שאלון היכרות-למי שמעוניין

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo41.gifשאלון היכרות-למי שמעוניין../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

הנה שאלון היכרות לכל המעוניין,שהועתק מפורום אחר.סתם להכיר קצת יותר אחד את השני.
השאלות הן בנוסח זכר רק לצורך הנוחות.
שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? 3.שתייה קרה או חמה? 4.עוף או נקניקיות? 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? 6.סבתא או סבא? 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? 8.סוודר או מעיל? 9.שקט או רעש? 10.מרק או דייסה? 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: 2.יין: 3.שמחה: 4.ריקודים: 5.ציפור: 6:מוזיקה: 7.בעלי חיים: 8.ג'ינס: 9.חיים: 10.מוות: 11.אהבה: 12.שינאה: 13.ילדים: 14.הורים: 15.חברים: דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? 2.שתייה אהובה? 3.אומניי מוזיקה אהובים? 4.עונה אהובה? 5.צבע אהוב? 6.רגש אהוב? 7.מתקן לונה-פארק אהוב? 8.חיה אהובה? 9.חמש האנשים האהובים ביותר? 10.סרט אהוב? שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? 11. יש לך חלום ? 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? 13. חלום שהגשמת ? 14. השיר הכי הכי אהוב ? 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? 17. מילה אהובה : 18. מילה שנואה : 19. אומן אהוב : 20. אומן שנוא : 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? 23. עונה אהובה ? 24. סוג של סטייה ? 25. שברו לך פעם את הלב ? 26. השלם : אני אדם _____ ? 27. השלם : אני לא אדם ____ ? 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? 29. בא לי לצרוח : _____ 30. החיים הם____ : אוהבת אתכם
שי

SeazeR

New member
ואי זה ארוך ...

אבל משעמם לי גם ככה אז אני יענה .. שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? את כל הרוע שבו , שיהיה אך ורק טוב , בלי מלחמות ובלי ריבים . 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? לא חושב , כי גם החיים יכולים להיות דבר נפלא , תלוי איך חיים אותם ומה עושים בהם . 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן , כי אני לא בנאדם שיכול להיות לבד , זה מכניס אותי לדיכאונות .. למרות שאני לבד רוב הזמן , אני עובד עם אנשים ואני בין אנשים כל היום - בלי זה אני אמות . 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? האמת ? שום דבר לא מכבד את עצמו בלי מאמץ כלשהוא ובשביל כל דבר בחיים צריך להתאמץ , אם נבחר בדרך הקלה ביותר בסופו של דבר ניפול מהר כמו שעלינו ... 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? כן , את כל מי שגרם לי להרגיש חרא עם עצמי וכל מי שקינא בי ושם לי רגל במהלך החיים האלה - לאנשים כאלה לא מגיע לחיות . 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? כן , לאחותי הבכורה , שאוכלת הרבה חרא בחיים ולא רואה את האור שבקצה המנהרה . יש לה קשיים כלכליים והיא המפרנסת בבית שמביאה הכי הרבה כסף (עצמאית) וזה לא מספיק ... 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... 10 ארוחות .. הייתי אוכל לפחות 3 בגטים עם מוקפץ איזה 4 המבורגרים ואיזה עוד 5 פיצות ... 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? לא נראה לי , אני אפילו לא מצליח לרצות את הסובבים אותי ... 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? לא הייתה היררכיה בינינו לבינם , החיות היו יכולות לשלוט בנו כמו שאנחנו שולטים בהם היום . שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? פיות 3.שתייה קרה או חמה? גם וגם 4.עוף או נקניקיות? עוף 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? להירטב במים באמצע הרחוב 6.סבתא או סבא? סבתא 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? כחולות (הרי זה הצבע עיניים שלי .. :)) 8.סוודר או מעיל? מעיל 9.שקט או רעש? רעש 10.מרק או דייסה? מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? מיסטיקה ופסיכולוגיה - שתיהם נראים טוב ... 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? אנג'לינה ג'ולי כמובן ...
שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: כאב של אנשים 2.יין: שיכרות 3.שמחה: צחוקים עד אין סוף 4.ריקודים: מסיבה 5.ציפור: חופש 6:מוזיקה: צרחות וריקודים 7.בעלי חיים: כלבים 8.ג'ינס: של לי קופר ... 9.חיים: עבודה 10.מוות: סוף הדרך 11.אהבה: חיים טובים 12.שינאה: קנאה 13.ילדים: 14.הורים: 15.חברים: דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? הכול 2.שתייה אהובה? וודקה , רד בול ... 3.אומניי מוזיקה אהובים? בעיקר טראנס האוסים ודאנסים .. 4.עונה אהובה? קיץ-חורף כזה .. באמצע כשנעים .. 5.צבע אהוב? כחול 6.רגש אהוב? כנות 7.מתקן לונה-פארק אהוב? רכבת הרים 8.חיה אהובה? כלב 9.חמש האנשים האהובים ביותר? אבא , אחות , אחות , בעלה של אחת האחיות , דוד טוב נו השישית זאת סבתא (אוף נתתם רק חמש ..) 10.סרט אהוב? כל סרטי האקשן הקימיים ביניהם "בן ערובה" "היום שאחרי מחר" והאחרון .. "מינכן" שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? כלב , הוא נאמן וגם אני נאמן ... 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? כן , מאוד ! 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? להתאבד , הבנתי שזה לא מה שיעזור לי .. 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? תמיד ישגע אנשים 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? כן , אני נלחם בזה ... 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? ממש לא .. אבל כרגע ממש משתדל להיות אחד כזה 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? גיל 25-26 גג ... 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? לא חשבתי על זה לעומק 11. יש לך חלום ? כן , שהחיים שלי יהיו תמיד שמחים . הא כן , שתהיה לי גם חברה רצינית ... 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? כן , מאוד פרקטי ובר ביצוע ... 13. חלום שהגשמת ? עדיין לא הצלחתי להגשים שום דבר .. אבל אני אגשים ! 14. השיר הכי הכי אהוב ? Listen To Your Heart לא זוכר את השם של הזמרת בדיוק ... 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? מוות של אנשים קרובים 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? שהחיים שלך יציבים ועמוסים בהפתעות 17. מילה אהובה : מה קשור 18. מילה שנואה : לא יכול 19. אומן אהוב : עופר ניסים 20. אומן שנוא : Tiesto בחלק מהטראקים שלו ... 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? חח הדיסק האחרון שרכשתי היה לפני המווון זמן ... 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? תקראו את 21 ... 23. עונה אהובה ? קיץ-חורף כזה ... 24. סוג של סטייה ? מעדיף שלא לחשוף . 25. שברו לך פעם את הלב ? כן , רק לפני שבוע .. 26. השלם : אני אדם ? אופטימי 27. השלם : אני לא אדם ? שיכול לשנוא עד מוות מישהו 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? פיית האושר , לאחותי . 29. בא לי לצרוח : שהחיים קשים 30. החיים הם____ : טובים בד"כ , תלוי איך מסתכלים עליהם ומתי ...

א ב ד ו ן

New member
SeazeR ../images/Emo26.gif

קראתי את כל מה שרשמת ומאוד התרשמתי ממך.. אני חושבת שאתה כל כך מקסים שאתה כל כך רוצה לעזור לאחותך.. אני לא אפרט על כל מה שרשמת אבל בסך הכל מאוד התרשמתי ממך.. אתה מקסים
ואני מבטיחה לך שאתה תהיה מאושר(זה גם החלום הכי גדול שלי - להיות מאושרת באמת) שלך, שי

