שאלון היכרות

omer719

New member
../images/Emo41.gifשאלון היכרות../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

עוד ניסיון לעורר את הפורום, שוב אני מציק לאנשים במסרים ומזכיר להם על הפורום, בתקווה שהוא יחזור לחיים
אז מי שמגיע לפה שלפחות יראה נוכחות שהוא הגיע ומתכוון להישאר, אז יש את שירשור החדשות שאפשר להגיב בו, והשאלון הזה, ככה שמי שמגיע יעזור לנו להכיר אותו קצת יותר טוב
שם: מגורים: גיל: כינויים אחרים: רוצה אחים ( עוד אחים?): אתה רוצה אח גדול או אח קטן: צפית בתוכניות ילדים: עדיין צופה בתוכניות ילדים: מהו חלום הילדות שלך: תחביב ילדות, עיסוק ילדות: מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: איפה היית רוצה לגור: במה אתה רוצה לעבוד: מאכל אהוב: חיה אהובה: סגנון מוזיקה אהוב: ספר אהוב: שחקנ\ית אהוב\ה: וקצת שאלות על בטי
: הדמות האהובה עלייך מבטי: הדמות השנואה עלייך מבטי: זוג אהוב מבטי: ציטוט אהוב מבטי: פרק אהוב בבטי ולמה: תמונה אהובה: מקווה שתשתפו פעולה עם זה

שירי116

New member
../images/Emo24.gifהיוזמה ברוכה

שאלות היכרות כלליות
שם: שירי
מגורים: תל אביב
כינויים אחרים:
רוצה אחים (עוד אחים
):
אין לי אחים. ולא הבנתי את השאלה.
אתה רוצה אח גדול או אח קטן: גדול.
צפית בתוכניות ילדים: בוודאי.
עדיין צופה בתוכניות ילדים: בוודאי חח D: אבל תלוי איזה.
מהו חלום הילדות שלך: לעוף.
תחביב ילדות, עיסוק ילדות: אממ כל מה שילדים קטנים עושים
מה היית רוצה להיות כשהיית קטן
:
שחקנית.
איפה היית רוצה לגור: בארץ P:
במה אתה רוצה לעבוד: לא יודעת עדיין... אולי עיתונאית בעיתון בידור או תסריטאית או מעצבת פנים או אולי כן שחקנית לא יודעת ><
מאכל אהוב: אין משהו ספציפי.
חיה אהובה: חתול
סגנון מוזיקה אהוב: מגוון.
ספר אהוב: הארי פוטר, רוץ ילד רוץ, המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה, יש ילדים זיגזג.
שחקנ\ית אהוב\ה: לא יודעת על מישהו\מישהי ספציפי\ת.
וקצת שאלות על בטי:
הדמות האהובה עלייך מבטי: דניאל
הדמות השנואה עלייך מבטי: אלכסיס
היא מעצבנת.
זוג אהוב מבטי: בטי וג'יו D:
ציטוט אהוב מבטי: חח יש מלא...
פרק אהוב בבטי ולמה: אממ לא יודעת יש הרבה D:
תמונה אהובה:
(חח אבל יש עוד המון
)

moomi123

New member
../images/Emo168.gifעונה

שם:אור מגורים:כפר סבא סיטי גיל:14.5 כינויים אחרים:המ.. אורוש, אורקי רוצה אחים ( עוד אחים?):לא!! אתה רוצה אח גדול או אח קטן:לא תודה :) צפית בתוכניות ילדים:מוש השור, שאלתיאל, מומינים, רחוב סומסום.. מלאאאא! עדיין צופה בתוכניות ילדים:חחח.. ארתורXD מהו חלום הילדות שלך:נראה לי להיות רופאה.. כל הזמן זה השתנהXD תחביב ילדות, עיסוק ילדות:לשחק בברביותP: מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?:שצי שאלות למעלה איפה היית רוצה לגור:כאן טוב לי :] במה אתה רוצה לעבוד:אין לי מושג O: מאכל אהוב:אני שונאת את השאלה הזאת ;__; אני אוהבת מלא D: חחח חיה אהובה:אין O.O סגנון מוזיקה אהוב:אין משהו מועדף, אם יש שיר שאני אוהבת אני שומעת :) ספר אהוב: יומני האומנת, פרנויה, מלא ספרים של הרלן קובן שחקנ\ית אהוב\ה:איןXP וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי:בטי, מארק, אמנדה הדמות השנואה עלייך מבטי:צ'רלי זוג אהוב מבטי:בטי וג'יו
/ מארק ואמנדהXD ציטוט אהוב מבטי:אוהו, לא חסר פרק אהוב בבטי ולמה:הפרק שווילהלמינה וברדפורד היו אמורים להתחתן כי היה שם קטע כזה שאמנדה רקדה ושרה, אני יכולה לראות את זה מלא פעמים XD תמונה אהובה:-

