רעיון ליום האהבה

roni kaulitz

New member
../images/Emo41.gifרעיון ליום האהבה../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

.. או שאני לא מעודכנת.. או שפשוט הבנתי אותו לא נכון
(מקווה) יש לכם תוכניות ספציפיות ליום האהבה השנה? אם כן עם מי אתם תחגגו אותו ואיפה? גוסטב: הלוואי שהיו לי תכניות! לצערי, החופשה שלנו הסתיימה באמצע ינואר אז זה היה הזמן החופשי שלנו. ביום האהבה אנחנו נהייה באמצע סיבוב ההופעות שלנו באמריקה שאנחנו באמת מצפים לו. אם הייתם נשארים בבית יום האהבה הזה והייתם צופים בסרט עם מישהי ביחד, באיזה סרט הייתם צופים? ביל: קודם כל, הייתי מוזג לי איזה אייסטי אחד, מכין פופקורן ולוקח הרבה ממתקים. אחר כך הייתי לוקח לי איזו שמיכה ונצמד לחברה שלי לא כמו טום, בטח הייתי צופה באיזה סרט אהבה שהיא אוהבת. למזלי, אני בנאדם שיכול להנות מסרטים שגם בנות אוהבות בדרך כלל אל תבינו לא נכון! אני גם אוהב לראות סרטי אימה לפעמים אבל זה מתאים לזמן שאני נמצא בסיבוב הופעות עם השאר. האם איי פעם קיבלתם מכתב אהבה ממישהו או שכתבתם מכתב אהבה בעצמכם למישהו? אם כן, ממי או למי זה היה ומה היה כתוב בו? טום: אני מקבל טונות של מכתבי אהבה של יום האהבה שלצערי הרב אף אחד מחברי הלהקה לא מקבל. ביל, גיאורג וגוסטב צריכים לשלוח לעצמם מכתבים. ~נקרעת מצחוק~. ברצינות, במצבים כמו ביום האהבה אנחנו מקבלים ממש הרבה מכתבים מיוחדים. הרבה מאוד כרטיסים שמעריצים מכינים לנו, כל מיני דברים, מתנות, ועוד דברים שהמעריצים מכינים לנו עם הרבה מאמץ! זה נראה כאילו המעריצים שלנו באמת משקיעים מעצמם ולוקחים את הזמן כדי לחשוב כדי לחשוב מה לתת לנו. כמעט כל הימים אני מרגיש יום אהבה. אתם הולכים להגיד למישהו ביום האהבה הזה שאתם אוהבים אותו? אם כן מי זה ולמה הוא ראוי שתאמרו לו את זה? טום: הרשימה הארוכה בפלאפון הנייד שלי כוללת 90 אחוז בנות אז לא היית צריך להוסיף את המילה "אם", אלא לשאול לכמה בנות אני הולך להגיד את זה (צוחק). אני גם יודע למי גיאורג הולך להגיד להשתקפות שלו במראה. ~שוב נקרעת~ אני עכשיו רציני, כולנו רווקים עכשיו (סותר את מה שביל אמר על השאלה הראשונה) אז אין מישהי שנשלח לה את אהבתנו או מכתבי אהבה. אבל אני אזדקק לזה אני איעזר ברשימה הארוכה בפלאפון שלי. מה אתם עושים כשאתם רוצים לשנות את המצב רוח שלכם לרומנטי לקראת דייט? מה יהייה בדייט, איפה זה יהייה, מה תלבשו, תבשלו...? גיאורג: אני פשוט אנסה להיות מי שאני ואני לא אתלבש בבגדים חגיגיים כדי להרשים את האישה. אני אומר שאני דווקא יהייה שמח אם הבחורה תתלבש במיוחד בשבילי יפה אבל אני גם לא ארצה שהיא תעמיד פנים שהיא מישהי שהיא לא. כדי ליצור אווירה רומנטית אני אקח אותה לאיזו מסעדה רומנטית. רגע, בעצם כשאני חושב על זה עכשיו אני מעדיף להכין את הארוחה בעצמי- זה הרבה יותר אינטימי. זה יהייה יותר טעים מהמסעדה, אבל אני באמת צריך לעבוד קצת על הפסטה שלי. (חחחחחח כפרעליו)

roni kaulitz

New member
תיקון נוסף: ראיון* עוד הפעם רשמתי עם ע'

מתאבדתתתת !!! כבר פעם שנייה שזה קורא לי

roni kaulitz

New member
חחח מצטערת.. תיקון אחרון: המשפט הראשון שכתבתי

לא שייך לראיון בכלל. הוא היה אמור להיות בהקשר אחר ובטעות שכחתי למחוק אותו. מצטערת על המלא תיקונים - המוח כבר לא פועל בשעה כזאת

16yaeli

New member
תודה:] וזה לא סותר ביל פשוט אמר שאם היתה

לו חברה הוא היה מתנהג ככה ... ככה הבנתי בכל אופן

linoroosh

New member
קודם כל- כבר שמו את זה.. וגם-

לביל אין חברה והם באמת כולם רווקים, ביל רק אמר שאם הייתה לו בת זוג אז זה מה שהוא היה עושה..

Fall Out Liel

New member
יש לך כמה טעויות, אבל תודה../images/Emo24.gif../images/Emo168.gif

קראתי את זה באנגלית כבר
שוב, תודה בכ"א

noa165

New member
תודה ../images/Emo24.gif ../images/Emo9.gif

למרות שהעלו כבר את הראיון (
) אני עדיין בשוק מזה שגוסטב ממש ענה על שאלה.. אהעהעהע

animfanatic

New member
העלתי את הראיון הזה כבר אתמול ...

אבל לא משנה - תודה בכל מיקרה

florit11

New member
תודה D:

ואת לא הבנת, ביל ענה מה היה אילו הייתה לו חברה קפיש?

animfanatic

New member
../images/Emo207.gif סרטון של ט"ה

עוזבים את המסעדה ב-LA: חחח...בדיוק כשהם עזבו ניקול שרזינגר (או איך שלא רשמים את זה הגיע לשם...בטח טום נדלק...XD). http://www.youtube.com/watch?v=Fx-qeklBoNg הנה תמונה משם...אררררררר

למעלה