Vereor

New member
אני דווקא חושב

שבפורום הספציפי הזה, נוסח נקבה יהיה יותר נוח לרוב האנשים =) שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? אני לא משוכנע. זו שאלה קשה. אני מניח שהייתי הורס חלק נכבד מהעולם ובונה אותו מחדש. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? זה ממש תלוי באיזה חלום. אבל יש סיכוי טוב שהייתי רוצה להשאר בו. במיוחד אם באותו חלום הייתי עם הבחורה שאני אוהב.... 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? חה, ממש לא. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? אין סיכוי. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? אם זה באמת היה דבר שהיה נחשב בסדר לעשות, ואני גם כן הייתי מחונך שמותר לעשות זאת, אני מניח שכן. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? הבחורה שאני אוהב.. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... קרוב לוודאי שהייתי אוכל המון. לעזאזל, אני כבר אוכל המון [שמן אנוכי]. אני לא יודע מה הייתי אוכל. מה שהיה מתחשק לי. 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? אם הייתי משקיע בתפקיד, כן. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? וול, נתחיל עם זה שלא היינו שוחטים אותן כל כך הרבה לדעתי. למרות שבהתחשב בטבע האדם, לכו תדעו. בטח היינו יוצאים למלחמה נגד קרנפים או משהו. שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן. איזו מן שאלה זו??? 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? תלוי מאוד ב'סגנון' שלהם, יש כל כך הרבה דרכים להציג כל אחד מהם. אני חושב שמלאכים, אבל לא כתינוקות מעופפים, אלא יותר בסגנון של לוחמים-עם-כנפיים. 3.שתייה קרה או חמה? תלוי מתי. 4.עוף או נקניקיות? תלוי איך עושים את העוף. 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? להרטב באמצע הרחוב. 6.סבתא או סבא? סבא. 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? ירוקות! 8.סוודר או מעיל? סוודר. 9.שקט או רעש? ...שקט... 10.מרק או דייסה? מרק. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? פסיכולוגיה. 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? ג'ניפר. שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: שני. 2.יין: פורט. 3.שמחה: קרבה. 4.ריקודים: חוסר-נוחות. 5.ציפור: חופש. 6:מוזיקה: פינק פלויד. 7.בעלי חיים: חתולים. 8.ג'ינס: כחול. 9.חיים: לבן [המם, מוזר] 10.מוות: בורדו. 11.אהבה: בורדו. 12.שינאה: תסכול. 13.ילדים: רעש. 14.הורים: אי-הבנה. 15.חברים: sweet sorrow. דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? המם. לא יודע. אולי סושי? 2.שתייה אהובה? שוקו, אני מניח. 3.אומניי מוזיקה אהובים? פינק פלויד! 4.עונה אהובה? חורף. 5.צבע אהוב? בורדו. 6.רגש אהוב? אהבה. 7.מתקן לונה-פארק אהוב? אני חושב שרכבת הרים. 8.חיה אהובה? חתולים, כלבים. קשה לי להחליט. 9.חמש האנשים האהובים ביותר? שני, זואי, גל, יעל ו..המם.. קשה להחליט. אולי יואל? 10.סרט אהוב? אוו.. יש כמה. לא יודע להחליט. נלך על הסיפור שאינו נגמר. שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? אלוהים יודע. או עם עבודה נחמדה, או גר בחו"ל ולומד באוניברסיטה, או.. מת. מצטער. 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? אני לא יודע איך לענות על זה. 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? למען האמת [עד כמה שזה לא מתאים לי], כן. זה אחד מהשמות לבנים היחידים שאני אוהב בעברית. 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? אני לא יודע. לפעמים, כשאני לא במצב טוב, אני חושב שאני לא ממש מפחד משום דבר כבר.. אני לא יודע. 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ?...אפול. 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? אני כאן, לא? 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? לא. 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? אני לא יודע, בגיל 30 בערך, אני מניח. 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? מיכל. 11. יש לך חלום ? כן.. אני לא רוצה לפרט עליו. 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? לא. 13. חלום שהגשמת ? אין. 14. השיר הכי הכי אהוב ? הו, זה קשה. אני ממש לא יודע. אני רוצה לומר Atom Heart Mother, אבל זה קטע אינסטרומטלי. אולי One of my turns. 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? בדידות. 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? אהבה =) 17. מילה אהובה : wench 18. מילה שנואה : אני לא חושב שיש לי. 19. אומן אהוב : אדגר אלן פו. 20. אומן שנוא : לא יודע. 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? אין לי ממש דיסקים =\ הכל במחשב.. 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? ראה למעלה. 23. עונה אהובה ? לא עניתי על זה כבר? חורף. 24. סוג של סטייה ? משקפיים =\ (הש הש!) 25. שברו לך פעם את הלב ? הו כן. 26. השלם : אני אדם פסימי. 27. השלם : אני לא אדם מושלם. 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? לזאת שאני אוהב.. או, אולי לזואי.. 29. בא לי לצרוח : פשוט לצרוח אהההההה. 30. החיים הם... [מבחן], [הרגעים הקטנים]. לא נראה לי שאי פכם עניתי על שאלון כזה. פיו, זה היה ארוך.

א ב ד ו ן

New member
Vereor ../images/Emo26.gif

הצלחת להעלות לי חיוך כמה פעמים בזמן שקראתי את מה שרשמת... אל תהיה פסימי.. תחייך אל העולם אני בטוחה שהוא יחייך אליך בחזרה. ואכן פינד פלויד אחת הלהקות הכי טובות אי פעם.. שי

shani שני

New member
וואו זה ...

זה כ"כ אתה
לקרוא את מה שכתבת זה ממש כמו לדבר איתך. ואתה יודע שאני אוהבת לדבר איתך. הייתי רוצה לשמוע על החלום פעם... אתה אחד המדהימים. אל תשכח. להתראות

NB102

New member
אני

שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? -כל מה שאלוקים ברא זה קדוש ויש לך סיבה ולכן לא אשנה. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? -להמשיך לחלום. 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? -כן. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? -כן. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? -לא. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? אמא שלי. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... - אני מעדיף להמנע מהשאלה 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? -לא. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? - קודם כל, לא יהיו נסיונות על בעלי חיים, כי החיות יתנגדו. דבר שני, יכול להיות שיהיו מלחמות בין החיות לבני האדם והעולם היה מפחיד. קרבות, פחד, ממש כמו פעם. שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? -סופרמן. 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? -פיה. 3.שתייה קרה או חמה? -חמה. 4.עוף או נקניקיות? *מקיא* 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? לחטוף קרמבו במסיבה לא מרגיז, זה פוגע. 6.סבתא או סבא? -סבתא. 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? - כחולות. 8.סוודר או מעיל? - סוודר. 9.שקט או רעש? שקט. 10.מרק או דייסה? דייסה. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? נופ. 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? -ג'ניפר אניסטון. שאלות אסוציאציות:נופ. דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? לאפה 2.שתייה אהובה? מיץ תפוזים 3.אומניי מוזיקה אהובים? שירי מימון, בריטני ספירס, זהבה בן ואולי עמיר בניון. 4.עונה אהובה? חורף. 5.צבע אהוב? חום. 6.רגש אהוב? "הדלקות" או אהבה. 7.מתקן לונה-פארק אהוב? אנקונדה. 8.חיה אהובה? כלב. 9.חמש האנשים האהובים ביותר? אמא, סבתא צד אמא, דודה צד אמא, שני בנות דודות מצד אבא .סרט אהוב? טיטניק שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? -בנאדם פשוט, עובד לפרנסתו ): 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? אולי חתול? כי הוא כל היום ישן, ולאחרונה אני נהייתי עצלן, פרזיט... 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? כן 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? מייק רותם 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? להתאבד? 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? לגלוש באינטרנט 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? לאחרונה כן 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? לא יודע 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? 23, אבל עפ"י החיים כרגע, אני לא רוצה. 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? כשאהיה נשוי תשאלו אותי 11. יש לך חלום ? כן, למרות שלאט לאט כבר לא, הוא לא נראה באופק 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? שו 13. חלום שהגשמת ?
14. השיר הכי הכי אהוב ? אולי Baby One More Time 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? שואה 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? כל המשפחה מצד אמא בשולחן פסח 17. מילה אהובה : נופ 18. מילה שנואה :
19. אומן אהוב : קשה 20. אומן שנוא : כריסטינה אגילרה 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? אין דיסק משמח שרכשתי 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? כנ"ל 23. עונה אהובה ? חורף 24. סוג של סטייה ? לאכול 25. שברו לך פעם את הלב ? לא ממש 26. השלם : אני אדם רגיש 27. השלם : אני לא אדם רע 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? אולי לבת דודה שלי 29. בא לי לצרוח : כשרוצים להתפרץ מרוב הנסיונות הכושלים, המחשבות הטורדניות או כמו שכתבו פה - החיים הקשים. 30. החיים הם: אם היה לי כוח לחשוב, היתה לי תשובה מדהימה לשאלה הזאת. אבל אני לא חושב, ולכן החיים טובים או רעים, תלוי בגישה של הבנאדם המביאה להצלחה או אהבה בחיים או אושר כלשהו, כל אחד והאושר שלו...

Unforgiven3

New member
שי, את באמת משהו מיוחד.

שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? שנאה. ואי שוויון. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? זה תלוי כמובן איזה חלום זה. אבל אני חושבת שהייתי מעדיפה להתעורר למציאות שלי ולהגשים את החלום הזה. 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן. במשהו שאני אוהבת. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? לא. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? וואו.שאלה קשה. אני חושבת שלהורים שלי. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... פיי, הייתי טוחנת. בטח ג'אנק פוד, והרבה שוקולד. 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? ממ, לא חושבת. אני לא מהאנשים שמתאימים לדברים כאלה. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? הוא היה שונה לגמרי. כולם היו צמחוניים, דבר ראשון. ונראה לי שבשלב מסוים כולנו היינו משתעבדים לפילים ולג'ירפות. כן.. זה יכול להיות מגניב דווקא. מעניין.
שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן. 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? לדעתי מלאכים. 3.שתייה קרה או חמה? תלוי מתי. אבל בד"כ חמה. 4.עוף או נקניקיות? עוף. 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? קרמבו! 6.סבתא או סבא? 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? זה תלוי גם בצורה ובעומק, לא רק בצבע. 8.סוודר או מעיל? מעיל. 9.שקט או רעש? רעש ואז שקט. 10.מרק או דייסה? מרק. פטריות. 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? פסיכולוגיה. 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? אנג'לינה. שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: חח 2.יין: משמח לבב אנוש 3.שמחה: חיוך. 4.ריקודים: פלמנקו. 5.ציפור: הנפש. 6:מוזיקה: תקופות. 7.בעלי חיים: חיות מחמד. 8.ג'ינס: קרוקר (?! אין לי מושג למה. אין לי אפילו ג'ינס כזה.) 9.חיים: יכולים להיות טובים אם נרצה. 10.מוות: כאב. 11.אהבה: פרפרים בלב. 12.שינאה: מלחמות. 13.ילדים: עייפות. 14.הורים: דאגה. 15.חברים:Keep your friends close, and your enemies closer. דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? שוקולד. ואוכל סיני. 2.שתייה אהובה? קפה. 3.אומניי מוזיקה אהובים? פינק פלויד, אינפקטד מאשרום. די יש עוד הרבה, לאיודעת. 4.עונה אהובה? חורף. 5.צבע אהוב? שחור וירוק. 6.רגש אהוב? אהבה. 7.מתקן לונה-פארק אהוב? לא אוהבת :( 8.חיה אהובה? לא חושבת שיש. 9.חמש האנשים האהובים ביותר? אמא, לירון, דנה, מור ו.. אבא. 10.סרט אהוב? שמש נצחית בראש צלול. שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? נקווה שעם אהבה, וילדים, עבודה- איפהשהו בתחום האומנות (כן, בטח). כרגע אני לא יודעת איפה אני אהיה בעוד שנתיים, אז עוד 10? 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? אין לי שמץ של מושג. 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? לא כל כך. הוא בסדר. 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ?זהר. או כוכב. משהו שונה. 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? כרגע השמיים הם הגבול. 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? נקווה ששום דבר. כי זה יהיה משעמם ונוראי. 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? כן, אבל גם זה מתחיל להשתנות. 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? לפעמים. 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? כרגע, לעולם לא. 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? ראות.
11. יש לך חלום ? להיות מאושרת ושלמה. 12. אתה חושב שהוא פרקטי ?|הדגש כן. 13. חלום שהגשמת ? לא חלום, יותר מין מטרות קטנות בחיים. 14. השיר הכי הכי אהוב ? וואו, זה קשה. לא יכולה לבחור רק אחד. 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? חוסר אכפתיות לדברים שהכי צריך להות אכפת מהם. 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? חיוכים של אנשים שמגיע להם לחייך. 17. מילה אהובה : לא יודעת. 18. מילה שנואה : לא עולה לי לראש עכשיו. 19. אומן אהוב : די נו יש יותר מידי. 20. אומן שנוא : אמ.רוב אמני המזרחית? 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? רוב הדיסקים המקוריים שלי קיבלתי מתנה או זכיתי בהם. אז... 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? אין. 23. עונה אהובה ? שאלתם כבר. חורף. 24. סוג של סטייה ?רקדנים. 25. שברו לך פעם את הלב ? 26. השלם : אני אדם _____ ? מתוסבך. 27. השלם : אני לא אדם ____ ? לא מתוסבך? 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ?לאנשים שאני אוהבת. שיהיה להם רק טוב. והרבה אהבה שמגיעה להם. 29. בא לי לצרוח : _____ רק לצרוח. 30. החיים הם____ : קשים. אבל-"קשה יש רק בלחם, וגם אותו אוכלים". :) שיהיה לכם יום נעים.

שלי...

שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם?חוסר צדק 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים?להתעורר... 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת?כן...להעסיק את עצמי 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה?לא 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? ממש לא 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה?חברה שלי 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות...הרבה מאוד...לא שכשזה לא ככה זה משנה משהו...=/ 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך?לא 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים?פיות!! 3.שתייה קרה או חמה?חמה 4.עוף או נקניקיות?עוף 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה?השני 6.סבתא או סבא?שניהם 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות?כחולות 8.סוודר או מעיל?סוודר 9.שקט או רעש?באמצע.. 10.מרק או דייסה?מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה?פסיכולוגיה 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון?ג'ניפר שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית:עצב 2.יין:אדום 3.שמחה:עליזות 4.ריקודים:ירוק 5.ציפור:פוביה 6:מוזיקה: היהודים!! 7.בעלי חיים:כלב 8.ג'ינס:כחול 9.חיים: מוות 10.מוות: חיים 11.אהבה:אהבה 12.שינאה: רוע 13.ילדים: אהבה 14.הורים: שניים 15.חברים: נאמנים דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? פיצה 2.שתייה אהובה? קולה 3.אומניי מוזיקה אהובים? אורית שחף ועברי לידר 4.עונה אהובה? סתיו 5.צבע אהוב? סגול וכחול 6.רגש אהוב?שמחה 7.מתקן לונה-פארק אהוב? פוחדת מלונה פארק...=/ 8.חיה אהובה? כלב 9.חמש האנשים האהובים ביותר? 10.סרט אהוב? פאטץ' אדאמס שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? חחח...שאלו אותי את זה לספר מחזור ולא ידעתי מה לענות ... 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? אף פעם לא חשבתי על זה... 3. האם אתה אוהב את השם שלך ?כן 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? יובל או ליה 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? צניחה חופשית 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? הופעות של היהודים... 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? כן...=/... 8. אתה אדם עם שמחת חיים ?לא...אבל צוחקת הרבה.. 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? כשיגיע הרגע אני מאמינה שארגיש... 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? יובל 11. יש לך חלום ? יש אבל בנאלי.. 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? לאדעת... 13. חלום שהגשמת ? 14. השיר הכי הכי אהוב ? 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? מוות 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? 17. מילה אהובה : 18. מילה שנואה : 19. אומן אהוב : אורית 20. אומן שנוא : שרית חדד 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? כולם כמעט... 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? 23. עונה אהובה ?סתיו 24. סוג של סטייה ? 25. שברו לך פעם את הלב ?
26. השלם : אני אדם _____ ? 27. השלם : אני לא אדם ____ ? טוב 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? למחנכת 29. בא לי לצרוח : _____ אני רוצה להיות חופשייה...| סדגש| 30. החיים הם____ :