דורדור4

New member
../images/Emo140.gifגם אני פה!

איך אני שמחה שהפורום חוזר
שם: הדר מגורים: לא מפרסמת באינטרנט
גיל: 13 כינויים אחרים: הדרי, דורדור רוצה אחים ( עוד אחים?): לא ממש
אתה רוצה אח גדול או אח קטן: - צפית בתוכניות ילדים: ברור חח עדיין צופה בתוכניות ילדים: כן! בארתור וכאלה
מהו חלום הילדות שלך: אני זוכרת שהייתי רוצה להיות מורה, איזה ילדה מעפנה הייתיXD תחביב ילדות, עיסוק ילדות: ריקוד, אבל זה עד היום. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: מורה! כבר אמרתי >< איפה היית רוצה לגור: במקום מגניב בחו"ל במה אתה רוצה לעבוד: עדיין לא יודעת מאכל אהוב: פירה של סבתא
חיה אהובה: כלב סגנון מוזיקה אהוב: פופ ופאנק רוק ספר אהוב: הארי פוטר כמובן שחקנ\ית אהוב\ה: יש המון, ג'ניפר אניסטון, אמריקה פררה, אלייזה דושקו, בראד פיט ועוד. וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: אמנדה ומארק
זה בא יחד! הדמות השנואה עלייך מבטי: אין ממש.. קצת ברדפורד וקלייר מידי פעם. זוג אהוב מבטי: בטי וג'יו! ציטוט אהוב מבטי: מה שיש לי בחתימהXD פרק אהוב בבטי ולמה: הפרק של החתונה של ווילי
וברדפורד. תמונה אהובה:|שמאלה| זאת אחת המגניבות

Superboi

New member
סוף סוף קצת ☼ בפורום הזה D: ../images/Emo59.gif

שם: עדן מגורים: נתניה גיל: 17 כינויים אחרים: - רוצה אחים ( עוד אחים?): יש כבר מספיק
אתה רוצה אח גדול או אח קטן: לא צפית בתוכניות ילדים: כן עדיין צופה בתוכניות ילדים: כן מהו חלום הילדות שלך: לא זוכר תחביב ילדות, עיסוק ילדות: לא יודע, לשחק כמו כל הילדים מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: לא זוכר איפה היית רוצה לגור: לבד במה אתה רוצה לעבוד: לא הכי סגור על זה מאכל אהוב: - חיה אהובה: - סגנון מוזיקה אהוב: הרבה סוגים. הכי רוק והאוס ספר אהוב: - שחקנ\ית אהוב\ה: כרגע אין וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: וילהלמינה, מארק&אמנדה הדמות השנואה עלייך מבטי: - זוג אהוב מבטי: אמנדה ומארק P: ציטוט אהוב מבטי: יש מלאאא פרק אהוב בבטי ולמה: אולי 23? תמונה אהובה: אני במהירה

