת...

Lion_Heart

Well-known member
../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

אוהבים חורף?כן
אם כן, למה(ותנסו תשובות יותר מקוריות מלהתכרבל מתחת לפוך עם שוקו וספר)?אמ כי החתולות באות להתכרבל
מרקים חמים, אני אוהב קולות וריח של גשם אם לא, איזה עונה אחרת אתה אוהב?שז-בט יש לכם מעיל?אמ. . . ואוו לא אוהבים אותו?בטח. . .הוא המעיל האהוב עלי מטריות יש בבית או שכולן שבורות?יש 3. . .נראה לי נשברה לכם פעם מטרייה באמצע גשם ?כל כך הרבה פעמים. . .פעם אחת באמצע סופה ממש. . .וזה לא היה נעים פותחים מטריה בבית או שזה 'מביא' מזל רע?הה? אוהבים קרמבו?יאם וניל או מוקה?וניל שולט עכשיו לשאלה שעוסקת את כולם- איך אתם אוכלים את הקרמבו?ביס אחרי ביס(זה שקר מוחלט, אני לא אוכל קרמבו) שוקו חם מכינים? משוקולד מומס וקורנפלור וחלב. . .יאאאם יש לכם מתכון מנצח או סתם אבקת שוקולית?למה או? למה לא גם וגם? קופצים לתוך השלוליות?לא מכוניות משפריצות עליכם מים?תמותו, תודה רבה אם כן, קללתם את הנהג?לא, רק מאחל למותו המהיר והכואב אם לא, יש לכם אסטרטגיה טובה לברוח מהשפריץ של המים?לקפוץ אחורה. . .מקורי הה?(למעשה זה יותר-קפיצת גלגול נינג'ה סטייל) יש לכם דיכאון במהלך החורף?מה פתאום! זה הדכאון הרגיל, רק שהוא חטף שפריץ ממכונית עוברת ועכשיו הוא עצוב יותר
רעמים או ברקים?צמר גפן מתוק מתקלחים כל יום במשך החורף או שמתעצלים להדליק את הדוד?מיים קרים שולט הייתם רוצים עוד חורף בישראל?אמ. . .חורף במדבר. . .תני לי לחשוב

וונקי

New member
חורף יאי

אוהבים חורף?כן אם כן, למה(ותנסו תשובות יותר מקוריות מלהתכרבל מתחת לפוך עם שוקו וספר)? אוהבת חורף מכיון שאני לא קמה מזיעה בבוקר , אפשר ללבוש בגדים מפנקים ואפשר לעשות סקי ובכלל סתם לעמוד מתחת לגשם אם לא, איזה עונה אחרת אתה אוהב? יש לכם מעיל?יש לי כמה מעילים אוהבים אותו? את רוב מעלים שלי אני אוהבת במיוחד את שחור החדש שלי הוא נוח מטריות יש בבית או שכולן שבורות? לא חסר לי מהם בבית בכול גדול רק שאפש נשברה לכם פעם מטרייה באמצע גשם ?כן פותחים מטריה בבית או שזה 'מביא' מזל רע? לא פותחת מטריה בית וזה לא קשור למזל רע , סתם נראה לי אדיוטי אוהבים קרמבו? כן וניל או מוקה? וניל ורק וניל עכשיו לשאלה שעוסקת את כולם- איך אתם אוכלים את הקרמבו? מקלפת את צפוי שקולד ואז מכניסה את וניל עם עוגיה לתוך הפה שוקו חם מכינים? בוודאי , זה כייף שלי לשתות שוקו חם יש לכם מתכון מנצח או סתם אבקת שוקולית? יש לי מתכון מנצח וזה לא כולל שוקלית זה כולל , אבקת שקולד חורבים משובחת קצת חלב סיוה וקצת חלב קוקוס , או רק חלב קוקס קופצים לתוך השלוליות? לא קופצת כן הולכת בתוך שלוליות מכוניות משפריצות עליכם מים? משדלת שלא אם כן, קללתם את הנהג? ברור אם לא, יש לכם אסטרטגיה טובה לברוח מהשפריץ של המים? כן יש לי ללכת כמה שיותר בקצה רחוק של כביש יש לכם דיכאון במהלך החורף? יש לי סוג דיכאון כול זמן אז חורף לא יוצא מין הכלל רעמים או ברקים? רעבים וברקים בליל חורף קר עדיף גם וגם מתקלחים כל יום במשך החורף או שמתעצלים להדליק את הדוד? מתקלחת שיש לי חשק וזה לא קשור לחורף או קיץ ואין לי בעיה לתקלח במים קרים , גם לא בחורף הייתם רוצים עוד חורף בישראל? בודאי