jenni17

New member
שלי

שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם?הופכת את הכאב לשמחה,שהעולם היה נטול דאגות ופחדים 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים?לחיות את החלום,שאלה קצת רטורית לא? 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת?כן אבל מתי שנוח לי 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה?לא 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר?אף אחד, אני מאמינה שכל אחד מקבל את מה שמגיע לו בסוף 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה?למשפחה שלי במיוחד לאמא 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות...אממ זה תלוי כמה הקיבה שלי יכולה להכניס לא? 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך?לא,כי זה לא מענין אותי 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? אי אפשר לדעת יכול להיות שהן היו מפתיעות אותנו עוד יותר והיה יותר מאבקי כוחות שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)?סופרמן 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים?מלאכים 3.שתייה קרה או חמה?קרה 4.עוף או נקניקיות?שניהם 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה?קרמבו 6.סבתא או סבא?סבתא 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות?ברור שכחולות 8.סוודר או מעיל?מעיל 9.שקט או רעש?רעש ומהון 10.מרק או דייסה?מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה?פסיכולוגיה 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון?אנג'לינה הורסת שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית:דיבור על הבעיות 2.יין:סטלה 3.שמחה:רגעים קטנים שבהן אני איכשהו חייה בעולם הזה 4.ריקודים:מועדון 5.ציפור:קול מרגיע ולפעמים מעצבן 6:מוזיקה:עופר ניסים 7.בעלי חיים:מלחמה מתמדת כדי לשרוד 8.ג'ינס:לי קופר 9.חיים:סבל ואושר 10.מוות:מצד אחד רגיעה ומצד שני ויתור 11.אהבה:מישהי שבלב שלי 12.שינאה:את עצמייייי ואת המצב הזה 13.ילדים:בגן שאניעובדת בו 14.הורים:הדבר הכי טוב שיש לי 15.חברים:לפעמים מבינים אותי לפעמים לא דברים אהובים: 1.מאכל אהוב?המבורגר 2.שתייה אהובה?קולה 3.אומניי מוזיקה אהובים?עופר ניסים שירזי סקאזי 4.עונה אהובה?אביב 5.צבע אהוב?כחול לבן ושחור 6.רגש אהוב?שמחה 7.מתקן לונה-פארק אהוב?שונאת את זה 8.חיה אהובה?פרפר 9.חמש האנשים האהובים ביותר?האהבה שלי המשפחה חבר הכי טוב שלי 10.סרט אהוב?הארי פוטר שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ?אני משארת שעם מקצוע ונשואה 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ?פרפר רודפת תמיד אחרי החופש צריכה את האוויר, ואני אפעם לא במקום אחד 3. האם אתה אוהב את השם שלך ?לא חשבתי על זה 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ?ליודעת 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ?באנג'י 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ?חיבוק 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ?בזמן האחרון כן 8. אתה אדם עם שמחת חיים ?תלוי מתי 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ?ברגע שאני אסיים עם כל הבעיות שלי 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ?ליודעת 11. יש לך חלום ?החלום שלי כרגע זה רק להיות מאושרת להעלים את כל הפחדים ממני ומשם הדרך שלי תהייה פנויה להכל 12. אתה חושב שהוא פרקטי ?נראה לי שכן 13. חלום שהגשמת ?שיחקתי במחזמר, והייתה תקופה שהייתי מאושרת 14. השיר הכי הכי אהוב ?stronger 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ?מוות, שנוטשים שעוזבים,אכזבה 16. הדבר הכי משמח בעיינך ?לראות אנשים חופשיים ומאושרים 17. מילה אהובה :אטוץץץץץץ חח ;),אני אוהבת אותך 18. מילה שנואה :פגעת בי 19. אומן אהוב :עופר ניסים 20. אומן שנוא :ג'ורג' מייקל 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ?אוונסנס 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ?אממ לא זכור לי דבר כזה 23. עונה אהובה ?אביב 24. סוג של סטייה ?פירסינגים וקעקועים 25. שברו לך פעם את הלב ?כן 26. השלם : אני אדם _עצובבב מאד כרגע____ ? 27. השלם : אני לא אדם שמחח____ ? 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ?לא ידוע לי על חלומות של אנשים אבל הייתי לוקחת מהם את כל הצרות והכאבי לב שלהם 29. בא לי לצרוח : _אלוקים תעשה שזה כבר יעבור נמאס לי!!____ 30. החיים הם_חרא ודבש תלוי באיזה תקופה אתה___ :

DeaDsOuL

New member
הייתי חייבת... :)

אז נכון הוצאתי את עצמי מכאן.. חח אבל נו שאלון אתם יודעים איך אני אוהבת.. חחח יאללהההה שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם?הכל. הייתי בונה הכל מאפס 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים?להמשיך לחיות את החלום! 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת?כן מה הייתי יושבת בבית רגל על רגל? 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה?הוי! ממש לא! 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? לא... 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? לאמא שלי. מגיע לה הרבה יותר. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... הוי אני אשתוק בקשר לזה. 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך?תהיו בטוחים שכל בנאדם שהיה הופך לראש עיר במקום הנוכחי התושבים היו מרוצים.. חחחח 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה?מה זה השאלות חכמות האלה?! שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)?רק סופרמן 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים?פיות
3.שתייה קרה או חמה?קרהההה קולהההה 4.עוף או נקניקיות?עוף שליטה! 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה?להירטב באמצע הרחוב =\ 6.סבתא או סבא?אסור לשאול שאלה כזאת. 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? חומות כאילו דה! 8.סוודר או מעיל?אפחד מהם. 9.שקט או רעש?תלוי מתי בד"כ רעש... 10.מרק או דייסה?מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? מיסטיקה 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? אנג'לינהההה שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: 2.יין:לבן 3.שמחה:משפחה 4.ריקודים:לא אוהבת 5.ציפור:חופש 6:מוזיקה:היהודיםם 7.בעלי חיים:תנו לחיות לחיות 8.ג'ינס:רחב 9.חיים: ש. 10.מוות:קבר 11.אהבה:החלום שלי 12.שינאה:יותר מדיי 13.ילדים:יש זמן 14.הורים: מעצבנים (הכווונה לאבא, אמא שלי לא נחשבת כמו אמא בעיניי יותר כמו חברה) 15.חברים:איפה הם בדיוק? דברים אהובים: 1.מאכל אהוב?סיני! 2.שתייה אהובה?קולהההההההההההה ותה עם נענע בלי תיאון עם קרח של ארומה חח 3.אומניי מוזיקה אהובים?היהודיםםםםםםם בית הבובות אלאניס הוי יש עוד מלא עזבו להיכנס לזה עכשיו 4.עונה אהובה?אביב :) 5.צבע אהוב?שחור, סגול, אדום 6.רגש אהוב? ??? 7.מתקן לונה-פארק אהוב?אנקונדה חח 8.חיה אהובה?כלב :) 9.חמש האנשים האהובים ביותר? אמא,סבתא, יובלי הקטן שלי, אורית שחף (איך לא?) ומאור 10.סרט אהוב?הרדוף לבן שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? שפית במסעדת יוקרה שאני בניתי במו ידיי וזמרת בלהקה מצליחה :) 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? 3. האם אתה אוהב את השם שלך ?סבבה לי איתו 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ?- 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ?הממ להצטלם בעירום? 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ?את הדברים האהובים עליי 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ?הוי כן מאוד 8. אתה אדם עם שמחת חיים ?אני מאינה שזה חבוי בי איפשו 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ?אממ... חתונה? מה אמאלה עזבו אותי 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ?יש זמן כשזה יגיע אודיע 11. יש לך חלום ?המון 12. אתה חושב שהוא פרקטי ?כן 13. חלום שהגשמת ?הגשמתי חלק מהחלום 14. השיר הכי הכי אהוב ?תלוי זה בא בתקופות אמממ בתקופה האחרונה שיר בעיפרון 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ?יש יותר מדיי דברים עצובים שהם הכי עצובים בעיניי 16. הדבר הכי משמח בעיינך ?המשפחה שלי. 17. מילה אהובה : 18. מילה שנואה :כשאני אומרת משו ואומרים לי "טוב" אני יכולה למות מעצבים 19. אומן אהוב : יש הרבה. שוב.. היהודים בית הבובות אביתר עברי אביב אלאניס בון ג'ובי ועוד רבים וטובים 20. אומן שנוא :רוני!!! 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ?דיוידי של עברי לידר 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ?אין דיסקים שאני מתחרטת שאני קונה. 23. עונה אהובה ?אביב 24. סוג של סטייה ?יש הרבה חחח 25. שברו לך פעם את הלב ?:X 26. השלם : אני אדם משועמם לפנים 27. השלם : אני לא אדם אני חיה 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? לחבר הכי טוב שלי. אסור לי להגיד איזה חלום. 29. בא לי לצרוח : "אז מה עושים עכשיו וכיצד ממשיכים מי יודע בכלל לאן אנחנו הולכים מה יהיה אם בסוף לא נראה מלאכים מה יהיה אם בסוף אנחנו כלל לא מתים.. רק שותקים!!!" -פעמון מלחמה/היהודים 30. החיים הם דפוקים יומטוב כפרותתתתת עליכםםם