IreeEena

New member
עונה ../images/Emo9.gif

ממ איזה כיך שהפורום מתחיל להתעורר
שם: אירנה מגורים: מרכז גיל: 15 וחצי כינויים אחרים: אממ לאדעת XD רוצה אחים ( עוד אחים?): לא אתה רוצה אח גדול או אח קטן: יש קטן, רוצה אחות גדולה צפית בתוכניות ילדים: אוו יותר מדי עדיין צופה בתוכניות ילדים: כה, ארתור D: מהו חלום הילדות שלך: לאזוכרת תחביב ילדות, עיסוק ילדות: ברביות ?
מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: רופאה נראהלי איפה היית רוצה לגור: ארה"ב במה אתה רוצה לעבוד: לאדעת עדיין מאכל אהוב: כמעט הכל חיה אהובה: כלב, חתול סגנון מוזיקה אהוב: פופ ורוק ספר אהוב: הארי פוטר
שחקנ\ית אהוב\ה: הממ טום פלטון וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: בטי, אמנדה, מארק ודניאל הדמות השנואה עלייך מבטי: הנרי, מעצבן XD זוג אהוב מבטי: אממ אין ציטוט אהוב מבטי: אוו מלא פרק אהוב בבטי ולמה: כנ"ל תמונה אהובה: כנ"ל

Why, Hello. ../images/Emo98.gif

שם: שובל (בן). מגורים: נהריה. גיל: 12, אבל אל תפקפקו בגיל.
כינויים אחרים: נופ. רוצה אחים ( עוד אחים?): ישלי כבר 2 אחיות, וזה מספיק. אתה רוצה אח גדול או אח קטן: - צפית בתוכניות ילדים: בילבי, אריזה משפחתית, צער גידול בנות, הנסיף מביל אייר, ארתור (כמעט כל התוכניות הטובות של ערוץ הילדים הישן). עדיין צופה בתוכניות ילדים: אין אפשרות לראות אותם יותר בטלוויזיה, למרות שביום שבת ראיתי בילבי בערוץ 2.
וארתור, אני רואה כל בוקר. XD מהו חלום הילדות שלך: - תחביב ילדות, עיסוק ילדות: ציור..? לול. לאיודע. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: נראלי צייר. איפה היית רוצה לגור: חו"ל.
במה אתה רוצה לעבוד: אינלי מושג. מאכל אהוב: המון! לול.
חיה אהובה: כנ"ל. סגנון מוזיקה אהוב: רוק, פופ. ספר אהוב: אני, כריסטיאנה פ. פשוט ספר מדהים. שחקנ\ית אהוב\ה: אמריקה פררה.
וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: אמנדה, בטי, וילהמינה ומארק. הדמות השנואה עלייך מבטי: אני לא חושב שיש אחת. זוג אהוב מבטי: - ציטוט אהוב מבטי: Heart for Wilhelmina, courage for Marc, and a brain for Amanda! פרק אהוב בבטי ולמה: פרק החתונה, בגלל השירה של אמנדה.
תמונה אהובה: כאן.

liat012

New member
ייאיD: הפורום קם לתחייה../images/Emo98.gif

שם:ליאת
מגורים: מרכז הארץ [תנחשו] גיל:14.5+ כינויים אחרים:הא? רוצה אחים ( עוד אחים?): אחות גדולה בנתיים :) אתה רוצה אח גדול או אח קטן: קטן!
צפית בתוכניות ילדים: אממ מה נחשב? פוקימון בגיל 7-8? עדיין צופה בתוכניות ילדים: נופ מהו חלום הילדות שלך: שלום בעולם. תחביב ילדות, עיסוק ילדות: לשחק עם אבא כדורגל עכשיו זה סתם בסימן שאלה ותחביב שתמיד תמיד יהיה בליבי זה לצייר רק שעכשיו זה עסק רציני. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: אומנית:) איפה היית רוצה לגור: איפה שאני גרה כיום. במה אתה רוצה לעבוד: עיצוב. מאכל אהוב: בסלטים בר ואוכל של סבתא אמא ודודה ואבא! חיה אהובה: כלבים אבל באמת באמת את כל החיות. סגנון מוזיקה אהוב: רוק ופאנק רוק והיפ הופ כשרוקדים נו.. ספר אהוב: רועי של אשתר שטרייט וורצל [משהו כזה?] שחקנ\ית אהוב\ה: יש הרבה. וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: דניאל. הדמות השנואה עלייך מבטי:ווילמינה זוג אהוב מבטי: אממ אחות של בטי והמאמן ספורט[
] ואני לא טובה בשמות! ציטוט אהוב מבטי:כנ"ל לא טובה בציטוטים פרק אהוב בבטי ולמה: אין. כל העונה האחרונה של ערוץ 3. תמונה אהובה:- איזה כיף שהפורום חזר

