רופאים

מירבמ

New member
סקירה מוקדמת

היי אשמח לקבל המלצות על רופא יסודי וקפדן. תודה

ארשט

New member
רופא טוב

שלום רב, מישהו מכיר רופא נשים טוב באיזור רחובות? תודה

ARCH 2

New member
מבררת שוב

האם משהי מכירה את ד"ר דן מרום? הוא מקבל בקופ"ח מאוחדת ומכבי ועובד גם בביה"ח לניאדו?

sharon07

New member
מי שפיר

הי כולן, בשעה טובה אני כבר בשבוע 14, וכנראה שכבר בחודש רביעי למרות שהספר של בר אומר שרביעי מתחיל רק בשבוע 15 אבל שאר המקורות אומרים 14... רציתי לשאול אתכן לגבי מי שפיר. אני מעל גיל 35 ולכן החלטתי לעשות בכל מקרה. אני רוצה לעשות אצל מישהו טוב. אבל אני לא וצאת המתצה למומחה. האם יש מישהו כמו בורנשטיין ותדמור שלסקירות נחשבים קונסנזוס האם יש משהו ברמתם למי שפיר? ? כמו"כ, אני מבינה שאפשר לעשות בין שבוע 17 ל- 20. האם יש העדפה? האם יותר מוקדם עדיף מאיזושהיא סיבה? תןדה, שרון.

saya

New member
רופא נשים???

הי. האם אתן מכירות רופא/ה נשים טוב ונחמד של קופ"ח כללית מאזור תל אביב/גבעתיים? תודה תודה

mili999

New member
באיזה אזור?

אני ממליצה על ד"ר אמסטר, הוא מקבל במרכז לבריאות האשה ברמת אביב.

אור100

New member
יש קונצנזוס לגבי דר' ליפיץ

שמקבל ברמת מרפא בפ"ת. אני עשיתי אצל דר' אפרת שגם מקבל ברמת מרפא בפ"ת. מומלץ בחום בהצלחה

ligi

New member
המלצה

הרופא שלי בר"ג ולא בגבעתיים אבל זה לא כ"כ רחוק... ד"ר עודד הארט , מקבל במרפאת מרום נווה בר"ג וניתן להזמין תור דרך המוקד 1700707700 או דרך המרפאה 6781633 03 יתרונות: מקצועי, אכפתי ומצחיק, תמיד כולן יוצאות עם חיוך
. החסרון : גם כשאת קובעת תור, כמעט תמיד תמתיני כשעתיים עד הבדיקה . לטעמי "שווה" כי כאשר את בפנים, הוא מעניק את כל הזמן שאת צריכה.

tommy234

New member
יש ביפר

6106666 מנוי 39067 אלי הוא חזר תוך חמש דקות והוא באמת מומלץ בחום רב.

yaelthe

New member
אני עשיתי ביום חמישי הזה אצל ליפיץ!

הוא היה ממש טוב ונחמד. הסביר ופירט לגבי כל פעולה שביצע, ולמרות שהיו הרבה נשים לפני והרבה שחיכו להכנס אחרי, הוא היה מאד סבלני ולא פעל כמו רובוט. ממש הייתי מרוצה ממנו. אני ממליצה עליו בחום. אני קבעתי דרך המזכירות של רמת מרפא - 6751515. ולגבי השבוע המומלץ - אומרים שהכי טוב לעשות כמה שיותר מוקדם.

אני עושה מחר מי שפיר

ואני אהיה בשבוע 16.1 אז אפשר לפני שבוע 17. את הבדיקה אני עושה אצל עמוס בר (ההוא מהספר) שבמקרה הוא גם הרופא שלי דרך קופ"ח מכבי, אבל זה לא קשור. שמעתי עליו המלצות טובות והחלטתי לעשות אצלו .הבדיקה עצמה נערכת באסותא.

rsharon

New member
אני עשיתי אצל דר' מייזנר...

גם אני מעל 35 ועשיתי אצל דר' מייזנר ברמת מרפא בפתח תקווה. הוא היה נחמד מאוד והבדיקה היתה בסדר גמור.

lovely2

New member
למה זה לא קופץ???????../images/Emo67.gif

רגע...ננסה שוב.... קפיץ קפוץ

הבנתי מטאש אתמול שדרול דויד טוב מאד

אני הייתי אמורה להגיע אליו היום אבל הוא חולה, אז הדייט נדחה לשבוע הבא. גם רוטשילד לא רע. (מרפאת רמז- כללית, רחובות)

למעלה