winifred

New member
תשובות

שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? לא הייתי משנה כלום, לדעתי אלוהים לא צריך להתערב. אבל ממש צריך אז הייתי עושה יותר פרחים וצמחים בעולם, שיהיה יותר ירוק. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? לא, אני מעדיפה לחיות את החיים האמיתיים, נראה לי ממש משעמם לחיות בחלום. 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? בטוח, אני מכורה לעבודה ופעילויות...ככה אפשר לשכוח את כל המחשבות הרעות. אם לא הייתי עובדת הייתי משתגעת... 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? בגרויות אולי כן למרות שהיו לי נקיפות מצפון אבל תואר בטוח לי כי זה נראה לי ממש מעניין ללמוד באוניברסיטה...זה לא משהו שהייתי רוצה לוותר עליו. האמת, גם בגרויות לא הייתי גונבת. אני אוהבת ללמוד. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? הייתי רוצה להרוג שניים. אחד פשוט היה יורד עלי ומאמלל אותי כל החטיבה, הוא גרם לי כ"כ הרבה כאב רק כדי שהחברים שלו יחשוב שהוא מגניב. פשוט לא מגיע לו לחיות. והשניה פשוט ממש זונה שהרחיקה אותי מכמה מהחברות הכי טובות שהיו לי, גם לה מגיע למות. אבל האמת, בטח לא הייתי הורגת אף אחד, הייתי מתאבדת מהאשמה 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? לחברה שלי רותם, פשוט בנאדם כ"כ נהדר, נותנת מעצמה כ"כ הרבה ועזרה לי כ"כ הרבה בחיים, מגיע לה הכל, אי אפשר לתאר כמה זה מגיע לה. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... ממש לא אכפת לי להשמין, גם ככה אני אוכלת 6-7 ארוחות ביום ונשארת רזה...אם היה אפשר פשוט הייתי מוסיפה שוקולד לכל מאכל שהייתי אוכלת...זה היה יכול להיות נהדר... 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? לא נראה לי שלמישהו אכפת מהתפקוד של יושב ראש תמרת כי גם ככה זה חור אז זה לא באמת משנה... 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? לדעתי זה היה ממש חבל. עדיף שישארו חיות, יותר כיף להיות חיה. שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)?צבי הנינג'ה. 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים?פיות 3.שתייה קרה או חמה?קרה 4.עוף או נקניקיות?טבעול 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה?קרמבו. 6.סבתא או סבא?סבא 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? כחולות 8.סוודר או מעיל?סוודר 9.שקט או רעש? שקט 10.מרק או דייסה?מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה?פסיכולוגיה 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון?אנג'לינה ג'ולי שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית:עוגן 2.יין:דודה 3.שמחה:מסיבה 4.ריקודים:להשתחרר 5.ציפור:חופשי 6:מוזיקה:חיים 7.בעלי חיים:טבע 8.ג'ינס:קרוע 9.חיים:נפש 10.מוות:קבר 11.אהבה:תשוקה 12.שינאה:חרב 13.ילדים:חניכים 14.הורים:זונות 15.חברים:צחוקים דברים אהובים: 1.מאכל אהוב?פסטה 2.שתייה אהובה?אייס קפה 3.אומניי מוזיקה אהובים?יותר מדי בשביל לפרט כאן. 4.עונה אהובה?סתיו 5.צבע אהוב?כחול 6.רגש אהוב?תשוקה 7.מתקן לונה-פארק אהוב?הכוסות שמסתובבות 8.חיה אהובה?כלב 9.חמש האנשים האהובים ביותר?רותם, רעות, אפרת, נירית ועידו. 10.סרט אהוב?פורסט גאמפ שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? במושב עם 5 ילדים, בעל/אישה (תלוי במצברוח) ושני כלבים. 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? צב, כי כל פעם שהוא פוחד הוא בורח לבית שלו. 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? נראה לי שכן. 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ?אף פעם לא חשבתי על עצמי עם שם אחר, זה מוזר מדי.אולי יהושפטך. 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ?לטוס לחלל. 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ?אשחק בדוקים. 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ?כן 8. אתה אדם עם שמחת חיים ?תלוי מתי תופסים אותי 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ?כן, ישר אחרי הצבא 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ?לבת מיכל ולבן נראה לי שתומר 11. יש לך חלום ?למצוא אהבה 12. אתה חושב שהוא פרקטי ?לא יודעת, שמועות אומרות שזה קורא לפעמים 13. חלום שהגשמת ?רק בצורה חד צדדית. 14. השיר הכי הכי אהוב ? something/radiohead בעקרון זה שיר של הביטלס אבל הגרסאת כיסוי של רדיוהד ממש מדהימה. 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ?שברון לב. 16. הדבר הכי משמח בעיינך ?חברים 17. מילה אהובה :יהושפטך 18. מילה שנואה :מממן 19. אומן אהוב :ביאליק 20. אומן שנוא :כל מי שעושה טראנסים. 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? מנועים קדימה/אלגי'ר 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ?שייגעץ/משקאות חריפים 23. עונה אהובה ?סתיו, כבר היה את השאלה הזו דרך אגב... 24. סוג של סטייה ?שקדי מרק 25. שברו לך פעם את הלב ?כן 26. השלם : אני אדם _____ ?מיוחד 27. השלם : אני לא אדם ____ ?חד מימדי 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? הייתי נותנת לעידו הורים אחרים שיקבלו את זה שהוא הומו. 29. בא לי לצרוח : _____ תשימו לב אלי! תעזרו לי! 30. החיים הם____ :הכל

אחרי שקראתי כמה שאלות אני חייבת...

שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? דבר ראשון שלום.. דבר שני הייתי מנסה לגרום לאנשים להאמין בעצמם 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? החלומות הם אשליה שאנחנו רוצים שיהיו... אם נחייה כל הזמן בחלומות יהרסו לנו החיים יותר.. צריך להתמודד... לא סתם המציאו את המילה הזאת. 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? לא.. הייתי מנתנדבת איפה שהוא =] 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא.. הוא עבד קשה כדי להסיג את זה.. אני לא אקח את זה.. להפך... אני בטוחה שאם אני ישקיעה כמו שהוא השקיע אני יהיה מאושרת הרבה יותר אחרי שאני יסיים את זה. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? לא... בחיים לא הייתי מסוגלת לשנמוא מישהו או לכעוס עליו יותר מכמה דקות, לרצוח בחיים לא, זה הכי נוגד את ערכים השלי. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? החבר שלי - הבן אדם הכי יקר לי בכל החיים. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות...הייתי אוכלת כל הזמן... אממ.. ואני חושבת הכל למען האמת.. חוץ משוקולד.. כן כן אני לא מסוגלת לסבול... 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? איזה נראה לכם אני לא מסוגלת לפעיל מחשב אז עיר אתה רוצה שאני יפעיל? 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? זה היה כמו בסדרה פוקימון.. חחח סתם צוחקת.. זה היה ממש מגניב לדעתי.. שהיה אפשר לשתף אותם בהכל. שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? מלאכים 3.שתייה קרה או חמה? חמה 4.עוף או נקניקיות? לא ולא - צמחונית 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? להרטב - אני שונאת קרמבו 6.סבתא או סבא? סבתא 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? חומות - אני שונאת בהיר מידי 8.סוודר או מעיל? מעיל אבל שלא יהיה נפוח 9.שקט או רעש? רעש - לא סובלת שקט 10.מרק או דייסה? מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? מיסטיקה - האהבה אחת הגדולות שלי 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? אני יותר יפה משתייהן חחחח שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: עזרה 2.יין: פסח 3.שמחה: יום הולדת 4.ריקודים: סלוואו 5.ציפור: שיר 6:מוזיקה: רומטיקה 7.בעלי חיים: חברים טובים 8.ג'ינס: לי קופר 9.חיים: מתנה משמיים 10.מוות: מפתה - אבל אסור 11.אהבה: הרגש הכי חזק 12.שינאה: רגש שצריך להגמל ממנו - אני נגמלתי 13.ילדים: חיים 14.הורים: עט חפירה 15.חברים: הפסיכולוג הכי טוב שיש דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? חלווה 2.שתייה אהובה? תה קר 3.אומניי מוזיקה אהובים? נינט טייב ושירי מיימון - סליחה 4.עונה אהובה? אביב 5.צבע אהוב? כסף 6.רגש אהוב? אהבה 7.מתקן לונה-פארק אהוב? הברבורים בסופרלנד 8.חיה אהובה? סוס 9.חמש האנשים האהובים ביותר? אבא, אמא, החבר שלי, החברה הכי, טובה שלי, ואני =] 10.סרט אהוב? נוטינג היילס שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? ארכיאולוגית במצרים - חלום 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? סוס - חופשי, פראי, נאמן, 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? לא - 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? שם שקיבלתי מחברה - קריס 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? לשנוא מישהו 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? יגיד לחבר שלי שאני אוהבת אותו הכי הכי בעולם 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? הייתי - עכשיו כבר לא 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? יתר על המידה 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? בגיל 21 - אחרי הצבא 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? אם בן - אור ... אם בת - קריס 11. יש לך חלום ? להתחתן עם הבן אדם שאני אוהבת עכשיו 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? אכן 13. חלום שהגשמת ? להיות עם הבן אדם שאני אוהבת 14. השיר הכי הכי אהוב ? listen to your heart 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? שאנשים לא מאמינים בעצמם 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? לראות זוג אוהבים 17. מילה אהובה : אהבה 18. מילה שנואה : רוע 19. אומן אהוב : נינט ושירי אמרתי כבר 20. אומן שנוא : לא יודעת.. את כל הדיכאוניים 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? לא קניתי אף פעם... 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? 23. עונה אהובה ? אביב... שוב פעם 24. סוג של סטייה ? אופטימית וקיצ'ית מידי 25. שברו לך פעם את הלב ? לא 26. השלם : אני אדם _____ ? קיצ'י... חייה בסרט 27. השלם : אני לא אדם ____ ? דיכאוני 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? הייתי מגשים את החלומות של כל אדם אם הייתי יכולה 29. בא לי לצרוח : _____ על חבר שלי כשהוא מביא לי שוקולד 30. החיים הם____ : מתנה - צריך לדעת לאהוב אותם