NevaEva

New member
נוכח ../images/Emo13.gif

שם: Neva מגורים: צפון גיל: 15 כינויים אחרים: אין רוצה אחים ( עוד אחים?): אח קטן >: אתה רוצה אח גדול או אח קטן: ^^ צפית בתוכניות ילדים: כמובן עדיין צופה בתוכניות ילדים: חלקית
מהו חלום הילדות שלך: אמ, פעם זה היה להיות תסריטאי. התעניינתי בכתיבת תסריטים. תחביב ילדות, עיסוק ילדות: פסנתר, עדיין מנגן. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: זה כמו חלום הילדות, לא? איפה היית רוצה לגור: ניו-יורק במה אתה רוצה לעבוד: מתכנת. מאכל אהוב: אמ אורז עם תירס חיה אהובה: פינגווין סגנון מוזיקה אהוב: הרבה סוגי מטאל, רוק פסיכדלי ורוק מתקדם. ספר אהוב: אין משהו מיוחד שחקנ\ית אהוב\ה: שרון מלכי שמש. וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: אמנדה
הדמות השנואה עלייך מבטי: ג'יו זוג אהוב מבטי: הנרי & בטי ציטוט אהוב מבטי: לא עולה לי, אבל יש מלא פרק אהוב בבטי ולמה: אמ גם כן יש הרבה, העונה ה2 בכלליות הייתה ממש מעולה.

עונה =] |פסטרמה|

שם: נוגה מגורים: קיבוץ במרכז הארץ גיל: 13 וחצי כינויים אחרים:
רוצה אחים ( עוד אחים?): לא! חלילה וחס אתה רוצה אח גדול או אח קטן: שניהם לא.. צפית בתוכניות ילדים: כן! מי לא?! עדיין צופה בתוכניות ילדים: רק כשיוצא לי, אני בקושי רואה טלויזיה מהו חלום הילדות שלך: לגדל ארנבת תחביב ילדות, עיסוק ילדות: לא זוכרת.. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: הממ.. רופאה של משהו.. לא זוכרת כבר איפה היית רוצה לגור: חיפה במה אתה רוצה לעבוד: אממ... עורכת דין מאכל אהוב: שוקולד חיה אהובה: לא אוהבת חיות.. סגנון מוזיקה אהוב: הממ.. אין סגנון מסויים.. אני שומעת בעיקר סימפל פלאן והביטלס ספר אהוב:
לא אוהבת ספרים שחקנ\ית אהוב\ה: טום וולינג
וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: הממ.. מארק או ג'סטין. עוד לא החלטתי הדמות השנואה עלייך מבטי: לאדעת.. לא נראה לי שיש זוג אהוב מבטי: בטי וג'יו ציטוט אהוב מבטי:
לא זוכרת כבר.. פרק אהוב בבטי ולמה: לא זוכרת כבר.. נזכרתם לעשות שאלון אחרי שנגמרה התוכנית בהוט 3, אז מי זוכר?! תמונה אהובה: איןכוח.

