שאלה לחברים הותיקים והחדשים

../images/Emo41.gif שאלה לחברים הותיקים והחדשים

אם שרון יבחר בבחירות הנוכחיות עדיין תמשיכו לכנות אותו דיקטטור?

בטח אפילו חברך סבא טומילה לפיד....

אמר ששם מפלגתו החדשה של שרון שנקראת "קדימה" , זה בדיוק כמו שם מפלגתו של הדיקטטור האיטלקי מוסוליני

סמי תרחם על האי קיו הבודד שלך

ממתי טומי לפיד חבר שלי? לא הצלחת להבין מ1000 ההודעות שכתבתי בנושא שאני לא הולך להצביע יותר לשינוי?? ולגבי עצם התשובה שלך לשאלה - תודה על כך שאתה עוזר לי פעם אחרי פעם (יחד עם חבר הקופים) להראות מהם פני הליכודניקים השרופים.

ממתי טומי לפיד חבר שלך ? ../images/Emo12.gif

לא שמעת פעם על המושג , "כל ישראל חברים" , וממתי אני ליכודניק ? אף פעם לא הצבעתי לליכוד

kgjghy

New member
לפיד כניראה 'היסטוריון' ברמה שלך

מצחיק שאתה מסתמך על ה'היסטוריון' לפיד. 'קדימה' ('אוונטי') היה שמו של ביטאון המפלגה הסוציאליסטית האיטלקית שמוסוליני היה העורך שלו כאשר היה במפלגה הזאת. העיתון הזה התקיים עד לשנות ה-90. במלה"ע ה-1 הוא סולק מהמפלגה הסוציאליסטית ומתפקידו כעורך 'אוונטי' ואז הקים את עיתונו 'פופולו ד'איטליה'. לאחר המלחמה הוא הקים את מפלגתו הפאשיסטית שניקראה Fasci di Combattimento. את 'אוונטי' הוא סגר והעיתון המשיך לצאת בגלות עד לנפילת המשטר הפאשיסטי באיטליה.

Robert Peterson

New member
אם ימשיך להתנהג כמו דיקטטור ,נכנה

אותו דיקטטור. נכון לעכשיו אפשר לומר שגם את התומכים במפלגתו הוא מגייס באותן השיטות של שחיתות והבטחת ג'יובים וקידומים , כפי שעשה קודם.שזה דבר פסול ובלתי לגיטימי כמו שהכך מה שהוא עשה קודם. גם בבחירות הקודמות הוא נבחר באופן דמוקרטי . אז במה ההבדל? בדרך ניצול המנדטים שקיבל למטרות ויעדים נוגדים את מצע מפלגתו ורצון הבוחריו.נשפוט אותו על-פי מעשיו. דבר אחד ברור- את קוללותנו הוא כבר לא יקבל. כי יש 2 דברים : דעת התומכים שהוא מצליח לגייס תמורת הבטחות והכרעת הבוחרים בזמן אמת. אלה 2 דברים שנים לחלוטין.נחיה ונראה.

Robert Peterson

New member
הבטחת ג'ובים תמורת תמיכה בבחירות

או כל תיכה פוליטית אחרת-עבירה על החוק שנוגדת את כללי הדמוקרטיה.גם מתן או הבטחת הטובות למטרת השפעה על אופן ההצבעה - עבירה על החוק. אתם סולחים לשרון הכל וסוגרים את עינייכם על כל פשע ופגיעה בדמוקרטיה בגלל שהוא טוב לערבים- פלסטינים, וחמשיך באותה מדיניות תבוסה אם, חס וחלילה יבחר שוב .לא לחינם נשיא מובראק מיהר לברך את שרון על גניבת קולות שלו ועל גרימת םילוג במפלגה שהייתה מהווה בעבר מחסום ומכשול עיקרי בדרך להקמת מדיחנה פלסטינית. בהצהרת לטרון הקים שרון את המדינה הפלסטיניט ואישיר את זה שוב באוגוסט- ספטמבר 2005.חייבים לעצור בידו בכל דרך דמוקרטית, אפשרית.

למעלה