israpper

New member
התשובות שלי

1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? הייתי הופך את העולם לצודק יותר,עולם שלכל אחד יש לפחות את הדברים הבסיסים,עולם שכל אחד מקבל בו את מה שבאמת מגיע לו. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? חלומות זה דבר יפה ,אבל עדיין אני מעדיף דברים מציאותיים. 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן,הייתי משקיע בכל מיני תחומים,אולי תורם גם לאנשים. ובכללי הייתי איש עסקים . 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא! 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? יכול להיות. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? למשפחה שלי. 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... הייתי אוכל אותו דבר. 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? כן,יש לי המון רעיונות לשיפור העיר. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? היה נחמד לדבר עם החיות ,והעולם היה נראה קצת שונה. שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן. 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? מלאכים 3.שתייה קרה או חמה? חמה 4.עוף או נקניקיות? נקניקיות 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה?להירטב 6.סבתא או סבא?סבתא 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? כחולות 8.סוודר או מעיל?מעיל 9.שקט או רעש?שקט 10.מרק או דייסה? מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה?פסיכולוגיה 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון?אנג'לינה ג'ולי שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית:אחלה פורום ואחלה חבר'ה 2.יין:לא תודה 3.שמחה:דבר חשוב 4.ריקודים:לא בשבילי 5.ציפור:שיר 6:מוזיקה:ראפ 7.בעלי חיים: חתול 8.ג'ינס:רחב,בגיז 9.חיים:דבר חשוב 10.מוות:דבר שקורה בסופו של דבר 11.אהבה:חלק מהחיים 12.שינאה:מותר שיהיה לפעמים 13.ילדים:יש עוד זמן 14.הורים:הכי טובים שיש 15.חברים:צריך תמיד דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? 2.שתייה אהובה? 3.אומניי מוזיקה אהובים? 4.עונה אהובה? 5.צבע אהוב? 6.רגש אהוב? 7.מתקן לונה-פארק אהוב? 8.חיה אהובה? 9.חמש האנשים האהובים ביותר? 10.סרט אהוב? שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? לומד באוניברסיטה 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? אין ממש 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? כן 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? שום שם 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? בושות לעצמי 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? מה שאני אוהב 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? לא 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? כן 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? לקראת גיל 30 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? לא יודע 11. יש לך חלום ? להצליח 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? כן 13. חלום שהגשמת ? עדיין לא 14. השיר הכי הכי אהוב ? area code- nate dogg & ludacris 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? שאנשים נפגעים הרבה פעמים לא בצדק. 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? שמשיגים משהו שתמיד רוצים . 17. מילה אהובה : אוקיי 18. מילה שנואה : אחי 19. אומן אהוב : אמינם 20. אומן שנוא : אביב גפן 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? אמינם-דה ריל סלים שיידי 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? אין 23. עונה אהובה ? הסמויה -עונה 3 ,המגן-עונה 4 24. סוג של סטייה ? אין 25. שברו לך פעם את הלב ? לא 26. השלם : אני אדם _____ ? 27. השלם : אני לא אדם ____ ? טוב 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? קצת שטחי ,אבל הייתי מפגיש את החברים שלי עם כמה זמרים שהם מעריצים. 29. בא לי לצרוח : _____ תודה לאל,השאלון נגמר. 30. החיים הם____ : יפים

ואי איך אני אוהבתתתתתתת ../images/Emo9.gif

1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? הייתי הופכת את כל האנשים ליותר רגישים 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? להתעורר לחיי המציאותיים.... כי חלום זה חלום וזה לא אמיתי וככה אני לא יכולה לשנות את העולם 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? מדי פעם... אחרי שהייתי חורשת את העולם בטיולים.... 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? ממממממ...... כן!!! בגרות באזרחות... בקשר לתואר לא נראה לי כי... איך אני אדע מה לעשות בעבודה שלי אחרי זה? 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? לא 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? רק לבן אדם אחד.....? אוף... אימא שלי נראה לי 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... הייתי אוכלת כל הזמן וכל היום.... אם לא הייתה לי בחילה מזה וזה לא היה עולה לי כסף 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? לא.... מסכנים... 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? הוא הי נחרב... גם ככה חוכמה אנושית זה דבר מסוכן שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? פיות!!!!!!!!!! 3.שתייה קרה או חמה? תלוי מתי... אבל קרה נראה לי 4.עוף או נקניקיות? שניצל תירס 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? קרמבו.... זה נדבק בשיער 6.סבתא או סבא? לא יודעת אני לא מכירה אף אחד מהם... 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? תלוי למי 8.סוודר או מעיל? מעיל 9.שקט או רעש? תלוי מתי 10.מרק או דייסה? דייסה 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? שניהם נשמעים מעניינים.... 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? ווהו אנג'לינה ג'ולי השוווווווווווווווההההההההההההההההה שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: עצוב 2.יין: לדפוק ת'ראש 3.שמחה: אהבה ממומשת 4.ריקודים: לטינוס 5.ציפור: דרור 6:מוזיקה: חובה 7.בעלי חיים: חמול 8.ג'ינס: כחול 9.חיים: אעעע 10.מוות: לא נודע 11.אהבה: כואב 12.שינאה: רע 13.ילדים: חייבת 14.הורים: אי אפשר איתם אי אפשר בלעדיהם 15.חברים: אי אפשר בלעדיהם דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? צ'יטוס גבינה (זה חטיף בעצם...) 2.שתייה אהובה? קולה 3.אומניי מוזיקה אהובים? לינקין פארק אביב גפן היהודים 4.עונה אהובה? אביב 5.צבע אהוב? תכלת 6.רגש אהוב? שמחה 7.מתקן לונה-פארק אהוב? הזה שמסתובב בלונה פארק תל אביב- טאגאדם!!! 8.חיה אהובה? חתולה 9.חמש האנשים האהובים ביותר? חסוי.... 10.סרט אהוב? אבודות והוזות שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? בתקווה לשנות את העולם ולהתחיל תהליכי פריקת נשק כלל עולמיים אחרי ששיחקתי בכמה הצגות ויש לי 5 ילדים, אישה אוהבת ובית במושב... אהא ו20 כלבים וחתולים 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? לא יודעת... אבל אני אוהבת חתולים 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? מסתדרים איתו 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? משהו רוחני כזה מיוחד 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? אי אפשר לדעת 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? אוכל אוכל אוכל 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? לצערי, מנסה להגמל מזה 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? לפעמים 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? כמה שיותר מהר 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? אורי 11. יש לך חלום ? הרבה 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? כן 13. חלום שהגשמת ? לפגוש שחקנית אהובה 14. השיר הכי הכי אהוב ? לכי ילדה אהובה אל חופים רחוקים...... 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? להיות לבד 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? להיות שלם עם עצמך 17. מילה אהובה : אין 18. מילה שנואה : כפרה 19. אומן אהוב : מייקל ג'קסון (אולי...) 20. אומן שנוא : רוני סופרסטאר בעעעעעעעעע 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? שוטי הנבואה 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? אני לא רוכשת הרבה דיסקים האמת 23. עונה אהובה ? שוב?!?!!?!? 24. סוג של סטייה ? שמור במערכת... 25. שברו לך פעם את הלב ? אהאאאאאאאא רק שברו?!?!? 26. השלם : אני אדם _____ ? מתוסבך 27. השלם : אני לא אדם ____ ? שסגור על עצמו 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? להורים שלי שתהיה להם בת שיהיו גאים בה 29. בא לי לצרוח : _____ אאאאאאאההההההההההההההאאאאאאאאאא 30. החיים הם____ : קצרים והפכפכים