gal194

New member
הפורום קם לתחיה!! ../images/Emo13.gif

אולי איזה 4 ימים לא נכנסתי ופתאום אני רואה שמוצף פה!! שם: גל מגורים: מרכז גיל: 14 כינויים אחרים: לא יודעת יש כמה :] רוצה אחים ( עוד אחים?): לא.. אתה רוצה אח גדול או אח קטן: לא רוצה - ישלי כבר אחות תאומה צפית בתוכניות ילדים: כן :) עדיין צופה בתוכניות ילדים: לא מהו חלום הילדות שלך: אה.. כל פעם השתנה- לא היה משהו ספציפי תחביב ילדות, עיסוק ילדות: ציור וכל מיני מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: נראלי שחקנית איפה היית רוצה לגור: בניו יורק, אבל גם בארץ. במה אתה רוצה לעבוד: מעצבת אופנה, הלוואי מאכל אהוב: יש כלכך הרבה!!! חיה אהובה: חתול סגנון מוזיקה אהוב: יש הרבה, בעיקרון מה שבMTV אבל לפעמים גם להקות יותר ישנות. ספר אהוב: לא יודעת, האמת היא שכבר הרבה זמן לא קראתי שחקנ\ית אהוב\ה: אין משהו מיוחד וקצת שאלות על בטי: הדמות האהובה עלייך מבטי: מארק, הילדה, אמנדה, דניאל, וילהמינה. ובטי כמובן. בעיקרון אני אוהבת את כל הדמויות :) הדמות השנואה עלייך מבטי: לא שונאת אף אחד- לכל דמות, אפילו לשנואות יש ייחוד ומשהו שמצחיק בהן אז אני אוהבת את כולן. זוג אהוב מבטי: מארק ווילהמינה ציטוט אהוב מבטי: אוף לא זוכרת יש מלא פרק אהוב בבטי ולמה: אני מתה על כל הפרקים של העונה הראשונה- במיוחד פרקים 13-14, כי היה לעונה הראשונה סגנון מיוחד כזה וכל פרק היה קורע מצחוק. ויש עוד כמה פרקים מהעונה השניה שאהבתי מאוד, לא זוכרת איזה. תמונה אהובה: אני אוהבת כל תמונה של בטי בלבוש מזעזע. אין תמונה מיוחדת ואי כבר מלא זמן לא ראיתי בטי אז כבר הספקתי לשכוח מלא דברים, אולי כשיהיה לי זמן אני אתחיל להשלים קצת פערים ולראות מחדש :) טוב השאלון יצא משעמם בטירוף, אבל לא נורא, רק בשביל להראות נוכחות וזה.. שבוע טוב!

ofiri85

New member
גמאני אוהבת בטי :)

שם: אופיר . מגורים: מודיעין . גיל: 14 . כינויים אחרים: לא נראלי :) אתה רוצה אח גדול או אח קטן: יש לי מספיק . מיהו חבר ילדותך: איזה דביקות . מהו חלום הילדות שלך: אני ילדה ללא חלומות :) תחביב ילדות, עיסוק ילדות: לישון ? מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: כאילו שאני זוכרת (((:) אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: יאפ . איפה היית רוצה לגור: ניו - יורק . במה אתה רוצה לעבוד: כל מה שקשור למפורסמים ועדיף בחו"ל . שחקן טלוויזיה: ווווואי יש פול . תן לי לחשוב על זה . תוכנית: בטטטטטטטטטטי ברור ! , הישרדות , כל הריאלטי שיש :) , ועוד מלללללא ^^ ביטוי מעצבן: אאאין :) הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: לא עולה לי p: הדבר הכי מעצבן שעשו לך: ט'חחחחח שאמרו לך באמצע הרחוב: אולי אני מוזרה , אבל אני לא מדברת עם אנשים ברחוב :) מאכל: פיצצצה :) ממתק: ווווואי , שוקולד וחמצוצים . מקום: המיטה שלי :) סגנון לבוש: ג'ינס , קפוצ'ונים , אדידס :) חנות: יששש מלללללא . דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": את כל הפרקים שהיו עד עכשיו . מחכה לעונה הבאה :) דמות אהובה: אמנדה , הדבר הכי מושלם בעולם :) דמות שנואה: ווואי בהתחלה ממש שנאתי את וולטר , אחד היצורים . בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: בררררור שעם הנרי , הוא חתיך :) אמנדה או מארק: ווווווווואי שניהם מושלמיייים והם הככי מושלמים ביחד . אאאאאבל ---- אמנדה ! הפרק הכי אהוב של בטי: חחח הפרק שאמנדה שרה תשיר על ג'ין סימונס שהוא אבא שלה . חח אחד הפרקים . עונה ראשונה או שנייה: אמממ - שנייה . ועוד משהו : בטי זו הסדרה הכי טובה ב ע ו ל ם ובקי ניוטון (אמנדה) היא הדבבבבבר הכי מושלם בעולם .

למעלה