Slow Cheetah

New member
נאמ נאמ נאמ ../images/Emo3.gif

שישבת!!!!!!
אוהבים חורף? לא. אם לא, איזה עונה אחרת אתה אוהב? סתיו- קריר בחוץ, אבל לא יורד כמעט גשם. יש לכם מעיל? כן. אוהבים אותו? לא, אני רוצה חדש
מטריות יש בבית או שכולן שבורות? כן. נשברה לכם פעם מטרייה באמצע גשם ? כן, שהייתי בת 5
פותחים מטריה בבית או שזה 'מביא' מזל רע? אני פותחת, ואז אמא שלי מעירה לי. אוהבים קרמבו? כן. וניל או מוקה? וניל, דהה
עכשיו לשאלה שעוסקת את כולם- איך אתם אוכלים את הקרמבו? קודם את הקצפת ואז את הביסקוויט. שוקו חם מכינים? לא, כי יוצא לי מגעיל. קופצים לתוך השלוליות? לא. מכוניות משפריצות עליכם מים? לא (מישהו בכלל נוהג פה מספיק בשביל להשפריץ מים?). אם כן, קללתם את הנהג? ברור
אם לא, יש לכם אסטרטגיה טובה לברוח מהשפריץ של המים? לעבור לאיפה שאני גרה. יש לכם דיכאון במהלך החורף? אם כן, זה לא קשור לחורף
רעמים או ברקים? לא אוהבת את שניהם. אפשר לבחור חתולה? מתקלחים כל יום במשך החורף או שמתעצלים להדליק את הדוד? מתקלחת כל יוםOO הייתם רוצים עוד חורף בישראל? לא, אבל יותר מים (בלי גשמים) לא היה מזיק

Robin Sparkles

New member
חורףףףף

אוהבים חורף?כן אם כן, למה(ותנסו תשובות יותר מקוריות מלהתכרבל מתחת לפוך עם שוקו וספר)? אם לא, איזה עונה אחרת אתה אוהב? יש לכם מעיל?כן אבל לא לובשת אוהבים אותו? מטריות יש בבית או שכולן שבורות?יש הרבה נשברה לכם פעם מטרייה באמצע גשם ?לא פותחים מטריה בבית או שזה 'מביא' מזל רע?לא אוהבים קרמבו?כן וניל או מוקה?וניל עכשיו לשאלה שעוסקת את כולם- איך אתם אוכלים את הקרמבו?כמו נורמלית-מהקצפת שוקו חם מכינים?לא יש לכם מתכון מנצח או סתם אבקת שוקולית? קופצים לתוך השלוליות?לא מכוניות משפריצות עליכם מים?לא אם כן, קללתם את הנהג?קרה פעם אחת.וכן,קיללתי אם לא, יש לכם אסטרטגיה טובה לברוח מהשפריץ של המים?פשוט הולכים לצד חח יש לכם דיכאון במהלך החורף?לא רעמים או ברקים?רעמים מתקלחים כל יום במשך החורף או שמתעצלים להדליק את הדוד?כל יום הייתם רוצים עוד חורף בישראל?כן. שירד שלג או משהו.......

just 20 f

New member
שלי... ../images/Emo13.gif

אוהבים חורף? זה מורכב... גשם זה טוב אבל לא כייף להתרטב וכשקרררררר... אם כן, למה(ותנסו תשובות יותר מקוריות מלהתכרבל מתחת לפוך עם שוקו וספר)? איכס שוקו!
ומה ספר, מה?
סתם... אין על הריח של האדמה אחרי הגשם ואני אוהבת לשמוע ת'טפטופים שלו מהמרזב במרפסת אחרי שהוא (הגשם, כן?) כבר נגמר. אם לא, איזה עונה אחרת אתה אוהב? סתו, "רק בגלל הרוח..." ובכלל- עונה מדהימה.
יש לכם מעיל? ברור, יש לי כמה. אוהבים אותו? ברור! אז למה יש לי אותו?? מטריות יש בבית או שכולן שבורות?
יש, יש... נשברה לכם פעם מטרייה באמצע גשם ? חופשי, כן. פותחים מטריה בבית או שזה 'מביא' מזל רע? בולשיט. ברור שכן. אוהבים קרמבו? ככה ככה. וניל או מוקה? וניל (יעני הקלאסי) עדיף. עכשיו לשאלה שעוסקת את כולם- איך אתם אוכלים את הקרמבו? רגיל. מלמעלה למטה, בביסים ובסוף הביסקויט. כשהייתי קטנה הייתי אוכלת רק את הביסקוויט ותורמת לאחד מבני המשפחה את שאר הקרמבו. שוקו חם מכינים? בעעעעעעעעע... המשקה היחיד עם חלב שאני לא מתקרבת אליו (וזה אפילו חרוז!).
יש לכם מתכון מנצח או סתם אבקת שוקולית? לשוקו קר- שוקולית. למרות שקנוי הכי טעים (של "יטבתה" במיוחד). קופצים לתוך השלוליות? מה אני בת 4? לא כייף להתרטב, יפת נפש שכמוני...
מכוניות משפריצות עליכם מים? לא, מה אני ברידג'יט ג'ונס??
אם כן, קללתם את הנהג? אם כן, תיפלט מפי קללת "סעמק" טיפוסית. אם לא, יש לכם אסטרטגיה טובה לברוח מהשפריץ של המים? כן! לא להתקרב אליו.
סתם... פשוט ללכת רחוק משפת המדרכה. יש לכם דיכאון במהלך החורף? יש לי דיכאון תמיד. סתם... האמת שדווקא בקיץ תקף אותי דיכאון לסוגיו. רעמים או ברקים? ברקים יותר מסוכנים אבל פחות מבהילים ולכן עדיף מוות שקט מאשר התקף לב.
מתקלחים כל יום במשך החורף או שמתעצלים להדליק את הדוד? לא עניין של עצלנות, פשוט מיותר להתקלח כל יום בחורף בד"כ. הייתם רוצים עוד חורף בישראל? לא הבנתי ת'שאלה.

למעלה