sisyphus

New member
כל הכבוד, שי../images/Emo70.gif

והתשובות שלי: שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? הדברים הרגילים והמקובלים: שיהיה שלום עולמי, שלא יהיה רעב וחולי במדינות חלשות... וקצת פחות מקובלים: שלא יהיו הפרעות אכילה. בכלל. שכל אחד יאהב וישלים עם הגוף שלו כמו שהוא. אפשר להגיד שהייתי מסתפקת בזה. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? עדיף את החיים. לטוב ולרע. פעם הייתי עונה הפוך לגמרי. בסופו של דבר בחלום אני אגלה שהכל לא אמיתי, וזו הרגשה נורא רעה. וחוצמזה, כבר היה לי מצב כזה שלא התעוררתי מחלום (באמת. שלא קמתי משינה), וזה היה מפחיד. 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן. בטוח. הייתי נכנסת לדיכאון מאוד מהר אם לא הייתי עובדת. אבל ייתכן שהייתי מתנדבת ולא עובדת בשביל הכסף. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? בשום פנים ואופן לא. מה שחשוב בלימודים זה הכיף שבלמידה ובידע. הנייר עם התואר עצמו לא חשוב לי כלל. 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? לא. לא מסתדר לי עם המוסר הפנימי. לאנשים יש חיים. מותר להם לעשות איתם מה שהם רוצים. למה שאני אקח להם את החיים שלהם? הכי הרבה הייתי דורכת להם על הרגל ממש חזק. אאוץ'. 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? שאלה קשה. אולי הכי קשה. רק לאדם אחד? ואם זה להורים? נחשב? 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות... הייתי אוכלת מתי שאני רעבה (שזה במילא בערך 4 ארוחות), ומלא גלידה איטלקית, עוגות גבינה, פיצה, ובטטה. שילוב מוזר, הא? 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? מניחה שכן. אני חושבת שיש לי מודעות לנושאי איכות סביבה, חינוך, וקהילה. רק עם הכספים תהיה בעיה, כי אני לא מבינה אפילו בחשבון בנק של עצמי. 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה? לפי 'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה', הדולפינים היו שולטים. לפי דעתי - עכברים היו אחראים על המחשבים (כי הם ממילא שם), וכבשים היו אחראיות על שיבוט גנטי (הידד לאירוניה!), ודגים היו מגדלים אנשים באקווריומים! שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? סופרמן. בודאות. 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? פיות. מסתוריות יותר. 3.שתייה קרה או חמה? קרה. אייס. 4.עוף או נקניקיות? עוף. ועדיף שניצל. 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? קרמבו. מים באמצע הרחוב זה אפילו כיף. 6.סבתא או סבא? סבתא. אין לי סבים. שניהם נפטרו לפני שנולדתי. 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? חומות. 8.סוודר או מעיל? סוודר. לבוש ירושלמי למהדרין. 9.שקט או רעש? שקט. 10.מרק או דייסה? מרק. ועדיף כתום! 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? פסיכולוגיה. 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? ג'ניפר. היא עדינה יותר וחמודה יותר. שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: בית. 2.יין: איכס. 3.שמחה: חיוך פנימי. 4.ריקודים: שיער. 5.ציפור: יפיוף. 6:מוזיקה: וודסטוק. 7.בעלי חיים: גו'ני. 8.ג'ינס: משופשף. 9.חיים: עכשיו. 10.מוות: אולי... בעתיד הרחוק. סתם. 11.אהבה: גיל. 12.שינאה: פוליטיקה. 13.ילדים: אני. 14.הורים: חום ורוך. 15.חברים: פעם. דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? גלידה. 2.שתייה אהובה? אייס וניל. 3.אומניי מוזיקה אהובים? נכון לעכשיו: לאונרד כהן, סטינג, סיימון וגרפנקל, אלאניס מוריסט. 4.עונה אהובה? אביב. 5.צבע אהוב? סגול. 6.רגש אהוב? חופש. 7.מתקן לונה-פארק אהוב? ספינת פיראטים. 8.חיה אהובה? ארנבימים! 9.חמש האנשים האהובים ביותר? ואוו, קשה. גם את המשפחה אני אוהבת מאוד, אבל לא נחשיב כי יש לי משפחה גדולה. אז... אני חושבת עליהם אבל לא ארשום. 10.סרט אהוב? שיער hair שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? נשואה, ובטח כבר יש לנו ילדה ואפילו ילד שני. בית יפה בגליל עם נוף מדהים. עוסקת בתחום של פסיכולוגיה ותרפיה... 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? ציפור. יכולה לעוף אבל צריכה להזהר שלא להתחשמל. יכולה להיות ציפור מחמד בכלוב בבית אבל מעדיפה להיות חופשיה. מתקרבת לאנשים ולוקחת את הלחם שהם זרקו לי רק אם אני בוטחת בהם. 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? כן. בסדר. פעם לא הסתדרתי איתו. 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? את השם שלי. 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? הרבה דברים. בנג'י למשל. 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? טיול. ללכת לים. 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? כן. משתדלת לאזן את עצמי. 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? תלוי מתי. בתקופות טובות - כן. 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? עוד שנתיים, שלוש... 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? פטל. השם הכי יפה בעולם. חבר שלי מצא אותו. בחלום. 11. יש לך חלום ? הרבה. בעיקר להציל את העולם. 12. אתה חושב שאתה פרקטי ? תלוי במה. רוב הזמן לא. יותר אידיאולוגית וחושבת מאשר מבצעת. 13. חלום שהגשמת ? ניצחתי את המחלה. לפחות בסיבוב הנוכחי. 14. השיר הכי הכי אהוב ? A change of Seasons / Dream Theater 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? פרו-אנה. 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? ילד מחייך. 17. מילה אהובה : טבע 18. מילה שנואה : חולי 19. אומן אהוב : במוזיקה? באמנות? נתן אלתרמן. 20. אומן שנוא : כל הפופ הנוראי הזה. 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ? אלאניס מוריסט הראשון, כשעוד לא הכרתי אותה. 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ? דידו הראשון. לא יודעת מה חשבתי... 23. עונה אהובה ? ענינו כבר... 24. סוג של סטייה ? אצלי? זו לא בדיוק סטייה, נעלבת בקלות. מפחדת מכעס. 25. שברו לך פעם את הלב ? כן. בואו לא נפרט. 26. השלם : אני אדם _____ ? תוהה 27. השלם : אני לא אדם ____ ? עצבני 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך... ? עוד שאלה קשה. אני אצטרך לחשוב על זה. 29. בא לי לצרוח : _____ שלאנשים שיפסיק להיות אכפת רק מעצמם! 30. החיים הם____ : אוי, איזו קלישאה...

