שאלה שהיא מעין סקר לגבי מועדוניות

../images/Emo41.gif שאלה שהיא מעין סקר לגבי מועדוניות ../images/Emo41.gif

כמה כסף אתם משלמים עבור השהות של ילדיכם במועדונית של הגן / ביה"ס במהלך שנת הלימודים? האם קיימת במסגרת של הילד מועדונית, ואם כן- עד איזו שעה וכמה זה עולה לכם כל חודש? האם אתם משלמים לפי הכנסה, או שזהו תשלום זהה לכל ההורים? אנא ציינו אם אתם יכולים את שם המסגרת, העיר, שעת סיום הפעילות, ואת סכום התשלום. ניתן גם במסר אישי אודה לכם מאוד אורית

אצלינו בביה"ס......

סיון לומדת בראש העין בביה"ס נאות אילנה, יש שם מועדונית עד השעה 17:45, סיון נשארת פעמיים - שלוש בשבוע (אני בד"כ קובעת את זה לפי הפעילות שיש במשך השבוע במועדונית). אנחנו גרים בהוד השרון והעירייה כאן סופגת את התשלום למועדונית כך שאנחנו לא משלמים, כל תחילת שנה מבקשים לשלוח הכנסות רק כדי שיהייה מסודר אבל בפועל לא משלמים בכלל....

שאלה למיכל

האם באופן כללי עריית הוד השרון סופגת את העלויות לכלל ילדי הוד השרון, או שזה רק לסיוון? האם ישנם עוד ילדים מהוד השרון שלומדים איתה בראש העין? ומה לגבי הילדים מרשויות אחרות שלומדים שם? ידוע לך כמה, אם בכלל, גובים מהם?

העיריה אצלינו סופגת לדעתי לכל הילדים בעיר

אני יודעת בוודאות שגם ילד נוסף שלומד בביה"ס של סיון לא משלם ואני כמעט בטוחה שכל ילדי הוד השרון לא משנה איפה לומדים המועדונית ע"ח העיריה

אצלנו

מעדיפה לא לציין את שם ביה"ס, אבל את יודעת איפה שלי לומדת... המועדונית עולה 200 ש"ח לחודש ללא קשר לרמת הכנסה... המועדונית אמורה להיות עד 17:30 אבל שלי מגיעה הביתה כבר ב-17:15, אז בפועל זה רק עד 17:00 בערך או אפילו קצת לפני. בחופשות כמו עכשיו שמתחיל החופש הגדול זה רק עד 15:30...

דרך אגב

כששלי היתה בגן וגם בביה"ס הקודם זה היה לפי רמת הכנסה לחלק למספר הנפשות בבית ואנחנו תמיד היינו בדרגה המקסימלית וזה עלה לי משהו כמו 400 או 450 ש"ח...

שאלה ליונת

למיטב זכרוני שני בתי הספר ששלי למדה בהם נמצאים בר"ג, אז איך את מסבירה את זה שאותה רשות מסבסדת עבור מסגרת x ולא עושה זאת במסגרת השניה? תקני אותי אם אני טועה

האמת לא יודעת

הגן היה בת"א כמו שאת יודעת... ביה"ס הראשון היה בר"ג והשני בגבעתיים... ובכל אלה לא היה סבסוד, או סבסוד חלקי (בהתאם לרמת הכנסה) ועכשיו גם בר"ג.... וכולם משלמים אותו הדבר...אז כנראה שיש סבסוד... אם ביה"ס בראשון לא היה בר"ג, אז הייתי אומרת שיש הבדל אם המסגרת היא בתוך הרשות או מחוצה לה... זה באמת מוזר, אין לי תשובה... ההבדל היחידי שעכשיו אם אני לא טועה המועדונית היא בשיתוף של ביה"ס ומתנ"ס, אבל המתנ"ס גם של העירייה, אז זה לא ממש מסביר את התופעה....

הי אורית,

מאיה שלי לומדת בגן לימן ברחובות, נמצאת במועדונית שם עד 5,והתשלום הוא לעירית יבנה 450 שח,בהתאם להכנסותינו....

אצל אדיר בבית ספר סיני ברמלה...

הבית ספר מוגדר כבעלי פיגור קל, אף פעם לא הופעלה מועדונית בבית ספר, אחרי מלחמה ארוכה בשעה טובה נפתחה מועדונית בחודש אפריל השנה. לפני המעדונית בימים א' ב' ד' ה' הסתיימו הלימודים ב 14:15 וביום ג' ב12:45, שהתחילה המעדונית לפעול הסתיימו הלימודים בשעה 16:00. המעדונית הפסיקה לפעול כבר בתאריך ה 15.6. התשלום זזה לכל ההורים 50 ש"ח לחודש.

shoshey1

New member
מועדונית

בני לומד בתל-אביב מצבו מוגדר קשה מאוד אנו רחוקים כשעה מבית הספר. . בבית ספרו מופעלת מועדונית עד השעה 18.00 אך המועצה אינה מראה נכונות להסיעו בטענה של חוסר בתקציב בני מגיע הביתה בסיום יום הלימודים בשעה 14:30 בחופשה בשעה 13:00 מה שמקשה מאוד שכן יש ילדים נוספים בבית הנמצאים בחופשה. מכתבים רבים נרשמו למשרד הרווחה.למשרד החינוך .וכלום לא הועיל.

אור הולכת למועדונית של גן הילד בחיפה,

זאת מסגרת המשך לבית הספר, וילדי "הנרייטה סאלד" יכולים להמשיך שם את יום הפעילות פעמיים בשבוע. העירייה מסבסדת את הפעילות, והשתתפות ההורים היא 100 ש"ח לחודש. (אוטובוס אוסף אותם מבית ספר, לפעילות בשעות 2 עד 4 ).

למעלה