soul on fire

New member
../images/Emo221.gif

שאלות אילו: 1.אילו היית אלוהים-מה הדברים העיקריים שהיית משנה בעולם? העולם כולו פחות או יותר.. 2.אילו היית חולם חלום נפלא והיו נותנים לך אפשרות להמשיך לחיות את החלום במקום המציאות שלך,האם היית רוצה להמשיך לחיות את החלום או בכל זאת להתעורר לחייך המציאותיים? להמשיך לחולם {אני ממילא עושה את זה} 3.אילו היית מיליארדר-האם היית עובד בכל זאת? כן.. 4.אילו הייתה לך אפשרות לגנוב בגרויות ולאחר מכן גם תואר ראשון ושני של איזה אדם גאון,מבלי שאף אחד יידע מכך,האם היית עושה את זה? לא 5.אילו לרצוח היה מותר ומקובל-אתה מאמין שהיית רוצח עד היום כמה אנשים שיצא לך להכיר? כן 6.אילו היית יכול להעניק חיים מושלמים לבן אדם מסויים בעולם(פרט ממך!)-מי זה היה? עומרי 7.אילו היה אפשר לאכול ללא הגבלה מבלי להשמין ומבלי בעיות בריאות כאלה ואחרות-כמה ארוחות היית אוכל ביום,לדעתך?נסה לפרט גם כמה היית אוכל באותן ארוחות...אותן ארוחות.. בבוקר דגנים עם חלב {אם אני מספיקה} , בבצפר את הסנוויץ' וחצי, בצהריים מעדן או אם אמא מכינה לי או מחריכה אותי אוכל וערב תלוי במצברוח.. 8.אילו היית ראש בעירך-האם אתה חושב שתושביי העיר היו מרוצים מתיפקודך? אולי {אני בעד שיפנו את העיר שלי.. :\} 9.אילו החיות היו חכמות ומפותחות כבני האדם-מה היה קורה לדעתך?איך העולם היה נראה?טוב יותר.. שאלות זה או זה: 1.מי לדעתך מנצח בקרב-סופרמן או מוחמד עלי(מתאגרף לשעבר)? :\ 2.מה יותר מגניב-פיות או מלאכים? פיות 3.שתייה קרה או חמה? חמה 4.עוף או נקניקיות? לא ולא {אני לא צימחונית פשוט לא אוהבת לא זה ולא זה} 5.מה יותר מרגיז-להירטב במים באמצע הרחוב,או לחטוף קרמבו על הראש בזמן מסיבה? לחטוף קרמבו 6.סבתא או סבא? לא ולא 7.מה יותר יפה-עיניים חומות או כחולות? כחולות 8.סוודר או מעיל? תלוי במצברוח 9.שקט או רעש? קשט 10.מרק או דייסה? מרק 11.מיסטיקה או פסיכולוגיה? :\ 12.מי יפה יותר-אנג'לינה ג'ולי או ג'ניפר אניסטון? אנג'לינה שאלות אסוציאציות: 1.פורום תמיכה נפשית: בית 2.יין: לבן 3.שמחה: חלקית 4.ריקודים: *לא מעלה בי כלום* 5.ציפור: חופש 6:מוזיקה: חיים 7.בעלי חיים: מסכנים :\ 8.ג'ינס: לא נוח 9.חיים: חרא 10.מוות: טוב 11.אהבה: אין 12.שינאה: הכל 13.ילדים: למה המציאו את זה? 14.הורים: טיפשות 15.חברים: שקר דברים אהובים: 1.מאכל אהוב? ניוקי :\ 2.שתייה אהובה? קולה 3.אומניי מוזיקה אהובים? guns n roses , HIM, AC/DC , אביב גפן , בית הבובות, שוטי הנבואה.... 4.עונה אהובה? חורף {אבל שונאת את הקור} 5.צבע אהוב? ירוק ובורדו 6.רגש אהוב? שינאה 7.מתקן לונה-פארק אהוב? רכבות הרים 8.חיה אהובה? אין הכל.. 9.חמש האנשים האהובים ביותר? אם הייתי עונה על זה כמה דקות קודם אז זה היה: 1. עומרי 2. אשחר 3. ליה 4. רות 5. רומן 10.סרט אהוב? אין שאלון סיכום 1. איפה אתה רואה את עצמך עוד 10 שנים ? לא פה.. 2. מה החיה שהכי מאפיינת אותך, ולמה ? לא יודעת 3. האם אתה אוהב את השם שלך ? לא במיוחד 4. אם לא, איזה שם היית רוצה ? שום שם 5. מה בחיים לא תעיז לעשות ? לא קיים, לדעתי 6. מה תעשה שוב ושוב ושוב ? 7. אתה אדם שנוטה להיות דיכאוני ? כן 8. אתה אדם עם שמחת חיים ? לא ממש 9. מתי היית רוצה להיתחתן (אם בכלל) ? לא רוצה 10. איך תקרא לילד/ה שלך לדעתך ? לא יהיו לי כאלה 11. יש לך חלום ? כן 12. אתה חושב שהוא פרקטי ? לא 13. חלום שהגשמת ? לא 14. השיר הכי הכי אהוב ? don't cry - guns n roses 15. הדבר הכי עצוב בעיינך ? כימעט הכל 16. הדבר הכי משמח בעיינך ? אין 17. מילה אהובה : זוועה 18. מילה שנואה : אהבה :\ 19. אומן אהוב : 20. אומן שנוא : רוני סופר{פארם}סטאר 21. דיסק שאתה שמח שרכשת ?greatest hits - guns n roses 22. דיסק שאתה מתחרט שרכשת ?אין 23. עונה אהובה ? חורף 24. סוג של סטייה ? ביסקסולית 25. שברו לך פעם את הלב ? כן, לפני מספר רגעים. 26. השלם : אני אדם טיפש 27. השלם : אני לא אדם חכם במיוחד 28. אם ניתנת לך היזדמנות להיות סוג של פיה, למי היית מגשים חלום ואיזה, מלבד עצמך לעומרי, להיות מאושר. 29. בא לי לצרוח : שיעזבו אותי בשקט 30. החיים הם לא משהו מרתק במיוחד

טוב, זה ארוך, אבל ננסה לענות בכ"ז..

1.הייתי משנה את סדר העדיפויות של האנשים. ומונעת מהם להיות אגואיסטים. 2.הייתי מעדיפה להמשיך בחלום 3.הייתי עובדת בכל זאת אם הייתי מיליארדר 4.לא הייתי גונבת 5.לא הייתי מסוגלת לרצוח!! 6. כל אדם בעולם שסובל 7. הייתי אוכלת 3 ארוחות בכ"ז 8.אני חושבת שהיו מרוצים מתפקודי 9.היה בלאגן אחד שלם 1.מוחמד עלי 2.מלאכים 3.שתייה קרה 4.עוף 5.לחטוף קרמבו 6.אין לי את שניהם 7.עיניים כחולות 8.סוודר 9.שקט 10.מרק 11.מיסטיקה 12. אף אחת מהן 1.אנשים מדהימים 2.יין- בריחה מהמציאות 3.שמחה- לא יודעת מה זה 4.ריקודים- פאדיחה 5.ציפור- חופש 6.מוזיקה- החיים שלי 7.בעלי חיים- יצורים מסכנים 8.ג'ינס- דבר שאני לא לובשת 9.חיים- מה זה??? 10. מוות- הדבר שאני הכי מצפה לו 11. אהבה- מחכה לה... 12.שנאה- הדבר שאני חשה כל הזמן 13.ילדים- מקווה שיהיו לי מתישהו,אהבת חיי 14.הורים- איכסססססס 15.חברים- אין!! 1.מאכל אהוב- שווארמה 2. שתייה אהובה- בירה שחורה 3.אומני מוזיקה אהובים- עידן רייכל 4.עונה אהובה-חורף 5.צבע אהוב- שחור 6.רגש אהוב- אין לי 7.אני לא אוהבת לונה פארק 8.חיה אהובה- אפרוח 9.אני לא אוהבת אף אחד 10.סרט אהוב- ורוניקה מחליטה למות 1.עוד 10 שנים- בקבר 2.טלה- כי אני תמימה 3.לא אוהבת את השם שלי, אפילו שכל הבנים אוהבים.. 4.לא יודעת איזה שם הייתי רוצה 5.לחתוך- בחיים לא הייתי מנסה 6.אבכה שוב ושוב 7.אני מאוד דיכאונית 8.לא 9. הייתי רוצה להתחתן כמה שיותר קרוב 10.לילד שלי יקראו יואב 11.החלום שלי- למות 12.כן הוא פרקטי, אם אלוהים יחליט 13.אין לי חלום שהגשמתי 14.השיר הכי אהוב עלי-"דברים בשקט"של עידן רייכל 15. אונס 16.הדבר הכי משמח- שאתה יודע שיש מישהו בעולם שאוהב אותך ומוכן לדבר איתך כל זמן שתרצה! 17.מילה אהובה- מוות 18.מילה שנואה- אינטרסנטים 19.אומן אהוב- עידן רייכל 20.אומן שנוא- בריטני ספירס 21.הפרויקט של עידן 22.אין 23.עונה אהובה- חורף 24.דיכאון 25.יותר מדי פעמים שברו לי את הלב 26.אני אדם מלנכולי 27.אני לא אדם שמח 28.הייתי משמחת את כל הילדים העצובים ונותנת להם תקווה 29.בא לי לצרוח: אלוהים קח אותי מכאן 30. החיים הם בזבל עמוק עמוק טוב, סיימתי מקווה שזה יעניין מישו...

למעלה